Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
9. pro 2010

@katchik -ahojda..jojo děkujeme.. 🙂 🙂 a krásnýýý břííííškoooo 🙂 🙂 🙂 musim nabít foťáček abych mohla vyfotit a dát sem už už brzo budou bačkůrky do zítřka slibuji 😉 🙂

mick
9. pro 2010

Holky, mě ty ryby taky v těhu smrděli. Normálně jsem si do práce přinesla lososa a nedala jsem ho v poledne. Šla jsem si raději do jídelny naproti pro karbanátky s kaší. Jo a perla. Jelikož to bylo někdy v září, tak v pondělí přišel kolega, jestli nevíme, čí je ta miska v lednici, že už to tam hnije hodně dlouho a že to je nějaká ryba, tak jsem jí zatloukla, zatloukla,zatloukla. Já na ní úplně zapomněla. Se divim, že z tý lednice nevyplula po těch měsících 😀

1janickak
9. pro 2010

@katchik ty jo,ty uz to mas vazne za par🙂 uz bych taky nejradeji byla pred porodem.... 😉

1janickak
9. pro 2010

@mick 😀 😀 😀

meluzina
9. pro 2010

@mick
já jsem taky vždycky v šoku z těch feťáků a na Andělu je jich taky požehnaně .... ☹ jsem se tam bála čekat na autobus do Motola ..
no já nevím podle mě ten duch ani na fotce nebude vidět ... ale mužu to zkusit ... zítra ráno budu dělat zase test .. tak uvidíme...
tak ať je v práci lépe ... já se řídím heslem : pracuj do výše svého platu 🙂))

meluzina
9. pro 2010

@mick

ježiši fuj !!! to je nechutný dost 🙂 Tebe bych chtěla mít za kolegyni 🙂

steffi13
9. pro 2010

Katchiku já tě chci mít taky na FB jak tam jseš pošli do IP 🙂

katchik
9. pro 2010

@meluzina fotni to makrem to bude vidět a jukni ke mě do alba. 11 den to taky žádná dálnice nebyla.

@1janickak neboj ono to uteče ani nevíš jak.

@mick to musela být teda chutovka.3 měsíce stará ryba. Divím se že ta lednice nebouchla. 😀

steffi13
9. pro 2010

@mick -já Ketík možná stihnu nějak se mi pomalu rozjíždí mrška ale pracuji nervíky takže možná proto je zabržděná 😝 ..

1janickak
9. pro 2010

@steffi13 me taky poslete kontakt,at si vas pridam na fcbooku🙂

steffi13
9. pro 2010

@mick -ty máš taky jobovky s tou rybou 😀 😀 😀

steffi13
9. pro 2010

No na Hlavnim nádraží nebo náměstí republiky taky žádný šlágr tam bych nešla taky sama ani náhodou..

meluzina
9. pro 2010

@katchik
Káťo ty tam ale tu čárku máš já tam mám fakt jen ducha .... podle mě normální člověk by to ani neviděl .. to jenom já pošahanec jsem to studovala .. ale pravdou je že Kuba to taky vidí ...

sophiejane
9. pro 2010

a mě holky nesmrdělo nic a všecko jsem mohla 🙂 až jsem se divila, jen kolem 8tt mi bylo chvilema šoufl a furt jsem měla chut jen na rohlík s jogurtem

meluziiiina jedna je těhotná a furt tomu nechce věřit nebo co 😀 😀 😀 ale my víme svý

steffi13
9. pro 2010

@meluzina - 😀 😀 😀 spíš udřít se do výše platu 😉

steffi13
9. pro 2010

Fakt mě dneska dobře bavíte mám hnedka lepší náladku 🙂 🙂

meluzina
9. pro 2010

holky uplně z jiného soudku ...
teď jsem koukala na enovinky a zae hledali tu Aničku .. to je fakt hrůza 😠

katchik
9. pro 2010

@meluzina taky to je o dva dny víc. A jestli ji vidí i Kuba, tak tam fakt je. Kdyby byl negativní tak tam tu druhou fakt nevykoukáš.

meluzina
9. pro 2010

@sophiejane 😀 😀 😀 teď tady pobrekávám a usmívám se Ty mě fakt dotáváš dost 🙂

meluzina
9. pro 2010

@steffi13

😀 Přesně udřít je to správné slovo 🙂 ale my na to co ? my na to budeme kašlat 🙂

meluzina
9. pro 2010

@katchik
Kuba už je taky zblblej 🙂 🙂 ale pšššt to mu nikdy nesmíš říct 🙂

1janickak
9. pro 2010

@steffi13 tak si prijed me,vas tam je hodne pod tvym jmenem🙂

meluzina
9. pro 2010

@1janickak
holky pošlete si email adresy podle toho se to nejlépe najde ...

katchik
9. pro 2010

Holky já jsem fakt prase...chodím furt ujídat cukroví. Já to snad sežeru než budou Vánoce. 😵

steffi13
9. pro 2010

@meluzina přesně tak 😉 tak když to vidí i on tak to tam je a basta nebo nakonec všichni přijedeme na kukačku ať tě konečně přesvědčíme..no stěmi testami je to taky hrůza manža to pak vždy vezme a různě naklání jestli tam někde neni skrytá už je máme pěkně zmagořený ty naše chlapáky..

1janickak
9. pro 2010

@meluzina ja myslim,ze kuba vidi dobre🙂 ja ji taky nevidela a manza rikal,ze tam ta druha je 😀

1janickak
9. pro 2010

@meluzina a ty nemas fcbook?

meluzina
9. pro 2010

@katchik
jen s maxíkem papejte !! 😀

steffi13
9. pro 2010

@1janickak -už tě mám holka tak konečně se taky uvidíme na fotkách 😉

meluzina
9. pro 2010

@steffi13
no myslím, že ti naši chlapi už musí mít taky svatozář 🙂