Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
29. bře 2010

Ty jo, to je docela velkej rozdíl. Když se kety nezadaří, tak dám sekundáč určitě na 3 IVF a kdyby klapla PK, tak aby se mohli rovnou přicucnout. Takhle se tam ty 2 denní po ketu budou ještě 3 dny mrcasit, aby to lepidlo nezaschlo 😀 . Na AH prdim, stejně bychom měli ISCI.

katchik
29. bře 2010

Polákovou jsem na transferu měla, Alexandra taky. Šulc mi dělalal ten ket co z toho bylo momoděložní. A kdo dělal první si taky nepamatuju.
Právě, že s tím EG je to docela rozdíl. Při 3. IVF do toho asi taky půjdu. Na AH taky prdím, když bude ICSI.
Počkej jak 2 roky...letos jsme těhotný jasný! 😉
Ty jo tak to musela být mamča v té době fakt exot 🙂 a máš nějakýho sourozence?

katchik
29. bře 2010

snad je to lepidlo nějaký neschnoucí. 😀

sophiejane
29. bře 2010

hm tak me bude v listopadu 34 tak to uz pro me by lepidlo ani nebylo☹

sophiejane
29. bře 2010

mě dělal první transfer šulc, pak korecký, ted černý

katchik
29. bře 2010

sophie ty už ale žádný lepidlo nemusíš řešit. Jsi těhulee 🙂

sophiejane
29. bře 2010

holky slyšela jsem že v gennetu vkládají embrya hned za děložní hrdlo, protože mají ověřeno, že je to úspěšnější, ale v gestu jsem o tom nikdy neslyšela...ani jsem netušila, že to má význam...je to děsná věda...

sophiejane
29. bře 2010

no já nevím, dneska zase nějak nemám žádný příznaky... 🙂 rozhodně si těhotná moc nepřipadám...

katchik
29. bře 2010

sophie tak o tom jsem taky nic neslyšela, ani že by to mělo mít nějaký význam. Na příznaky se vyprdni. 😉

mick
29. bře 2010

Máš pravdu, co jsem to napsala 2 roky? To už budeme mít roční dítě přece 😉 .
Měla jsem nevlastní ségru, bohužel před 3 lety zemřela. Byla mladá, bylo jí 45 let. ☹ . Měla srdeční vadu. My jsme se moc nevídali, protože jsme spolu nikdy nebydleli. Ségra byla dospělá, když jsem se narodila.
A co ty a sourozenci?

katchik
29. bře 2010

Mick jsem nerozmazlenej jedináček. 😀

katchik
29. bře 2010

to je mi líto s nevlastní segrou. ☹

sophiejane
29. bře 2010

já jsem taky nerozmazlenej jedináček 😀

mick
29. bře 2010

Sophie, ty už žádný lepidlo potřebovat nebudeš, akorát jedině, když si za pár let půjdeš pro sourozence, tak je můžeš nechat podmáznout 😉 .

Katchik, jelikož jsem vyrůstala sama, tak jsem taky nerozmazlenej jedináček, akorát moje drahá polovička říká, že mi nejde moc dělení o jídlo, třeba čokoládu..., tak ti nevim..., čím to je 😎

Hm, o tom vkladu za děl.hrdlo jsem taky neslyšela. Škoda, že nejde udělat UZV po tom transferu, aby se ověřilo, že jsou embrouši kde mají. Kamarádka, co byla na 2 IVF, které klaplo, ale samozřejmě měla problémy. Ten embrouš se jí zahryznul u vejcovodu a musela chodit každé snad 3 dny na UTZ, kam se bude vyvíjet, takže nervy, ale dopadlo to dobře a teď je snad 24 tt. Jo a bylo jí 34 let a taky Ten poslední, skoro úspěšný mi tady dělal dr. Černý a ležela jsem tam pak na břiše. U těch prvních dvou na zádech.

Holky, teď jsem málen dostala infarkt, píšu a najednou mi tu spadl obraz A0 a rozbilo se sklo, který se zaseklo až do koberce. A to má být jako co. Znamení!!!???? To abych dneska jela domů fakt pomalu.

mick
29. bře 2010

Jak spadl ten obraz, tak mám ty věty nějaký přeházený, se picnu....

sophiejane
29. bře 2010

ja holky vždycky na břiše, mam zakloněný hrdlo...

haha mick podmaznout...jestli bysme radsi neměli podmaznout nějakyho doktora 😎

no miiiiick???? to je drsny s tim obrazem...

sophiejane
29. bře 2010

no někde dělají transfery pod uzv, taky bych byla spokojenější, kdybych věděla, že tam jsou...

