Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
8. říj 2010

@katchik -huráá konečně jsme se dočkali 😀 😀 krásný bříškooo kočko 🙂 🙂 😎

nelina_
8. říj 2010

@mick ty mě dostáváš 😀 to přidání peněz by snad šlo, ale kam já zasázím ty tůjky a kde seženu štěně??? 😝 😀 😀

1janickak
10. říj 2010

@mick,@katchik...teda holcicky,daly jste me brouka do hlavy a pred chvilkou jsem si udelal testtik🙂 je to sice teprve 11 den po ET,ale nasla jsem // 😀 ,takze doufam,ze tam uz zustanou a ze me budete holcicky nasledovat🙂 joj,uz chapu tve obavy mick🙂 ja se ted bojim,jestli tam zustanou,pak jestli.....vzdyt to znas🙂

steffi13
10. říj 2010

@1janickak tedaaa tak to je skvělá zprávička tak jen tak dál holka.. 🙂 😉

1janickak
10. říj 2010

@steffi13 dekuji,tak snad to bude daal jen a jen dobre 🙂

steffi13
10. říj 2010

@1janickak -a co sis na ty embrouše nechala dělat..a ty si brala Prednison viď..moc ti to přeji aby to vyšlo 🙂 🙂 ..

steffi13
10. říj 2010

@1janickak -tak to máš příjemné završení nedělního dne a ještě slunečnýho je venku nádherně 🙂

1janickak
10. říj 2010

@steffi13 budes se divit,ale vubec nic🙂,jedine,co jsme mela tak PK,ostatni jsem nechtela,domluvila jsem se s embryol,ze je to tak pul na pul,ze zalezi na mem rozhodnuti,tak jsem ji rekla,ze ted to nechame vice prirodne a priste nasadime vse,co jen IVF nabizi🙂 tak rekla,ze ano🙂 takze jsem nemela vubec nic🙂 jj prednison jsem nabrala,tady na vase doporuceni.Dekuji moc,ja si to taky preji a hlavne vsem to preji,kdo pak bude testit po me,doufam,ze kdyz mi to vyjde,ze to hodne povzbudi ostatni holciny,bo dobre zpravy jsou vzdy lepsi,nez ty spatne a tady to plati 2xtolik 😉

1janickak
10. říj 2010

@steffi13 no zavreseni,vzdyt je teprve dopo🙂,prave,ze mam zacatek pekneho dne..a to jsem si rikala,ze si vikend nebudu kazit,ze vydrzim do pondeli🙂 ale jsem jak blazen,porad na ten test koukam🙂 jj venku je super,chtela jsem jit dnes s manzilkem na tenis,ale radeji ho do krve vynecham 🙂

steffi13
10. říj 2010

@1janickak -no stim testem to se nedivim,že když je doma tak láká 🙂 😉 ale fakt super 🙂 hned i pro nás snažilky je to příjemnější 😉

steffi13
10. říj 2010

janicko-a ty si ho brala už při stimulce ten Prednison?

1janickak
10. říj 2010

@steffi13 jj uz pri stimulce,bo @mick mi to poradila,at si o nej reknu

steffi13
10. říj 2010

no tak to já nevim jestli to má cenu,když už jsem v půlce tak než půjdu na Ket to by mi mohla taky poradit Mick 😉 ..tak já se jdu vyvenčit s manžou a psíkem ven je tam nádherně to se musí využít...tak ti přeji příjemnou neděli a zatim papapa 🙂

katchik
10. říj 2010

Pěkdé odpoledne,
My jsme včera byli na velký prochajdě v Drahani a večer mě pekně tvrdlo břicho, tak asi už nemůžu chodit takový štreky, chjo.

@1janickak cha, tak jsi se nechala ukecat. 🙂 Potichu moc gratuluju. To je super zpráva. 🙂

@steffi13 taky se chystám odpolko s psicí, ale asi si sednu na lavičku a psice ať se baví. 🙂

Sophie tak co jste nakoupili na trhu za dobroty?

Tak pěkný den všem.

