Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
8. lis 2010

@steffi13 teda ty máš výdrž 😀 . Já myslím, že tam jsou 2 čárky jak vyšitý 😉 . To je dobře, že už je ti líp. Třeba se tělo vyrovnává s těhulováním. Já trošku špinim, ale bruch mě nebolí. Jinak jsem po ránu na ránu, během dne už se to vylepšuje. To asi ty hormony 😝

rebinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mick
8. lis 2010

Ještě jsem se chtěla zeptat, když jste byli po revizi šli jste za těch 14 dní do Gestu nebo ke svému gyn.? Mě dr.Poláková řekla, že se mám objednat k dr.Cernýmu za 14 dní po revizi, ale nevím, jestli to není blbý, když tam nechodím na gyndu.

Steffííí, ty nás teda napínáš 😉

steffi13
8. lis 2010

@mick -napínám 🙂 ani moc nééé 🙂 ale já jsem ještě doma a uklízim trošku to přehánim a potim se jak kdybych běžela maraton 😝 ..jen vyluxuji připravim a jedu do lékárny juuu 😉 a co kdybych ten test udělala až za dva dny 😝

mick
8. lis 2010

@steffi13 ještě 2 dny, tomu sama nevěříš né 😀 ? Se z tebe picnu. Jestli ti to klapne z těch mladých embroušů, tak už se těším na únor, až mi je tam šoupnou 😉 . Teď mi volali z lékárny, že tam mám injekce a to jsem si myslela, že už je nebudu potřebovat. No tak budu, tak snad mi příště pomůžou. Třeba ten heparin fakt potřebuju a embrouš se zastavuje ve vývoji, protože je špatně vyživovaný.

steffi13
8. lis 2010

@mick -máš pravdu nevěřim ale už bych byla schopna vydržet,když už jsem tak daleko ale ještě jsem doma mám vše vyšlechtěno doma tak teď se jdu vyšlechtit já a půjdu ještě s psíkem a fakt pofrčim vážně do tý lékárny jenže musíme ještě s manžou pro bundy co jsme si nechali schovat u kámošky v krámě takže to vidim,že domů dorazíme až večer a to testování bych mohla nechat na zítra ráno co..já se totiž bojim 😉 😝 ..a myslíš,že to je tim heparinem?

mick
8. lis 2010

@steffi13 tak to nech na zítra na ráno, to bude lepší koncentrát po noci 😉 . Já ti nevím, jestl by ten heparin mohl pomoct, ale i dr. Černý říkal, že když je husčí krev, tak se to embryo může hůř vyživovat. Možná kdybych si ho začala píchat, když jsem zjistila, že jsem těhu to mohlo být jinak, ale já doufala, že to klapne i bez léků. No uvidíme, jestli to k něčemu bude. Doufám, že to embroušovi pomůže a bude nasávat pořádně. Už se na ty poslední dva kousky těšimˇ, ale únor je ještě daleko. Budu se aspoň snažit něco zhubnout. Mám pocit, že jsem tady ten měsíc pěkně nakynula, protože jsem si dopřávala, ale nevim, jestli mi to přes vánoce půjde 😎 .
Tak zítra se těším na testík. Bylo by super, kdyby to teď vyšlo tobě, pak Sophie a my s Ketyz to zakončili na jaře. Jo a Neli by taky měla ještě stimulovat a možná i Petruš by mezi nás mohla zavítat.

ketyz
8. lis 2010

@mick - ahoj, já byla u své gyndařky, z nemocnice jí tam rovnou poslali zprávu, mě do ruky nedali nic, takže já bych šla ke své doktorce

sophiejane
8. lis 2010

steffi já jdu ve čtvrtek k černýmu 10.den cyklu na 1.UTZ, mám doma i kontryhel a nepiju ho jsem děsná 😅

sophiejane
8. lis 2010

nikdy jsem se sliznicí problém neměla tak uvidíme ted po revizi 😝

ketyz
8. lis 2010

@sophiejane - já si koupila kontryhel a maliník minlý týden, kontryhel mi celkem chutná, ale maliník ráno nalačno, to je teda hnus, jak spařený seno, brrrr, no co vydržím to... 😠

1janickak
8. lis 2010

@mick ahojky,je mi celkem fajn....obas se citim tak malatna,tak neco snim a je to lepsi....zitra jdu na krev,moc + UZ,tak doufam,ze vse zustalo dobre🙂 po vasich zkusenostech se uz clovek boji kazde navstevy.....

