Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

hopie
14. kvě 2010

beatrice.. jojo spatne spg.... 😒

katchik... tak muzu tise gratulovat? no jeste jak jsem psala uvidime co nam reknou jinde...a hlavne jak jim vyjde spg.. na to jsem taky docela zvedava...

ketyz
14. kvě 2010

katchi - mě je taky blbě a ještě těhotná nejsem, mám hlad něco sním a pak je mi jak kdyby to mělo jít ven, ale ještě nešlo, přeci nebudu plýtvat... 🙂 , svádím to na ty kvanta hormonů co do sebe rvu

sophiejane
14. kvě 2010

katchik takovou čárku já neměla snad ani 15.den....ta už je dooost dobrá!! u tebe to lepidlo fakt pomohlo!

sophiejane
14. kvě 2010

🙂 mrkni ke mě do alba - neměla jsem takovou ani 18.den 🙂 to budou dvě, já už to vidíííím jé

sophiejane
14. kvě 2010

ketyz ty jsi těhule jen si to pořád odmítáš připustit

ketyz
14. kvě 2010

sophie - spíš odmítám testit, minule mi bylo úplně jinak, počkám a uvidím, za 20 minut jdu na oběd, jsem zvědavá co bude dobrého

beatrice7
14. kvě 2010

Katchi, je blbý, že v Gestu ti nevezmou krev na hcg, kdyby to tak bylo, tak to vím od začátku, že jsou tam dvě miminka. Alex. mi řekl - jedno, tak jsem to tak i brala 🙂 Až po třech měsících v nemocnici mi našli dvě. Co z toho vyplývá ? Nevěř Alex., on má někdy zaflákaný brejle a nevidí to 😀 Anebo jdi radši k někomu jinýmu.
Jinak mě asi hned třetí den po ET strašně pálily prsa a pořád jsem lítala na záchod, i vnoci.

sophiejane
14. kvě 2010

no právě proto že ti bylo minule jinak, ale to mě taky- po 1.ivf jsem si i těhotně připadala, a nebyla. a ted vůůůůbec a byla jsem (poznala jsem to až díky tomu hyperstimulaku)

katchik
14. kvě 2010

kety taky jsem všechno sváděla na hormony 🙂 Hlavně tu příšernou únavu a hormonama to fakt nebylo. 🙂

sophie ty už taky záčíníš s dvojčátkama. 😉

holky ještě nemám zdaleka vyhráno. Tohle je jen první krůček.

sophiejane
14. kvě 2010

bea mě ji brali, protože test mi dělali už 15.den po ET a nevypadal nic moc, jako ty mé v albu, tak mi ji Korecký pro kontrolu nechal nabrat...tak si katchi zajdi nekam sama na krev

sophiejane
14. kvě 2010

katchi já mám takový tušení, že jsou chycené obě🙂 a první krůček to je, ale máš ho tam, tak se raduj

beatrice7
14. kvě 2010

Sophi, já jsem se na to ptala, jestli mi ji nevezmou, prý to nedělají.... ale v jiných car jo. Taky jsem si říkala, že si pro jistotu zajdu sama někam na krev, ale pak jsem to neudělala. Kdyby jo, tak to vím hned že čekám dvojčátka.

sophiejane
14. kvě 2010

no taky si myslím katchi klidně si někam zajdi už ten třeba 15.den

beatrice7
14. kvě 2010

Katchi, já to tušení mám taky 😉 Aspoň si budeme radit 🙂

sophiejane
14. kvě 2010

já měla hcg jen 127 (15.den) takže tam byla vůbec otázka jestli z toho něco bude...nevěřila jsem, že bude...fuj to byly pořád jen nervy

beatrice7
14. kvě 2010

Sophi, co bude dneska dobrého ? 😉

sophiejane
14. kvě 2010

zapečená kotletka od večeře 🙂 s bramborem...a co u tebe?

beatrice7
14. kvě 2010

Jo, to si pamatuju jaký nervy to byly.... zvláštní. Ale hlavní je, že jsi těhotná 🙂 Co byste chtěli ? Kluka nebo spíš holčičku ?

beatrice7
14. kvě 2010

Jé, u nás taky !!! Je to možný ? 😀

sophiejane
14. kvě 2010

bea a jak přibíráš? já ani moc nežeru i když víc mi ted chutná sladký a pořád mi to jde nahoru...v pondělí už jsem měla 56kg, takže už 2kg navíc...

sophiejane
14. kvě 2010

😀 se na tu váhu už budu bát vlézt

beatrice7
14. kvě 2010

Zrovna teď ji dělám a voní to nádherně 😉

sophiejane
14. kvě 2010

taky kotletka?? no nekecej 🙂 já radši holčičku, ale je mi to v podstatě poprvé fuk, když pak vidím malýho roztomilýho klučíka, tak ho chci taky...hlavně at to dotáhnu do konce a je to zdravé, o to mi jde nejvíc...

beatrice7
14. kvě 2010

Já taky 2 kg navíc, ale nějak moc nejím, tak normálně. Ještě že nemám ty chutě, to nevím jak bych odolávala.... Sladké nemusím vůbec.

sophiejane
14. kvě 2010

🙂 se smetanou?

sophiejane
14. kvě 2010

to máš dobrý, já ráda různý koláče...ale dort mi taky neva, akorát nemusím se šlehačkou...je radši o tom nebudu mluvit, odpo puk´jdu pro par veci do mesta a zase bych si musela nejaky prinest 🙂

beatrice7
14. kvě 2010

No já bych si přála aspoň jednu holčičku.... strašně moc. Páreček by se mi líbil. Máma mi říká, že to budou kluci. Táta se pořád ptá jak se mají holky 😀

beatrice7
14. kvě 2010

Přítel chce kluka i holku 🙂 No uvidíme.... já jdu v pondělí na screening, tak tajně doufám, že mi to řeknou.... ale asi je to ještě brzo 😔

sophiejane
14. kvě 2010

já jdu na screening ve středu...a bojím se...bojíš se? 🙂 a kam jdeš na screening?

sophiejane
14. kvě 2010

bea a tu krev co patří k tomu screeningu ti už brali? mě holky na jiné diskuzi řekly, že se musí brát tak v 11tt, mě minule brali dost krve v gestu, ale nevím na co všechno a sestra mi ale řekla, že mi v tom motole budou brát tu krev znova, jenže to už budu 13tt, tak já nevím, doufám, že to nepoku.vili