1janickak
10. říj 2010

@katchik dekuji,nj to vis,jsem nakonec neodolala a nevydrzela...ale pokud to takhle vydrzi,tak jsem jedine rada,ze jsem nevydrela🙂 taky pekny den a setri se🙂

nelina_
10. říj 2010

@1janickak tééda, to je úspěch, tak moc gratuluju 😀

mick
10. říj 2010

@1janickak nádherná čárka. Gratuluju!!! Teď začne testomanie jestli sílí 😀 , kam se hrabou adrenalinový sporty u nás neplodných. A co manža, už jí viděl? Na tenis raději nechoď, je lepší se šetřit, aby sis pak něco nevyčítala. Sem to říkala, plodný podzim začíná 😵. To ta neděle hezky začala viď 😉.

@steffi13 já jsem při tom prosincovym ketu brala prednison až od toho 11 dne, co jsem šla na kontrolu, takže si ho nech určo napsat, až půjdeš na kontrolu. Myslím, že když nejsou ty imunologický testy, tak se prednisonem nic nezkazí. V tak malé dávce určo neublíží 😉

@katchik týjo holka, už se musíš šetřit. Na dlouhý procházky budeš chodit hezky s Maxíkem v kočárku 😉 . Ještě jsem se tě chtěla zeptat jako odbornice těhule. Bolelo tě nějak břicho a prsa ze začátku? Mě totiž nic není, tak mám strach, aby to bylo OK. Akorát mě trochu trápí žaludek, ale to spíš, že nemám teď na nic moc chuť, což mi neuškodí 😉

1janickak
10. říj 2010

@mick dekuji,tak snad zustane a bude silit...ted uz fakt vydrzim do utery a pak se na patek bo pondeli obj na krev,ale to je jeste daleko🙂 jj diky tobe,vlastne,jsme meli s manzelem super dopo🙂 oba se usmivame cely den jak blbci a to doslova🙂 ja si udelal rano test a nic jsem nevidela,tak ho vzal manzel a rikal,ze tam je carka a ja ji nevidela,ale pak uz tam byla a je tam porad🙂 Ja nemam jediny priznak tehu,jen na MS,jedine co mam,tak me pali zaha...ale jinak nic,nic...

1janickak
10. říj 2010

@nelina_ dekuji moc holky,super podpora od vas🙂

ketyz
10. říj 2010

@1janickak - teda Jani, krása, gratuluji, jsi příkladem že i na poprvé to jde, i v Gestu z tebe budou mít radost uvidíš.... 😉

1janickak
11. říj 2010

@ketyz ahojky,no to doufam,ze budou mit radost🙂 jj Dr Černý je holt sikula🙂

mick
11. říj 2010

Ahoj holky, kolegyně je pěkně nastydlá, tak doufám,že to od ní nečapnu 😠 . Tady v tom počasí je fakt lepší být doma ☹

@1janickak no vidíš, že příznaky na MS jsou normální 😉 . Rodiče vědí, že jste byli na IVF?

1janickak
11. říj 2010

@mick ahojky,tak si kup v lekarne leky na imunitu pro tehotne,moje kamaradka je brala,ale nevim,jak se to jmenuje,ale byla zdrava,bo hodne vody s citronkem a caj🙂 at radeji nic nechytnes!
jj vedi🙂 ja jsem hrozna,ja nic neutajim🙂 jj boli me a picha na pravo,jinak zadny jiny priznak neni. Tak uvidime zitra,testik to rozhodne 🙂

mick
11. říj 2010

@1janickak mě taky píchalo v levym vaječníku, tak jsem měla strach, že je to mimoděložní, prostě pořád nervy 😝 😀 .
Čajíkem s citronem a s medem se dopuju, mám calibrum babyplan a nakoupený kiwi ke svačině, tak snad to ustojím. Až to budeš mít potvrzené od dr., budeš chodit do práce?

