Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
25. bře 2010

Jo, jo, je levnej a nejlepší. V Modřanech v lékárně ho mají za 30,-. Já měla ty pozitivní testy položené na okně, ale když to nedopadlo, tak jsem je ve vzteku vyhodila všechny. Tak snad bude brzo nová aktuální sbírka 🙂 . Magoříme z toho všechny 😝 !

mick
25. bře 2010

Beatrice, duch dobrej, to je jasný!!! A jak stará embrya ti vkládali?

katchik
25. bře 2010

Mick taky jsem je vzteky vyhodila. Akorát mi zůstala fotka, když jsem je dávala holkám do diskuze na jiným serveru.

mick
25. bře 2010

Jak jsem psala, počkáme si na novou sbírku 😉 . Tady tomu roku věřím. Venku je tak nádherně a my musíme trčet v práci ach jo. Samo na víkend hlásili, že má být ošklivo-hlavně, že se nemusí do práce.

steffi13
25. bře 2010

ahojky holky,vy jste toho nakrafali 😉
katchiku-mám se dobře,když začala jaro tak dobře tak jsem taková nabitá 😅 jinak se chystám 11.4. do lázní tak se těšim a už jen schánět věci ještě něco pořešit a pak už jen odfrčet 😎 pěkně relaxovat..tak čtu,že tvůj manža měl nehodu na motorce tak to mi něco připomíná toho mého a taky se mi smál když jsem cvičila no a přesně došlo i na něho... 😉 ale zkus ty ovu testy kámošce pomohli..

beatrice7
25. bře 2010

mick, já nevím jak se tomu říká, ale byly to embrya po 72 hod. kultivaci. Jedno mělo asi 7 buněk, to druhé asi víc, protože už nebyly vidět - splývaly. asi morula 🙂 Měli jsme zaplacenou PK, ale protože jsem měla jen 4 vajíčka a dobře se oplodnila jenom 2, tak mi je tam asi chtěli dát co nejdřív 🙂 No, jsem staršně zvědavá jak to dopadne. Ale už jsem jednou těhotná byla, je to krásný pocit 😔

katchik
25. bře 2010

jo jo souhlas. Zrovna jsem na netu četla, že má být o víkendu hnusně. Ani mě to nepřekvapuje. Už to se to pomalu stává pravidlem, že přes víkend je krásně a na víkend začne být hnusně. Ještě hoďu a hurá domů.

steffi13
25. bře 2010

ahojky mick,taky jsem to slyšela,že má být o víkendu ošklivo ale víš jak občas předpovídaji.. 😉
Zdravim beatricu 🙂 a vydrž hlavně moc neřešit,mysli pozitivně..nemá cenu se děsit ale je to hrozný já vim..jdi na prochajdu tim počáskem si vyčistíš hlavu 😉

mick
25. bře 2010

Beatrice, tak to vypadá hodně slibně 😉 . Embrouši byli 3 dny staré, takže 12 den od ET je duch dobrý znamení. Držim pěsti.
Já odcházím už za chvíli, tak se s vámi holky pro dnešek loučím. Hezký zbytek dne a zítra jenom samé pozitivní testy!!!!! Pa

katchik
25. bře 2010

steffi, tak ty nám odfrčíš do lázní. To bude přijemný relax. Lázně máš od dr? jj manža měl tříštivou zlomeninu stehenní kosti. Chodil 3 měsíce o berlích a od min. týden už pajdá bez. Musí teda pořád cvičit má tu nohu ještě slabou.

betrice neboj dopadne to dobře. Ty už teda jedno dítko máš?

beatrice7
25. bře 2010

katchik, jo, mám třináctiletého klučinu 🙂 Mně je 34, holky, kolik je vám ?

sophiejane
25. bře 2010

no bea, me je 33 a nemám žádný dítě ☹

katchik
25. bře 2010

me je 32 a taky nemám žádný dítě. ☹

katchik
25. bře 2010

Tak se holky taky loučím. Pěkný zbytek dne. 🙂
A zítra se těším na ty vaše dálnice. 🙂

steffi13
25. bře 2010

mě je 28 a též žádný dítě ☹ ale mi to tenhle rok rozjedeme a rozrosteme já to cítim ve vzduchu 😉 tak dobrou všem 😔 🙂

sophiejane
26. bře 2010

dobré ránko, tak jsem holky zase testila, 18.den a žádná velká sláva, uvidíme po zaschnutí, ale silnější mi to moc nepřipadá 😒 no zkusím zase v pondělí...žádná extra dálnice se nekoná... ☹

mick
26. bře 2010

Ahoj holky,
tak mě je 32 let a jsem taky bezdětná, tak doufám, že to letos změníme 😉 .
Katchiku, ty jo, tříštivá zlomenina steh.kosti, au au, to muselo šíleně bolet. Já myslela, že si hnul se zády a proto cvičí. Ty motorky.., mám to doma taky. Jedu si takhle koncem léta domů z práce a pár kilometru před domovem vidím tu samou červenou motorku, co má choť zaraženou pod autem. Musím říct, že v tu chvíli by se ve mě krve nedořezalo, tak jsem vzala
telefon a nemohla strachem ani vytukat číslo na telefonu. Naštěstí se ozval, že je doma.