katchik
29. bře 2010

tak to se tady sešla banda nerozmazlenejch jedináčků. 🙂 A o čokoládu se taky nerada dělím, to je s manžou vždycky boj. 😀 Jenže já než se rozhoupu, tak on jí skoro celou sežere. 😀

Mick ty jo to je des s tím obrazem, tak radši jeď opatrně.

taky bych byla radši, kdyby byl transfer pod utz.

já holky vždycky na zádech, ale jinak skoro všichni na břiše. Jestli mi jsme tam někdy neležely spolu. 😉

sophiejane
29. bře 2010

to je docela možný, já už jsem tak zblblá, že se někdy po gestu rozhlížím, jestli mi někdo nebude připadat povědomý z diskuzí 😀

mick
29. bře 2010

Já jsem tam dneska zahlídla holku, co se mnou byla na posledním transferu. Akorát odcházela, tak nevím, jestli se jí zadařilo. Neměla žádný eskymáčky, tak by musela na další IVF.

mick
29. bře 2010

Nerozmazlený jedináčci, pro dnešek se loučím. Zítra podám info, jestli se nám ty sněháláčci rozmrazili. Jdu normálně do práce, tak napíšu. Pa

Sophie, na zítra držím pěstu, ať jsou tam super dálnice. Určitě budou, neboj!!!

katchik
29. bře 2010

Holky taky se loučím.
Mick držím palce a pak podej info.
Sophie taky držím na zítřek na dálnice.

Pěkný večer 🙂

katchik
30. bře 2010

Ahooj, no kde jste? Halooooooo 🙂

mick
30. bře 2010

Ahoj holky, nám nějak blbne net 😒 . Už jsem vám psala a nemohla to odeslat. ´Tak embrouši rozmražený, ve 14 hod. transfer. Holky, já jsem asi máčo.. Představte si, že mě od včerejška bolí kostrč a vystřeluje mi to do kyčle, takže už vymíšlím, že mám zablokovanou kostrč a nepovede se to. Já nevím, já budu asi fakt nějak psychicky bloklá. Potřebovala bych ránu do hlavy 😀

Sophie, tak coooo?

Katchiku a zkusíš ten kontryhel? Já ho teď pila poctivě do ovu a sliznice byla prý ukázková. Teď popíjim ten zelenej čaj a je brrr..., nechala jsem ho tam dlouho louhovat. Z čajů mám ráda roiboos. Před tím druhým IVF jsem si koupila na čištění organismu Chlorea tabs, no nevím, jestli to k něčemu bylo, ale tonoucí se stébla chytá, že!

katchik
30. bře 2010

Ahoj Mick, tak super embrouši už na tebe čekají. 🙂 Nemohla jsi si to jen nějak přeležet. A na ránu palicí do hlavy se hlásím taky. By jsme mohly praštit vzájemě. 😀 Ten kontryhel jsem nepila, můžu ho zkusit teď ten cyklus. Má se to pít od ms do ovu? Akorát nevím, jetsli to nevadí s tím estrimaxem? Ten mám brát od 1.dc. Jéé zelený čaj miluju. Je fakt, že když ho necháš louhovat déle, tak je pak docela hnusnej. Roiboos taky není špatný. Tu Chloreu jí manžel, občas mu uzobnu, ale ne pravidelně. O tý chlorea jsem slyšela ještě ve spojitosti s mladým ječmenem.

Sophi ty nás napínáš. Vstávat a testovat 🙂

sophiejane
30. bře 2010

ahoj holky, tak jsem to zase mrskla do alba, pořád to nějak není žádná velká sláva ani dálnice, ale pořád to tam je, tak u mě pořád dobrý 🙂

sophiejane
30. bře 2010

jůůůůů mick bude transfeerek, supeeer....a budeš doma, nebo v práci?

katchik
30. bře 2010

Sophie co blbneš to je nádhérná čárka. Jupííí mám z tebe radost. 🙂

mick
30. bře 2010

Katchiku, 😀 , kdyby se nám nedařilo, tak fakt pro tu ránu jsem. Jinak už nevim. Nejhorší je, že u mě je ta psychika fakt děsná. Já si řeknu, tak teď hlavně nesmím být nemocná a začne mě bolet v krku. No, normální psychopat, teda spíš nenormální 😀
Hm, raději ten kontryhel tady ten cyklus raději nepij, když budeš brát ten estrimax, aby se to fakt nějak nemlátilo. Pije se od MS do ovulky.

Ta Sophie nás napíná.....

sophiejane
30. bře 2010

no ta 18.den vypadala řekla bych stejně, a nalejza to tam dost pomalu, ale snad je to ok, bojim se, aby toho hcg nebylo malo, v jinych carech to testuji treba jeste 3x, ale ja cekam az na uzv...mohla bych si na krev dojit i u nas, ale na to jsem srab 🙂