1janickak
11. říj 2010

@mick me picha na pravem🙂 ja ten levy mam nejaky pomalejsi a mene vykonny🙂 i foliky me tam moc nerostly a kdyz mam ovulaci a MS,tak me jeste snad nikdy nebolelo na levo.
Joj to me ani nestras,ze je to mimodelozni,to ted mela kamaradka a nemohli to u ni najit,tak mi ji bylo lito. Ted pujde na 2IVF,tak doufam,ze ji to vyjde,bo si to moc zaslouzi.
Jj urcite budu chodit do prace,ja bych nechtela byt doma. Ja mam fakt pohodovou praci a super sefku🙂 Nechtela bych jit na riziko,ale uvidim,co Dr,ale kdyz bude zalezet na me,tak pujdu hezky pracovat. Ona kolegynka odchazi k 1.12. na materskou,tak to bych jim nemohla udelat,ze hned taky odejdu.

mick
11. říj 2010

@1janickak jéžiš, já tě nechtěla strašit, že je to mimoděložní. Naopak, že je normální, že píchá na straně. Já mám zase výkonější ten levý, takže to jim tělo naznačuje, aby přestali na 9 měsíců vyrábět vajíčka. To je teorie co 😀 . Já bych do práce taky chodila, obzvlášť, když tu budu někoho zaučovat a moc se nepředřu, akorát mám strach z dojíždění. Bydlíme za Prahou a denně jezdím autem a u nás jsou pěkný serpentiny a v zimě fakt nic moc, tak z toho mám strach s tím pupíkem jezdit v závějích. I každá kačka se bude hodit, hlavně, když nám zruší porodný 😠 , ale to vem čert, hlavně ať je mimčo 😉 .

1janickak
11. říj 2010

@mick ja vim,ze jsi nechtela🙂 ale jak jsi rikala,tak se ted budu stresovat se vsim a to jsem si myslela,jak budu v klidu🙂 Ja taky dojizdim,bydlime kousek za Prahou. Ja uvidim jak to vse bude,ale presne kazda koruna dobra...Tak doufam,ze uz porodnym konci,ze uz dalsi skrty nebudou..... Jj ja to mam taky v praci v poho,cely den u PC,takze pohodicka....a jak to bude s cestou,tak uvidime...

katchik
11. říj 2010

Ahoj Holky,
Dneska jsem už v 9.hod vyrazila do ZOO. Dorazila jsem v 13.hod. a totálně vytuhla. 🙂 Měla jsem sebou psici, tak tam zase oštěkala pár zvířatek. To bude mít zase divoký sny. 😀
Holky nám zateplují protější barák a už mě to začíná fakt s..t. Začnou někdy po 7.hod. vrtat, mlátit atd. a to trvá skoro celej den. Doufám, že to dodělají co nejdřív.
@mick mě bolelo břicho jako na ms a to docela dlouho a prsa taky. Ale měla jsem velký dávky utroše + estrimaxu, tak že si myslím, že to byla tak nějak kombinace těhu + hormonů. Na příznaky se fakt vyprdni. U každýho to je jinak. A blbě od žaludku mi začlo být až o něco později. A dávej na sebe pozor, ať něco od kolegyně nechytneš. Jestli má jen rýmu, tak to je snad ok. Ale v tom 1. trimestru by jsi na sebe měla dávat fakt pozor.

@1janickak tak co testila jsi dneska? Kdyby tě pálila ta žáha, tak si můžeš koupit rennie. Ty se v těhu můžou. Já bez nich nedám ani ránu.

1janickak
11. říj 2010

@katchik jj ted jsem si udelala testik,ten obycejny papirek a je jsou tam //,cice hodne slabe,ale jsou 😀 , je fakt lepsi koupit dobry test,bo toho ducha,aby clovek hledal🙂 takze uvidim zitra rano,jeste mam jeden,kdyztak si pak koupim ten normalni mammavit. Jj jestli to bude takhle pokracovat,tak rennie si koupim,bo je trosinku pali kazdy den,ale zatim je to ok🙂 ja jsem tak nervozni,ze uz,aby bylo rano a byly tam // a pak jeste potrvzeni u Dr🙂

nelina_
11. říj 2010

je jej holky, to bylo dneska zase pěkný počasí, to sluníčko hřeje 😀 Snad to ještě pár dní vydrží 😀 😀