Steffi, ty lázně ti závidím, teď tam bude určitě nádherně a takový relax by se mi taky líbil.

Holky jsem napnutá jak špagát, na ty vaše testíky.

sophiejane
26. bře 2010

tak jsem to holky hodila do alba, zadna slava, ten posledni vypada lip, ale neni jeste zaschnuty

mick
26. bře 2010

Sophie, viděla jsi ty testy Grej, ta tam 18 den taky nemá žádnou dálnici 😉 a naběhnou ti ty čárky v limitu? Já bych asi zkusila nějakou laborku, abys věděla, jak ta hodnota roste. Jsou to nervy.

sophiejane
26. bře 2010

jo v limitu to asi ještě je...zkusím kdyžtak na krev příští týden...

sophiejane
26. bře 2010

jojo grej to ma podobne a ja bych hned brala tu jeji krasnou holčičku 😉 no nic, jdu snidat...

mick
26. bře 2010

Sophie, já bych řekla, že vypadá lépe než měla Grej 18 den 😉 . Je tam jasná čárka, určitě ta hodnota roste. Hlavně se moc nestresuj, ono se to lehce říká, ale hůř dělá.., ale myslím, že to vypadá dobře 🙂

sophiejane
26. bře 2010

no, ale fakt to po zaschnutí pak vypadá jinak, dyt to asi taky znáš...čerstvé je to vždy pěkné...

katchik
26. bře 2010

Dobré ráno všem, 🙂
Sophi já myslím, že to vypadá super. Je vidět, že sílí a to je důležitý. Klidně si skoč do laborky, udělají ti to všude, sice za to zaplatíš, ale alespoň uvidíš jak hcg roste.

Mick já jak jsem četla..jdu si koncem léta domů.......už jsem si říkala, že to není možny, že by jsme toho měli tolik podobnýho.
Já si totiž jdu v poklidu se psem na prochajdu a vidím nějakou povědomou motorku. Nějaký lidi kolem a policaty, tak říkám kamarádce...ta motorka je mi nějaká povědomá, není tam manža? A ona ne není neboj. A já no ale on se jel projet...kamoška mě uklidnovala, že to není on. A jak přecházíme silnici koknu na levo na pravo a v tu chvíli by se ve mě krve nedořezal, pže jsem tam viděla ležet manžu na zemi. Pocit hroznej, jak v první chvíli nevíš co mu je. Jak jsem tam doběhla, tak už přijela i sanitka. Na první pohled bylo vidět, že má něco s nohou, měl jí fakt hrozně zkroucenou. Mě se tak klepaly ruce, že jsem nebyla stavu ani nikam volat. Bylo to nepříjemný, ale naštěstí to dopadlo dobře a odnesla to jen noha.

Jo a včera jsem si koupila ty ovu testy. Večer jsem ho zkusila a byla tam fakt jen hodně slabá čárka, tak nevím jestli ještě může sílít. Ale tím pádem se mi posunula ovu. A nebo jí opět nemám A to by mě teda zajímalo čím to může být. Protože jsem s tím nikdy problém neměla. Chjo.

sophiejane
26. bře 2010

katchi dík, já se s ovu testem snad nikdy holky netrefila....

sophiejane
26. bře 2010

a jsou docela drahý, tak jsem se na ně pak vyprdla

katchik
26. bře 2010

Mick na ať je na dnešní ko, pěkná sliznice. 🙂 Transfer by byl asi příští týden viď?

katchik
26. bře 2010

Sophie ovu testy jsem zkoušela někdy na začátku snažení a vždycky to bylo ok. Mám ovu cca 11 - 12dc. Dneska jsem 11dc a jen tam fakt hodně slabá. Tak nevím co si o tom mám myslet. No ještě tam jsou dva testy, tak je zkusím a vyprdnu se na to. Když tak si ovi nechám zkontrolovat v gestu.

mick
26. bře 2010

Katchiku, těch společných věcí máme teda hodně 🙂 . Tady ty příhody jsou hrozný. Myslim, že jsem v životě neměla větší strach. Jelikož se to stalo kousek od domova, tak jsme se pak dozvěděli, že ten motorkář jel na hlavní a z vedlejší mu tam vjelo to auto. Ten motorkář byl potlučený, ale nic vážnýho to naštěstí nebylo. Asi jel pomalu, bylo to v obci, což se divim, protože tam u nás podél Vltavy pomalu snad nejede žádnej motorkář. V pytli je, že to tělo prostě není tak chráněný a většina těch příhod šťastný konec nemá 😒 . Možná se ti ta ovulka fakt šoupla. Jsem zvědavá na sebe. Po oběde podám info.

mick
26. bře 2010

Tak do práce už se nevracím, domluvila jsem se s kolegyní 😉 , tak pak podám info z domova.