Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

chrobacek
23. čer 2010

no z krve

cabalkova
23. čer 2010

Aha, tak to mi to imuno delali... ach jo, ja myslela, ze by to mohlo byt tim a tim padem bychom vedeli, co by mohlo pomoct.... tak nevim... nechci to vzdavat,. ale momentalne mi to prijde beznadejne a mam pocit, ze vlastni deti snad nikdy mit nebdem.

chrobacek
23. čer 2010

běž na hematologii ... mutace bývají příčinou potratů

petronela82
23. čer 2010

@chrobacek - tak jsem se rozhodla o Prednison si řeknu - díky holky za rady a hlavně své zkušenosti

chrobacek
23. čer 2010

no já jsem si ho taky vydupala... 😉

petronela82
23. čer 2010

@cabalkova - nevzdávej to, mimisek se vždy chytně a začne produkovat HCG, jen ho vždy něco zlikviduce, na imuno zjistí o co jde - a bude vše O.K. - musíš být silná

petronela82
23. čer 2010

@chrobacek to je přesně ono - o co si člověk neřekne (kolikrát nevynutí) tak to nemá - léky, testy .... musíme na ně tvrdě 😀

cabalkova
23. čer 2010

@petronela82 Ja bych chtela jeste podrobnou genetiku... i kdyz ta mi zdrave embryjko nezaruci... ale ten Prednison mi teda mohli dat, nemuseli jsme zbytecne vyplacat druhe IVF.

cabalkova
23. čer 2010

@petronela82 No ja nevim, s tim imuno, to mi v Gestu delali a rikali, ze to je ok... ale treba existuji jeste nejake podrobnejsi testy, ne??

petronela82
23. čer 2010

@cabalkova - a ty jdeš do GESTu v pondělí? budeš se s nimi domlouvat na těch testech, nebo uvažuješ o změně CARu?

cabalkova
23. čer 2010

@petronela82 Petru, chci se objednat na utery, to nejsem v kancelari, tak nemusim nic vysvetlovat... o zmene CARu neuvazuju, jen z nich chci vydupat ty testy... ty nejsi s Gestem spokojena a chces jinam??

petronela82
23. čer 2010

@cabalkova - jsem spokojená, ale holčiny taky říkavávaly že když jim nevyjde ani druhé IVF (vč. KET) tak zkusí jít někam jinam, tak jsem o tom taky tak uvažovala. Včera jsem např. hledala něco o tom Prednison a v jiných CARech (v Praze) ho dávájí standartně pokaždé

cabalkova
23. čer 2010

@petronela82 Ja nevim, zkusim se na tom s nimi domluvit a pokud bych se setkala s nejakou vyraznou neochotou, tak bych to potom mozna resila, zatim se mi ale jinam nechce. Ja si myslim, ze zmenou CARu si clovek moc nepomuze, ze to vsude delaji plus minus stejne... a ze zalezi stejne predevsim na tvem tele a na embryjku, jestli se spolu domluvi.

petronela82
23. čer 2010

@cabalkova - jjo, asi máš pravdu, já taky nějak zvlášť o změně CARu neuvažuji, ano nebudu mít důvod za chvíli nám rozmrazí naše 2 poslední bojovníky - nasadím lepidlo + AH + Prednison => a to by bylo aby nebylo 😀

cabalkova
23. čer 2010

@petronela82 Tak moc drzim palce, aby to uz klaplo. My bohuzel zadne zmrzliky nemame... jo a mimochodem, s embryolozkou jsem se bavila o AH a ptala jsem se ji, jak by se rozhodla ona, a rikala, ze by volila AH u embryjek s vyrazne silnou stenou, jinak ne, tak jsme se dohodli, ze to nechame na ni, nakonec jsme AH nemeli... a jak vidis... nebylo potreba... jen zjistit´, proc to zase odeslo.

petronela82
23. čer 2010

@cabalkova - myslím že by neměl být problém co mimísky likviduje, když je to jednou (tak pochopím že se to stává) ale třikrát za sebou ....škoda že člověk musí čekat na tři namlklé těhu než ho milostivě pošlou na nějaké vyšetření

petronela82
23. čer 2010

@petronela82 - CHTĚLA JSEM NAPSAT "myslím že by neměl být problém ZJISTIT co mimísky likviduje"

cabalkova
23. čer 2010

@petronela82 Mas pravdu, je to pakarna... tak jdu v utery ve 14.20, k Sulcovi, coz je fajn, protoze ten tyhle ranne zalezitosti nazyva mikropotrat, nikoli biochemicke tehotenstvi jako treba Alexander, a myslim, ze spis bude ochotny neco resit... jak mel ten on-line rozhovor, tak jsem mu psala, co by doporucoval po dvou nepovedenych otehotnenich, a jednoznacne mi doporucil genetiku a dalsi vysetreni, tak moc doufam, ze me na to posle a ze se s nim domluvim... takze jsem vlastne rada, ze tam Alex, ke kteremu patrim, pristi tyden neni...

