Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
20. kvě 2010

já vím bea, mě taky ta míra netrápí, spíš ta plodovka a že se nechtělo hýbat...štouchala do něj chudáka spodem i přes břicho...se vždy jen zavrtěl ale neotočil, nebo tak jak nechtěla 🙂 jsem říkala, celý tatínek, ten je taky "želvička"

sophiejane
20. kvě 2010

jinak to byla mladá doktorka a straaaašně milá, fakt...pořád se mi omlouvala...dokonce přemýšleli, že by mě teda místo toho poslali u nich na genetiku, nevím, co tím mysleli, jestli odběr plodovky? ale pak to zavrhli...

sophiejane
20. kvě 2010

radši nezkoumám ty další udaje co tam mám, at nezjistím něco mizerného...uvidím, co řekne Korecký

mick
20. kvě 2010

Sophie, bude te určo dobrý, my holt musíme mít pořád něco extra až do konce!

beatrice7
20. kvě 2010

Sophi, to bude dobrý, uvidíš. Oni tě radši pošlou na všechno možný, to je jasný. Já si teď zpětně uvědomuju, že u mě když kontroloval to první miminko, tak to se taky moc nehýbalo, nic k tomu neřekl, ale to druhý se pořád otáčelo. Bylo mi to divný, ale myslela jsem si, že to druhý je nějak extrémně živý.

sophiejane
20. kvě 2010

oni prý mají cykly spánku a bdění...

sophiejane
20. kvě 2010

mi do toho motola tak hnali, tak pak asi chrupalo...

sophiejane
20. kvě 2010

ježiš MY ne mi 🙂

petronela82
20. kvě 2010

ahoj sophi - neboj - vše bude O.K. já kdybych nemusela tak ve v tomhle hnusném počasí taky ani nehnu, a ještě kdyby ho mě někdo štouchal - asi budeš mít malýho paličáka, prostě si řekl že se neotočí a neotočil 😀 jo kdy jdeš ke Koreckému?

ahoj bea a mick - já s tím tesování stále nevím - jestli zítra mám nebo nemám ☹

sophiejane
20. kvě 2010

proč já prostě jednou nemůžu mít něco v pohodě, pořád něco extra 😠

sophiejane
20. kvě 2010

petruš v úterý...10 ráno

sophiejane
20. kvě 2010

petruš zítra testni 😉 já se těším na zítra kvůli katchi a kety 🙂

beatrice7
20. kvě 2010

Petronel, myslím že jooo 🙂

beatrice7
20. kvě 2010

Holky, u nás neprší, jdu koupit nějakou zeleninu a maso - musím se stravovat zdravě- koupím toho tuny. Té zeleniny 😉 😀

petronela82
20. kvě 2010

já jsem zvědavá na winter - zda to vydržela - kde pak se nám courá, tak šup šup vstávat a poreferovat

ketyz
20. kvě 2010

ahoj,
petronel - já jsem posera, nechala bych to na víkend, ale já jsem ve všem paní opatrná... 😀

mick
20. kvě 2010

Petronel, já jsem taky pro zítřek. Já bych to do soboty nevydržela. A jaký máš koupený test?

katchik
20. kvě 2010

Pěkné ráno,
Holky já už chci teplo, mě už to nebavííí. Dneska ráno mě chytla tak šílená křeč do nohy, že jsem myslela, že bude po mě. 😝

Sophie neboj všechno bude v pořádku. Kamarádka měla taky málo plodovky a už má 3 letou holčičku. Jen jí víc kontrolovali. Je to děsný, po tom všem by to těhu mohlo být alespoň bez nervů vid.

Mick sladký furt nemůžu, když to vidím tak bych si i dala, ale jak do toho kousnu, tak blee.

Winters tak co testila jsi?

Bea koukala jsi na ten kočárek co jsem tady psala?

Petronel já bych to vydžela alespoň do soboty to budeš 10 dní po et. I když ty máš 5 denní embrouše? To už by tam ten 9. den něco mohlo být. I když já jsem teda nikdy dřív jak 10. den netestila. Spíš až ten 11.

Kety tak těšíš se na zítřek? Jseš nervozní?

petronela82
20. kvě 2010

mick - nemám žádný test

kety - já jsem taky srab - o víkendu by měla dorazit mrcha (snad nedorazí) tak že já bych asi přes víkend netestovala - buď testnu zítra nebo to vydržím až do pondělí - asi si hodím korunou 😀

katchik
20. kvě 2010

jo dneska jsem zase 🙂 testila a ta testovací čárka vylezla dřív než ta kontrolní. 😕

petronela82
20. kvě 2010

ahoj Katchik - já byla na OPU v sobotu a na ET ve středu => tak že jsem myslela že mám 4 denní embrouše, nebo to počítám blbě a počítá se i den OPU?

nelina_
20. kvě 2010

Ahoj holky.

Winterska testnu se zítra ráno, to budu 15 den po KET, tak by měl být výsledek jasný :o) Docela mě začali bolet prsa, ale to bude to pom utrouši. No a protože mi proběhla ta mrška menstruace, tak spíš čekám potvrzení, že těhotná nejsem a půjdu na další KET. V každým případě nic nevzdávám 😀

katchik
20. kvě 2010

Petronel aha, myslela jsem že máš 5 denní. Počítáš to dobře. 🙂

katchik
20. kvě 2010

Neli ty jseš 15 den po KET a ještě jsi netestila?? To máš teda můj hluboký obdiv. To bych nevydržela ani náhodou. Tak na zítra moc držím palce.

ketyz
20. kvě 2010

Katchik - nejsem nervozní, já se docela těším, i když si říkám že je brzo a UTZ ještě nic nebude, ráno si připravím zkumavku, testnu to i doma, v práci se nasnídám a vyrazím, zítra touhle dobou už budu zpět

teda ty tvoje čárky to jsou dračice, za týden budeš psát, že vyndáš test z obalu a jen co se ho dotkneš tak tam budou

winterska
20. kvě 2010

ahoj už jsem tu hodinu - netestovala jsem 😀

petronela82
20. kvě 2010

ahoj winter - tak jsi to zvládla a vyhržela - to je dobře - a co zítra ty už budeš 11 den to by šlo ne? nebo to necháš až na sobotu

neli - tak na zítra držím palečky a budu se těšit na dobré zprávy - jo a vydržet 15 dní - jsi borec

winterska
20. kvě 2010

Neli - taky tě obdivuji - zase jestli přijde mrcha, je to hop nebo trop, tak nemáš co ztratit.. Ale šanci ještě máš, tak ti držim palečky 😀

Pet - šla jsem ráno na wc s tím, že si nahlas předříkávám: netestit, netestit!!! i když můžu vlastě testit při každé návštěvě wc.. 😖

Soph - to je šílený, sotva sis zvykla, že jsi těhotná, už se musíš registrovat do porodnice (už tě toho chtějí zbavit). Kam se vlastně budeš registrovat? do Motola nebo k vám?

sophiejane
20. kvě 2010

do motola winters, tady je to na prd...v motole jsou aspon odborníci na kdeco, novorozenecká JIP

petronela82
20. kvě 2010

winter - a čím jsi včera testovala? Mamatestem nebo tím lepším - od našich východních sousedů 😀