Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

chrobacek
15. čer 2010

@mick http://www.porodnice.cz/node/37564
Koucký by píchal, Řežábek by nepíchal 🙂

mick
15. čer 2010

@chrobacek já si právě říkám, že to emryo bylo špatně vyživovaný, protože mám hustou krev. V tuhle chvíli už je to takový to kdyby...., každopádně, kdybychom sami nepátrali, tak podstupuju IVF jak na běžícím pásu a příčina pořád žádná 😠

chrobacek
15. čer 2010

no jasný ... já jsem sama šla na imono... mám protilátky proti spermiím a trofoblast, jdu na hematologii a mám mutaci ! kudla tak to snad může být důvod neúspěchů ne? nevím jestli si nemám nasadit anopyrin

mick
15. čer 2010

@chrobacek 😀 trošku mi připomínáš mě, já už si taky říkala, že jestli mi ho nebudou chtít dát, tak budu brát anopyrin 😀 . Každopádně Řežábek v tom posledním odstavci napsal: To nicméně nevylučuje možnost zkusit heparin jako léčbu. Tak si říkám, po 4 letech neplodnosti bych fakt nějakou změnu uvítala!

chrobacek
15. čer 2010

mick jasně.. Řežábek ignoruje i Prednison 😉

hanik2
15. čer 2010

Ahoj Petruš 😀
Mick díky je to moje zlatíčko
Budu muset dát na koníka taky nějaké nové fotky...všechno házím jen na facebook 😉

petronela82
15. čer 2010

mick - tak co už máš koplet výsledky - je to KO nebo O.K. věřím že jsou super - dej vědět - myslím na tebe

sophiejane
15. čer 2010

ahoj holky, tak doma budu do 25.6. a pak si půjdu ještě uklidit stůl do práce na dva dny to už je mi fuk...

sophiejane
15. čer 2010

mick víš že i to mě napadalo dnes - že zavolám do gestu že bliju a tak 😀 😀 😀 😀

sophiejane
15. čer 2010

holky přemýšlím, že taky poůjdu na imuno sama! chrobacek, to se může? bez doporučení??

sophiejane
15. čer 2010

a jak se znám, vsadím se, že by taky něco našli 😠

katchik
15. čer 2010

Ahoooj Holky,
Dneska jsem celý den někde poletovala. Teď jsem chvilku žehlila a za chvilku padnu do postele a půjdu čučet na ordinaci. Jsem nějaká kaputo. Zítra jdu za kamarádkou, má kavárnu na Vinohradech, tak si tam dám nějakou mňamku. Mají tam výborný polévky. Doufám, že žaludek nebude stávkovat.

Sophie kdysi jsem si psala s jednou holčinou tady z koníka co chodila taky do Gestu. A ona šla do Imumedu bez doporučení, sama si to zaplatila a nebyla to nějaká šílená částka. Teda nechápu proč tě tam Korecký nepošle. Jak tady pomlouváme Alexe. tak tohle má u mě k dobru. On mi to imuno po 2. IVF napsal úplně v pohodě. Musela jsem si sice o to říct, ale neprotestoval.

Mick hele ty budeš mít ty mutace taky dobře zmáklý. To bude dr. čučet. 😉 Jsem zvědavá co ti na to řekne dr. Černý.

Hani ahojky!

Petronel kdy se chystáš na KET?

Chrobi ty to máš taky dobře zmáklý. Na středu držím co můžu. Máš krásný embrouše, tak to by bylo, aby se alespoň jeden nezakousnul.

Kety myslím na tebe.

ketyz
16. čer 2010

Dobré ráno,
tak se mi to včera pěkně protáhlo, v 7 jsem nastoupila, ale měli nějakou vážnou operaci, tak se celý plán na sál posunul, dvě paní dokonce poslali domů, takže jsem byla celkem ráda že jsem jen čekala, na sál jsem šla až tak v 15:30, chudák sestřička mi ani nemohla napíchnout žílu, jak už jsem byla dehydrovaná, ale jinak dobrý do 21:00 jsem si tam ještě poležela a pak si mě manžel vyzvedl a spala jsem už doma, dnes ještě do práce nejdu, trochu se doma vzpamatuju a zítra vyrazím do procesu

chrobacek
16. čer 2010

@sophiejane jo já jsem se domluvila na imuno bez doporučení řekla jsem že mám dvě ivf za sebou bez úspěchu tak mě dr vzala

chrobacek
16. čer 2010

Katchiku dva 🙂)

petronela82
16. čer 2010

ahoj holky

@ketyz - tak to mě mrzí že jsi tam ještě ke všemu musela takhle dlouho čekat, muselo to být o to těžší - a jak se cítíš? a jak ti je fyzicky? na práci by jsi se měla vyprdnou do nim. do konce týdne (neuteče) ale zase jestli jsi fyzicky O.K. tam v práci alespoň přijdeš na jiné myšlenky - drž se holka

@katchik - já nevím kdy na ten KET, dnes dopoledne si sjedu do GESTu na tu krev (k Dr. ani nepůjdu) a zítra odpoledne budu volat a s Dr. se nějak dohodneme na kontrole. Já teď ani nevím kolikáty den cyklu jsem, jak se to teď počítá - utrouš jsem vysadila minulé pondělí - to se rozjela mrcha (bych řekla - ale težko říct) špinila jsem už v té době asi týden, no a krvácení přestalo teď někdy o víkendu, v pondělí ještě špinění a od včerejška už je to O.K.

