Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
28. čer 2010

@petronela82 u dlouhého protokolu to nezáleží na MS. Začnu stimulovat 14 dní od zoladexu. V pondělí jdu na kontrolu,jestli vaječníky už spí-to je 14 dní přesně. Už bych za sebou měla ráda MS, tak se snad zítra rozjede.

petronela82
28. čer 2010

@mick - dlouhej protokol mě zatím vždy minul - tak že vůbec nevím jak to funguje - kdy by jsi tedy měla mít OPU, asi?

mick
28. čer 2010

@petronela82 tak cca 19.7.(opu)+5 dní kultivace, když bude víc embroušů, takže transfer tak cca 24.7. Tak to stíhám. Ony se poslední OPU dělají 26.7., aby měli 5 dní na kultivaci a transfer, tak to stíhám 😉 a ty taky neboj! Mě ten dlouhý protokol sedí víc oproti krátkýmu. Ty jsi měla vždycky krátký viď? Ale ty vždycky vyprodukuješ vajíček habakuk 🙂

chrobacek
28. čer 2010

hcg 631

petronela82
28. čer 2010

@chrobacek - supééééééééééér, že by přeci jen dvojčátka 😀

chrobacek
28. čer 2010

snad jó já nevím .... 😉 😉 😀 😀 😀

mick
28. čer 2010

@chrobacek tak to je teda parádní číslo 😉 😉 😉 . Moc ti to přeju, já to taky vidím na dvojky a kdy jdeš na uzv?

chrobacek
28. čer 2010

holky já chci dvěéééééééé 😀 😀 bohužel utz až za tři týdny 😖

petronela82
28. čer 2010

@chrobacek - to vydržíš - strašně ti to přeju a ráda bych tě následovala - těším se s tebou

chrobacek
28. čer 2010

@petronela82 KET je dobrej já na něj věřím 🙂

sophiejane
28. čer 2010

ahoj holky....tak jsem dnes byla asi 3hod v práci, zítra totéž a pak už zase prázdniny....dnes jsem koukla do zrcadla a zhnusila se, ty 4měsíce strachu se i ohnout mi teda neprospěly, jsem nějaká rozkydlá, bleeee, musím se začít konečně hýbat!

sophiejane
28. čer 2010

aranka to je dobrý můj chlap tu komůrku už má zmáklou, s 5 IUI už tam tipuju byl tak celkem 8x 😀 si chlap musí zvyknout 😀

sophiejane
28. čer 2010

jéé chrobacek gratulujuuuu, ted jsem k tobě dočetla!!! super! no to by mohly být dvě!

chrobacek
28. čer 2010

😀 😀 sophie kéž by 🙂

sophiejane
28. čer 2010

tyse tak máááááš 😎

chrobacek
29. čer 2010

ahoj kočandy ... tak jsem mluvila s dr. škemrala jsem o dřívější utz kvůli mimoděložnímu ... a prd... mám příjít až v 8tt 😖 prej bych to poznala a je můj problém, že jedu mimo ČR hmmm....

mick
29. čer 2010

@chrobacek a kdy přesně odjíždíte? V 6 tt už by měl být vidět váček, tak to bys stihla? U nás v centru se chodí na kontrolu 20 den po ketu a na UZV kontrolují váček. No A že bys zahrála habaďůru a řekla, že tě píchá v břiše, aby ti udělali UZV před odjezdem?

chrobacek
29. čer 2010

@mick jo stihla 5+4tt asi před odjezdem... to tam neco vidět je ... ale on mě vzít nechce ... že tam není nic vidět .. tak nevím jestli se cpát na síllu na gyndu ... já budu 21 dní po ket

mick
29. čer 2010

@sophiejane ahojky, tak zítra naposledy. O prázdninách se zase zpevníš neboj 😉 . Já se snažím jezdit na orbitreku a je to boj se hlavně donutit 😖

@petronela82 tak kde tě máme ranní ptáče!!!!

mick
29. čer 2010

@chrobacek to už by tam tečky být vidět měli, oni u vás asi objednávají rovnou na srdíčka. Je fakt, jestli ta gyndařka nebude mít dobrý UZV, tak by tam nic vidět nemusela, ale neboj bude to v poho. S tak krásnym číslem HCG, to bude jasný prosperující těhotenství v děloze 😉

chrobacek
29. čer 2010

@mick jo přesně až na srdíčko ... takže se mám na to vykašlat a doufat, že ani jedno není ve vejcovodu ? asi jo ne ... protože i když tam dr. jedno uvidí tak třeba neuvidí to druhé a je mi to k prdu ...

petronela82
29. čer 2010

Ahoj holky

jsem tu, jen tu dodělávám nějaké resty ze včera - venku je tak krásně a já tu hniju v kanceláři - chci pryč

@chrobacek - tak ty odjíždíš do zahraničí - tolik štěstí najednou - tak si pořádně užívej a odpočívej - a jak pak ti vůbec je - žádné ranní nevolnosti, apod.?