1janickak
8. lis 2010

@ketyz ja jsem pred IVF pila caj na neplodnost a manzel caj na zvyseni potence

ketyz
8. lis 2010

@1janickak - a sehnala jsi ho normálně v lékárně nebo jsi ho někde extra objednala?

steffi13
9. lis 2010

ahojík holčiny 😉

@mick -ty mě zaškrtíš ale já ten testík včera nekoupila byli jsme na Šestce a tam lékárna neni 😝 ..takže dneska někde možná koupim 😉

@sophiejane -jo mít doma kontrynel a nepít taky dobrý to jsi na tom hůř než já..já jsem si ho chtěla koupit ale nedostala jsem se k tomu 😉 😝 ..

@1janickak -tak ty jsi ještě pila čajdu to si nám neprozradila 😉 držim palečky na ty procedury a Ko dej vědět 🙂
ahojky Ketyz vy jdete nějak do sebe samé bylinky 😉

1janickak
9. lis 2010

@ketyz objednavala jsem ho pres net na www.jukl.cz:)

1janickak
9. lis 2010

@steffi13 ahojky,KO dopadla dobre,vse je v poradku,8tt,srdicko bije a jsem strasne stastnaaa 😉 konecne me vzali krev,moc...atd🙂

mick
9. lis 2010

Ahoj holky, tak jsem si včera dala svařák a dneska nějak víc špinim, tak se ta děloha asi pořád čistí 😝 .

@1janickak gratuluju těhulíno, to je parádní. Tak už by sis mohla změnit profil 😉 , ať se nám to tu trochu těma těhulkama rozroste. Takhle nevypadáme moc úspěšně 😝

@steffi13 😵 😵 😵 😉 😉 😉 😎 😎 😎 já myslím, že počkáš až do gestu 😉 . Ty máš holka nervy z ocele 😀

@sophiejane jo na kontryhel se taky chystám, tak dneska s ním začnu 😝

Holky, braly jste některá Femigard? Nevím, jestli bych ho nezkusila, ale když nemám v podstatě žádný problém, tak nevím, jestli to není blbost. Má to srovnávat cykly a bolesti při MS, ale to já nemám.

ketyz
9. lis 2010

@mick - já ten kontryhel vzala jako že ublížit to snad nemůže a chci se teď od těch hormonů trochu vyčistit, já stejně piju hlavně čaje a ani bylinkové mi vzásadě nevadí, tak to prostě zkusím

ketyz
9. lis 2010

@steffi13 - teda já bych asi nevydržela

mick
9. lis 2010

@ketyz já jsem v celku taky čajová. Ten kontryhel mi teda moc nechutná, ale jak píšeš, já jsem ráda, že do sebe teď nemusím prát ty hormony 😝 a kontryhel určo neublíží 😉 . A zkoušel brát manža něco na spermoníky?

ketyz
9. lis 2010

@mick - právě že ne vůbec nic jsme neřešili, tak teď by to možná stálo za to trochu podpořit, musím někde něco vyhledat

nemáte některá s něčím zkušenost?

mick
9. lis 2010

@ketyz já zkušenost nemám. My spermoníky neřešíme, ale určo jsou přípravky na podporu spermií. Já bych taky něco zkusila, chce to změnu. Od ledna začnu zobat ten Femibion, koukala jsem do diskuzí, že si ho holky chválí, že je nejlepší. Jestli neklapne ket, tak další IVF. Fuj, do toho se mi už fakt moc nechce. Dítě chci, ale mám strach, aby mě to neodrovnalo fyzicky. Oni dnes řeknou, že je to všechno OK a za 10 let příjdou s tím, že velké podávání hormonů způsobuje raka..... A zkusíte při IVF to PISCI?

