Chystáte se na IUI nebo IVF do Gestu?

Ahoj holky, je tu některá, která se chystá na IUI nebo IVF do Gestu? Už dlouho jsem tady žádnou informaci o Gestu nezaznamenala. Jste tam spokojené a zadařilo se vám?
winterska
17. bře 2014
ahoj - původní diskuse je zde http://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-repro...
můj názor na Gest je takový rozporuplný - chodím k nim už 5 let
mínus - zjistili spermiogram, průchodnost vaječníků - nenašli problém, byla IUI, 2 negativní IVF a nic, pak jsem zažádala o imunologii a konečně jsme zjistili problém, do 2 měsíců jsem byla po IUI těhotná, ale ve 13tt jsme museli těhu přerušit pro vady plodu. za půl roku 3. IVF - negativní, ale zbyly 3 várky zamrazených embryí. z jedné dávky jsem otěhotněla, ale rychle potratila. následovaly další IUI a v době kdy jsem to absolutně nečekala jsem po jednom IUI jsem v říjnu otěhotněla a zatím krásně prosperujeme - dokonce stále chodím k Dr. Koreckému, ale do jeho druhé ordinace Gynem.
Takže tě tlačí dost do IVF, a může se stát, že neprojdeš všema vyšetřeníma - ve svém vlastním zájmu se o vše řekni sama.
Je fakt, že kdybych neotěhotněla, tak jsem na další IVF (již nehrazené ZP) uvažovala už změně CARu.

plus - žádné čekání v čekárně, osobní jednání, milé sestry, hezké prostředí 🙂

klidně se ptej dál 🙂
mica82autor
18. bře 2014
@winterska moc ti děkuji za reakci. Můžu mít dotaz k vyšetření na imunologii? Já mám totiž všechna vyšetření za sebou, manžel spg taky (vše OK), ale imunologii jen základní z krve a ta byla v pohodě. Ty jsi byla na tom komplexním vyšetření v Podolí? A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jsi měla u IVF např. ICSI, PICSI...kolik jsi měla vajíček, kolik se jich oplodnilo a tak... Moc moc ti děkuji!!!!
mica82autor
18. bře 2014
@winterska A ještě jsem ti chtěla napsat, že moc gratuluju k těhotenství...cestu k němu jsi měla pěkně trnitou...
winterska
18. bře 2014
@mica82 děkuji, snad to zvládneme do uspěšného začátku 🙂
na imunologii mě poslali do Imumed do Mlynářské (jsou to ale už 4 roky, je možné že teď posílají jinam). manžel má dobré spermio, tak jsme ISCI a spol nedělali.. ostatní mám na svém blogu ve článcích..
zupla
23. bře 2014
Ahoj, já jsem s nima ztratila cca 3 roky (povídání na dlouho ale podobné zkušenosti jako winterska a i další). Po přechodu od jiného centra jsem otěhotněla do roka a dokonce přirozeně 😉 . Jinak až na některé většina personálu příjemná, prostředí taky. Měla jsem asi smůlu, protože jsem znala i pár spokojených. Pan dr.Korecký byl mooc fajn.

Začni psát odpověď...

Odešli