@sophiejane - ty hormony s náma dělají divy, já mám stále nafouklé břicho po OHSS a to už bych byla asi cca v 10. týdnu - a stále jsem nesplaskla - jak dlouho ten OHSS doznívá. Ale přes léto se tělo spevňuje lépe - procházky, plavání ..... člověk je stále v pohybu

@mick - tak ty bojuješ s orbitrekem - mám doma taky něco podobnýho, a celkem mě to baví na něm cvičit - člověk ce celý protáhne - myslím že je to super věcička - jak dlouho na tom vydržíš?

chrobacek
29. čer 2010

@petronela82 😀 😀 😀 no jo budu si užívat potřebuju si odpočinout od práce a toho stresu ... jinak mi není absolutně nic ... ale vůbec nic... prsa nic.....

chrobacek
29. čer 2010

já teda "orbitrek" miluju 🙂 jsem na tom klidne 1,5h 🙂

petronela82
29. čer 2010

@chrobacek - tak 1,5h bych asi nedala, ale ta hoďka jde - vždy si pustím nějakou muziku nebo TV a člověk ani nevnímá čas, holky a co v těhu => budete cvičit - co třeba ten Orbitrek - v takovém klidném tempu 😉

beatrice7
29. čer 2010

Ahojky holky 🙂 Jak se máte ? Kdepak je těhotná Katchi ? 😉 Já byla včera na utz, vypadá to na kluka a holčičku, mám ohromnou radost 🙂 Včera jsem jim koupila krásný kombinézky, už mě to nakupování pomalu chytá, je to krásný pocit, všechny ty nádherné maličké věcičky, to těšení na miminka jak to budou mít na sobě.... 🙂 Hormony dělají své - jsem stále omámená, nic mě nerozhodí, sice trochu pomalejší myšlení ( holky fakt je to pravda ) ale to neva, aspoň mně ne 😅 😉

mick
29. čer 2010

@petronela82 já mám pocit, že mám po těch stimulacích to břicho nafouklý už pořád 😠 , já jezdím tak 40 minut u TV. Ze začátku jsem jezdila 3x, teď jsem ráda, když jdu 2x, ale aspoň něco 😉 .

@beatrice7 tééda, to je nádhera-páreček!!!!! Vidíš, že už tě chytlo nakupování, prostě si čekala, až budeš vědět, co to bude. Já chci takýýýý!!!!

@chrobacek ty jsi ďábel 1,5 hod to bych ho asi zavařila, teda spíš sebe 😀

beatrice7
29. čer 2010

@mick ráda tě " vidím " 🙂 Neboj, budeš taky, už se to blíží 😉 Holky, mně je v tom vedru tak strašně, no hrůza... 😔 A jsem čím dál línější a nic se mi nechce...

petronela82
29. čer 2010

@beatrice7 - páreček - tak to je super - pomoc, pomoc ti to přeju trochu i závidím 😉

@mick - každý pohyb se počítá a zvlášť na nás hormanama nafouklé snažilky 😀 já bych bez cvičení asi ani nemohla být, je to pro mě taková droga - vždy mě to nezkutečně pozivitně nabyje a po psychické str. si odpočinu a vypnu - co v tom těhu - bude se nějak hýbat 😀 ?

mick
29. čer 2010

@beatrice7 to je normální, vždyť máš v sobě 2 mimísky a tady to vedro je děsný i pro normální stav, natož pro "jiný"

@petronela82 hmm, tak já to mám jako povinnost, ale pravda je, že mám po tom příjemný pocit 😉 . V těhotenství nevím, jak psala Sophie, já jak zjistila, že bych byla těhu, tak jsem dostala strach dělat cokoliv. To je nějaký instinkt po těch letech snažení, ale asi bych se snažila chodit na delší procházky, kdybych byla těhu.