1janickak
9. lis 2010

@mick klidne zkus ten cajik na podporu spermiku a caj na nepolodnost,docela si ho chvali...my ho s manzelem pred IVF taky pili. Manzilkovi jsem pred IVF vysadila mlecne vyrobky a mleko.....
JInak dekuji za gratulaci,ale ja doufam,ze uz brzo tu uspesnost zvysite,kocky moje🙂

1janickak
9. lis 2010

@ketyz ja byla u lecitele,pila caje,stala div ne na hlave po styku.... 😉

ketyz
9. lis 2010

@mick - femibion beru taky, ale jinak nic jinýho, teď jsem začala s tím kontryhelem, spíš pro svůj dobrý pocit a pro dojem, že se mi tělo trochu pročistí

@1janickak - díky, uvidím pro co se nakonec rozhodneme, ale na hlavě stát teda nebudu... 😀

sophiejane
9. lis 2010

steffiiiiino já jdu na tebe mrknout jakou máš dálnicu a ty furt nic 😀

beatrice7
10. lis 2010

Ahojky holky, tak jak se tu máte ? U mě zase změna - jsem v porodnici u Apolináře, se zánětem ledvin a s alergii na penicilíny 🙂 Termín mám v pondělí 15.11, bude to císař, protože jedno miminko je příčně. Co vám bu;du povídat- mám z té operace hrozný strach, ale už to chci mít za sebou. Moc se na ty svoje zlatíčka těším.
Držím palečky všem, co je čeká ivf, KET, ET a podobně. Myslím na vás.
Jak se má Katchik ? Ta už to má taky za pár, ne ?

beatrice7
10. lis 2010

@ketyz , my jsme byli v Gestu na ivf kvůli hodně pomalým spermiím, a těch kvalitních bylo hodně málo. Jinak já jsem byla v pořádku. Nakonec se to obrátilo - já měla jenom 4 vajíčka, zato manžel měl dostatek kvalitních spermií¨, i embryoložka se divila. A pak že na to nic nepomáhá ! Nám pomohl Profertil, manžel to užíval 3 měsíce a výsledek byl jasný. Je to teda pálka, myslím že to stojí 1000 kč na měsíc, ale stojí toza to. Nám se to vyplatilo. Co nevidět se nám narodí dvojčátka .-)

mick
10. lis 2010

Ahoj holky, to je počasíčko, takový trochu depresivní 😠 , snad se to do odpo vybere.

@steffi13 ?????Tak co??????? Neříkej, že zase nebyla cestou lékárna 😉

@1janickak a ty čajíky jsi objednala na tý stránce, co jsi nám poslala? Já je tam nemůžu najít? Jak se prosím tě jmenovali? Asi začnu prolejvat i manžu, tomu čaje nevadí, když to není extra humus.

@beatrice7 tak ty jsi pořád 3 v 1. Tak na tebe budu v pondělí moc a moc myslet, ať všechno proběhne hladce. Teda ty sis holka vybrala snad všechny nemoci, ale zase jsi to zvládla do 38 tt, to je super 😵

@ketyz tak stání na hlavě mám taky za sebou, teda ne stání na hlavě, ale poloha svíčka 😀 . To jsem dělala asi první 3 měsíce, co jsme to zkoušeli, pak už jsem na to kašlala, protože to stejně k ničemu nebylo. Jo a ještě jsem zkoušela prstíkovou metodu a taky prt 😝 . Nad léčitelem jsem taky už uvažovala, ale jsou šíleně drahý a výsledek....jáí jsem spíš realistka, ale klíďo bych ho i zkusila. Jak jsem psala, tonoucí se stébla chytá.