@sophiejane - tak že pomažeš ještě do školy - 😀 - ale jak říkáš, alespoň tam utřeš prach ze stolu

@mick - tak co ty výsledky - jsem netrpělivá

petronela82
16. čer 2010

@chrobacek - ahojky - tak v kolik jdete - držím palečky ať se pořádně mršky zavrtají

chrobacek
16. čer 2010

Petronel... volám v devět a tam mi řeknou jak to vypadá protože je teprve ted začnou rozmrazovat... tak řekla 10-12h tak jsem jak na trní

petronela82
16. čer 2010

@steffi13 - a co ty - testovat se nebude - dnes už jsi 12 den po ET, ne?

petronela82
16. čer 2010

@chrobacek - určitě budou O.K. oba dva bojovníci - a máš pravdu ty transfery dělají tak kolem té 12-13 hod.

chrobacek
16. čer 2010

no jasně až jim zbude skulinka přednější jsou punkce atd.

ketyz
16. čer 2010

@petronela82 - včera mě trochu bolelo břicho, dnes už je to OK, malinko krvácím, ale nijak výrazně, takže fyzicky je to dobré, psychicky je to taky mnohem lepší, manžel včera úspěšně obhájil diplomku a udělal státnice, tak mi udělal hroznou radost, chudáček to ani neoslavil, hned za mnou spěchal do špitálu, takže snad se ten vypráskaný týden otočil k lepšímu,
do práce se celkem těším, tam to nikdo řešit nebude, žádné soucitné pohledy nic, to je výhoda mužskýho kolektivu, chlapi ti řeknou, že je to mrzí a tím to mají vyřízený
jen teď nemám chuť do žádnýho dalšího pokusu, minimálně do podzimu mě v GESTu neuvidí, Poláková říkala, že bych klidně 2 cykly po revizi mohla zase na KET, ale ono by to třeba vyšlo do toho srpna jak tam nebudou a mě se to fakt nechce řešit, teď stejně 6neděl nemůžu nic, tak bychom pak chtěli někam na dovolenou a v klidu si ji užít, a raději až na začátku září, až už nebude takový horko a nebude všude tolik lidí
jinak Poláková byla strašně fajn, nabízele nám, že by mi revizi zařídila v Příbrami, kde pracuje, ale my to máme daleko, tak jsem jela do Nymburka (bea - to je co.... 😉 )

mick
16. čer 2010

Ahoj holky,
tak mě se z toho imuna nikdo neozval 😠 . Zítra ráno tam zkusím zavolat. Já mám fakt pech. Na genetice mi špatně zkultivovali krev a tady zase zkomolili jméno. Bůh ví, kde ty výsledky jsou!!!

@chrobacek tak pfuj,pfuj,pfuj na dnešek!

Ta Steffi, už by nás mohla dobít nějakou dobrou zprávou 😉

chrobacek
16. čer 2010

holky je možný že se mi po tom utroši motá hlava? jsem to totiž ráno polkla jinak zavádím a z toho mi nic není

mick
16. čer 2010

@chrobacek já myslím, že jo. Oni tam píší, že se nemají řídit motorová vozidla a asi vědí proč. To zavádění je lepší, zůstává jenom v pokojíčku, takhle ti koluje po celym těle. Já jsem po polykání šíleně unavená.

petronela82
16. čer 2010

@chrobacek - 100% to je z utrouše - já když ho polikala tak tak 1 hodimu po polknutí (to má nrjsilnější účinek) jsem byla úplně mimo

petronela82
16. čer 2010

běžně POLYKÁM s "Y" ale poráno někdy i s "I" 😉

chrobacek
16. čer 2010

no jsem jak po fetu, ale už to ustupuje... fuj tajksl takže budu dál zavádět (kvůli KETu jsem to ráno polkla) toto se nedá 🙂

Peti jo tak to sedí protože já si ho dala tak nějak po sedmé a ted jsem tady byla úplně mimo (rozostřené viděni), ale už je to lepší

mick
16. čer 2010

@petronela82 to je tím, že to polykání jde někdy lehce a někdy tvrdě 😀, každopádně zlatý zavádění 😉. Petruš, jak děláš účetní děláš i dodání zboží do EU?

petronela82
16. čer 2010

@chrobacek - jojo - utrouš je nejsilnější hoďku po polknutí a pak to další tak cca hoďku trvá než odezní, já to tu zrovna řešila s holka mezi mojí OPU a ET - kdy mi dr řekl polykat 2-0-2 => a já si řekla že to už znovu nezvládnu - po prvním IVF jsem poctivně polykala a po druhé, jsem se na ně vyprdla a hned jsem začala zavádět