petronela82
23. čer 2010

@cabalkova - jjo Alex má příští týden dovču, proto jdu do GESTu dnes, já mám ale s Alex. jen dobré zkušenosti a o co jsem si řekla to bylo, zatím si nemůžu stěžovat - doufám že nebudu muset měnit názor. Myslím že ti vyjdou vstříc, není důvod proč by tě na ty testy neposlali - hlavně aby se zjistilo včem je zakopaný pes - a třetí IVF bylo už úspěšné - budu držet palečky

petronela82
23. čer 2010

A kde pak se nám courají ostatní GEStačky

Katchik - je omluvená ta vegetí na chatě (i když s těmi psy - nevim nevim)

a ostatní jste kdéééééééééééééééééé

cabalkova
23. čer 2010

@petronela82 Petru, ja mam ALexe taky rada a taky nemam problem, ale chtela jsem ty testy uz po prvnim IVF a to mi rekl, ze se takove veci proste stavaji a ze zatim nic, jenom me poslal na hysteroskopii a ta byla naprosto v poradku.

cabalkova
23. čer 2010

A jeste, neuvazovala jsi o laznich??

petronela82
23. čer 2010

@cabalkova - jasně s tebou souhlasím, že je lepší slyšet názor více Dr. a Šulce ti schvalupuju - trochu morous ale kapacita. a ty lázně já nevím, o tom jsem vůbec neuvažovala - ty se ho budeš na ně ptát? jela by jsi? na jak dlouho to je?

beatrice7
23. čer 2010

Ahojky holky 🙂 Jak se máte ? Co Katchi, Sophi ? Jak se máš ty, Petronel ? 😉

petronela82
23. čer 2010

@beatrice7 - ahojky - más se celkem fajn - dnes jdu do GESTu abych vyfasovala Norethisteron na mrchu (ten začnu baštin od zítra) a pak utrouš a ještě asi něco (čeká mě KET) a stále zvažuju ten Prednison (ale asi už jsem rozhodlá) no a jdeme do třetího transferu - vítězného 😉 a co ty jak je už tě chytla nakupovací mánie? a už víš co to bude? kdy jdeš na další kontrolu?

beatrice7
23. čer 2010

@petronela82 no tak to ti budu držet palečky, ono to tentokrát už musí vyjít, je teplíčko, jsi určitě v pohodě, tak to bude o.k. Moc ti to přeju. Nakupovací mánie mě nechytla, já už ani nedoufám 😅 Nějak se mi do toho nechce. Při posledním utz mi řekl dr, že vidí jednu holčičku, no ale beru to s rezervou, je starý ten dr, tak se třeba spletl 😀
Dala jsem si to alba fotku bříška - hrůza, jsem teprve v pátém měsíci a vypadám jako kdybych byla v osmém.... a přibrala jsem 5 kg.... ☹

petronela82
23. čer 2010

@beatrice7 - hezký pupíček, buď na něho hrdá, a 5 kg je v pohodě na dvojčátka, ne? a bude jedna holčička - to jsi chtěla, viď - minimálně jednu holku - určitě koukal dobře, no a to druhý by mohl být kluk - a kdy jdete zade na UTZ? a půjdete i na ten 3D?

beatrice7
23. čer 2010

@petronela82 na 3 D nepůjdu, stydím se za to, ale ty miminka ve 3 D vypadají divně, není to moc hezký, tak si počkáme až je uvidíme naživo 🙂 A zatím stačí normální utz. Na 2. screening jdeme za 14 dní, tak doufám, že se to dozvíme.

cabalkova
23. čer 2010

@petronela82 S tema laznema, ja nevim... kdyz uz budu v tom ptani, tak se na to asi zeptam taky... teda nevim, jak bych to udelala s praci a potazmo s penezma, ale zeptam se... mam v praci kolegyni, ti maji problem u ni i u partnera, jela na tri nedele do lazni a tyden po navratu otehotnela... ja vim, ze to je obrovska nahoda, ale co, pomohly jinejm, co kdyby pomohly i nam???

Na Sulce jsem zvedava, co tomu nasemu "pripadu" bude rikat... jsem zvedava, jestli mi neco navrhne sam, nebo to z nej budu muset nejak slozite pacit.

petronela82
23. čer 2010

@beatrice7 - asi máš pravdu je fakt že mimísci z těch 3D UTZ vypadjí jako takoví malincí ufoni 😉 ale stejně jsou nádherní, tak doufám že 14 dní nás poreferuješ zda to budou holčičky nebo kluci - no snad ten páreček - budu držet palečky