• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Ahoj holky, jen díky koníkovi jsem zase v poho. Tady se člověk může vypovídat a každá z vás tu druhou chápe. Jsem za tyhle stránky moc vděčná. No a hlavně za vás všechny. Dnes jsem se rozhodla udělat velký úklid, tak mám za sebou kuchyň a před chvílí jsem dodělala bramborový salát (manža moc prosil, tak nešlo odmítnout :grinning: ) no, ale až zjistí, že jsem neležela v pelechu, tak asi dostanu na zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jindři a Medu,

brambrový salát bych si dala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jindři od toho koník je... :wink: Já se nevykecat tady, tak se zbláznim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nadi, tak si přijeď do mističky, mám ho jak kdyby nás doma bylo šest :grinning:
23. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neříkej dvakrát. Já bych ho udělala...Ale přítel má dietu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pro sebe si ho jsem líná udělat... :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak se dari?tak mi jen tet cekame na odbery a pak hura do boje cekame na to skoro 4 mesice tak doufam ze ty odbery dopadnou aspon dobre jinak preju vsem krasny klidny den :slight_smile: nadi a co je tvymu pritely ze chudak drzy dietu?
23. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde pak ste vsichni?? :frowning2:
23. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi, no já ho tedy dvakrát ani nemusím, ale co bych pro manžu neudělala :wink: no a co ten tvůj marod?
Ahoj Jani :slight_smile:
23. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medunko,ja nekdy nad tim premyslim,ze bych se na to vykaslala.Ale po minute prepnu a rikam si,ze ani nahodou.Pokud neudelam vse proto,abych mela mimi,tak si to budu vycitat.
Jake mas ty problemy,pokud ti nevadi,ze se ptam?
24. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeji všem pěkný den.Dnes byla ráno zima jako v ruské čítance,ještě že jsem nemusela jet na kole do práce,jistě bych se v zatáčce zlomila mrazem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Larri,já nemám vejcovody už tak 10let :cry: 36 let ,panika,že mi jako už vlak začíná ujíždět
24. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medunko,ja mam 36 za 3mesice.Ja bych se taky toho druheho vejcovodu radci sbyvila.Jestli pri dalsim IVF budu mit mimodelozni v tom druhem,tak mne picne.

Neboj,vlak nam neujede.Jednou se zadarit musi a budeme kocarek vozit vsechny. :wink:

Pa,bezim pracovat.Dneska naposled a zitra hura k mamce na Moravu. :wink:
24. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri,ať ti ten poslední pracovní den uteče :wink:
24. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak zítra ve 13:45 jdu na kliniku a uvidíme co a jak :wink:
24. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři tak dobře pořiď. :wink: Já měla před chvilkou konzultaci s prim. Tak mě ještě namáčkla na 29.9. k ní na ultrazvuk na folíky jak vypadají bez stimulky..Pak tam až do 12.10 nebude.Tak jsem ráda,že jsem zavolala páč už byla na odchodu na volno..
25. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berušky, Nadi tak to se možná potkáme, my jdem v úterý k primářce na konzultaci před IVF. Druhá IUI taky nevyšla, tak jdem do umělka.

Medu a Larri koukám¨, že jsme skoro stejně mladý :slight_smile:

asi si všechny užíváte sluníčka, tak papa, zas někdy :slight_smile:
27. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maji. A na kolikatou jdes Ty? Ja v 9. :slight_smile:
27. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem v pořádku, dle Mudra to mohlo těhu být ale i ne, kdo ví, ale každopádně je vše O.K. Teď už jen jdu ve středu na krev kvůli toxoplasmě a pak hurá do stimulky :wink:
28. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,jak užíváte dnešní sváteček?Ma.ja,to mám radost,že tady nejsem jen já tak mladá :grinning:
28. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jupí jupí.. Dnešní utz dopadl výborně! :wink: Jsem 14 DC bez stimulky a měla jsem na jednom vaječníku 1 dominantní folík + 4 menší a na druhém vaječníku 3-4 menší + 4 drobné. A slíza 12 mm... Takže pohodička. :wink:
29. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi super, já pro změnu mám něco se žaludkem, dokonce mě Mudr straší žlučníkem, se z toho picnu. No snad to bude v pohodě, dostala jsem pilule, tak uvidíme v pondělí.
29. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři mám radost. :wink: Div jsem tam nejuchala na tom lehátku.. :grinning:
Prosím Tě žlučník jo? :confounded: To nestraš. Třeba to máš z těch stresů co jsi měla poslední dny.
29. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no třeba jo, ale Mudr mě teda dostává. Taky si myslím, že by to nemělo být nic vážného. Ale bolí to pekelně. Dala jsem si preso a od té doby to bolí a navíc jsem lítala na záchod. :angry:
29. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi,ty máš teda urodičku.Ale to nestimuluješ a ani nepůjdeš na odběr.Nebo mi něco uniklo?
29. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ne nestimuluju. Byla jsem jen na utz jak vypadají folíci bez stimulky..Jsem koukala jako blázen kde se to tam všechno vzalo...
29. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tom těle aby se čert vyznal.Měla si vysoké FSH a přitom uroda tam je.
Tak snad příští měsíc bude pro tebe ten pravý. :slight_smile:
29. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no dnes mi primářka řekla, že FSH u mě už dělat nebudeme. Dělali mi speciální odběr na jiný hormon a ten vyšel v pořádku tak dle něj se bude řídit. Doufám, že to klapne! :slight_smile:
29. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ti budu držet palečky.
29. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte berušky,
Nadi byli jsme tam v 11,30. Máme poslanou žádost, ještě mne ukecali na jednu IUI. Primářka s mým chlapem. Prý to zkusíme, sice bez stimulace, ale za pokus to stojí....

Nadi a co dál s tebou?

Jani jak jsi na tom ty?
29. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji normoš mám teď začít stimulovat a přijít až pak na utz 7 DC. Snad už se tělo umoudřilo a bude to v pohodě všechno.
29. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Nadi,tak to je super :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: mám radost,že je vše ok
29. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma.jo,
já zatím nijak.Čekámě návrat do práce a možná v lednu KET.Vše je s otazníkem.Nevím co mě čeká v práci.Doufám že né výpověd. :grinning:
Nějak mě opouští síla obsolovat ty transfery.Je to dost náročný na psychyku.Ale to víš,to ti nemusím říkat.
29. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek