Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

meluzina
9. pro 2010

@1janickak
Já jsem FB maniak 🙂))) skoro závislák .... vlastně už téměř nepoužívám mail ale zprávy na FB 🙂

steffi13
9. pro 2010

@meluzina -to máš pravdu dobře si to popsala 😀 😝 tak dej taky FB 😉 teda pokud chceš 😉 😝

ketyz
9. pro 2010

ahoj,
vy jste toho popsaly, než vás dočtu bude po zprávách.... 😀

@meluzina - tak na tebe bych si vsadila, únava a uzenina, to se mi přesně dělo, já jsem mohla pořád klobásy a párky a to je normálně moc nemusím, taky jsem žebrala na manželovi pivo, to mi pomáhalo na pálení žáhy, ta mě přepadala ať jsem snědla cokoliv.... 😎

takže doufám, že se nám to obrátí k lepšímu!

holky nevíte něco o Petronele? strašně dlouho tu nebyla, nechodí třeba na jinou diskuzi?

1janickak
9. pro 2010

@steffi13 jj tak si me prohlednete🙂 ja tu nemam foto kvuli tomu,ze sem chodi moc lidi,jeste chodim do jedne uzamcene diskuze a tam jsem foto poslala.....ja mam kolem sebe moc lidi,co se staraji o to,co nemaji 😉

katchik
9. pro 2010

tak jsem si vás holky přidala.

Meluzina šla chrnět a já to taky balím už nevím jak si mám sednout.

tak papa a pěkný večer. 🙂

katchik
9. pro 2010

@ketyz tady to dneska žije. 🙂 Petronel tady opravdu dlouho nebyla. Nemáme žádný zprávy. Mohla by kočka nakouknout.

meluzina
9. pro 2010

@katchik
ještě nespííím ale už jdu 🙂 Kuba mi už nadává že stejně jenom zívám 🙂)))

Petronela by mě taky zajímala .. od toho neuspěšného těhu se neozvala ☹

janička : přesně taky se snažím to utajit ....

meluzina
9. pro 2010

Holky já si vás stáhnu od Káti .. mám tam fotku na skále v kšiltovce 🙂

1janickak
9. pro 2010

@meluzina tak uz mas zadost o pratelstvi

sophiejane
9. pro 2010

ježiš vy nák moc žvaníte 😀

1janickak
9. pro 2010

holciny,preju vam pekne sny a zitra si vas poradne prohlednu na fcbooku 😉

sophiejane
9. pro 2010

@1janickak janicko a tebe já taky ještě na FB nemám!

ketyz
9. pro 2010

tak mám dojem že mi prchnete jinam, já jsem FB nepolíbená

meluzina
9. pro 2010

@ketyz
ani náhodou na FB nemůžeme probírat tyhle témata !!!
holky dobrou .. jdu chrupkat a zítra vstávám až v 8 heč 🙂

steffi13
9. pro 2010

taky to nějak nestíhám takhle pozdě jsme se tu všichni dlouho nesešli 🙂

1janickak
9. pro 2010

@ketyz neboj,tady zustaneme🙂

steffi13
9. pro 2010

@ketyz Ahojky neprchneme budeme tady s tebou..a co ty v práci ani radši nemluvit moc se neupracuj ať si užiješ pořádně Vánoce 😉 😝

sophiejane
9. pro 2010

@1janickak teda ty jsi hubenourka 🙂 koukám ti na svatební fotky 🙂

sophiejane
9. pro 2010

@steffi13 neboj na FB to nebude vidět dám ji ukrýt

sophiejane
9. pro 2010

@steffi13 dala ajsem to jako tajná skupina nikdo nic neuvidí nebooj 😉

1janickak
10. pro 2010

@sophiejane jj to je uz davno pryc...to bylo pred 3 rokama...takze to jsem jeste byla hubenour🙂 to jsem byla jeste mlada,krasna..... 😀

petronela82
10. pro 2010

Ahojky
- já tu jsem stále s váma, ale nějak nebyla nálada něco psát, ale včera ráno jsem na Vás zrovna myslela že vám věčer napíšu protože budu mít novinky, byla jsem včera poprvé ISCARE Praha (GEST jsem trochu zavrhla) a teď koukám že vy jste si na mě taky zrovna včera vzpomněly, to je nějaké telepatie 😀

- po revizi, jsem se byla v GEST domluvit co dál, chtěla jsem před třetím pokusem uděla genetické a imunologické testy, ale prý je to zbytečné, a jen mi řekli ať 3 cykly počkám a pak ať přijdu, tak jsem si už řekla že to chce změnu, nechala jsem si od nich poslat výpis z karty a objednala jsem se do ISCARE, včera jsem tam byla poprvé, a aniž bych něco řekla hned mě i s manželem poslaly na na genetiku, tu dělají u nich už jsem objednaní na 24.1.2011 a na imunologii tak budu dnes volat => tak že myslím že březen bude náš => jaro to jistí, teď už to musí vyjít

jo a doufám že si mě tu necháte, když už nejsem GESTačka 😉

@mick - koukám že jsi mě následovala, to nemuselo být ☹ a co ty zůstáváš v GESTu a co ty @sophiejane - nepůjdete taky jinam, co holky?

@katchik - ty už to máš za pár, to je neskutečné jak to letí, koukala jsem jaké krásné kluky má Bea, tak za chvíli tu budeme mít dalšího chlapáka

@1janickak - ááááá nová těhule, to je super - gratulace, bude to taky kluk? kdy máš další KO a co sreening už byl?

@meluzina - kdy pak bude dalčí testování a kolikátý den po ET (KET) vlastně jsi? ale jedno je jistý jestli je tam i sebemenší duch, tak se je vidět že se to chytlo, jen vydržáť 😀 držím palečky ať čárka síííííílíííííí

@steffi13 @ketyz - holky a co je u vás nového, všechno jsem číst nezvládla, @ketyz - už byl další pokus?

ufffff - to bylo náročné

steffi13
10. pro 2010

Ahojky Petruš,
ráda tě tady vidim holkaaaa 🙂 🙂 🙂

mick
10. pro 2010

Ahoj holky, vy jste toho teda nakrafali 😀

@petronela82 čauuuu, to je dobře, že jsi mezi náma 😉 . To vůbec neva, že nebudeš v Gestu, my taky se Sophie a Steffi asi brzo prchneme. Já si půjdu do Gestu pro poslední mrazáčky v únoru a pak asi do Gennetu. To jsi udělala dobře, že jsi šla pryč na 3 pokus. Já kdybych to mohla vrátit, tak bych to udělala taky tak? A co jinak, už bydlíte v domečku?

@ketyz já jsem taky nepolíbená 😉

@meluzina tak šup šup, ukaž ducha 😉

steffi13
10. pro 2010

@petronela82 -jasně,že ikdyž bbudeš chodit do Iscare tak tě tu necháme přemýšlíme o nové doskuzi protže pár nás přemýšlí jít jinam..a já o tom IScare pořád básnim a ty napíšeš,že jsi tam byla tak to je bomba..no já mám ze 3.pokusu ještě 7mrazáčků a před měs.jsem byla na Ketíku a nic tak mě to začíná nějak vše štvát..ale jinak bych chtěla do toh Iscaru líbí se mi jejich přístup..tak to je super,že si změnila Car 😉 🙂 a mysleli jsme tu na tebe..mrzí mě že jsem si vyplácla všechny 3.pokusy mohla jsem na 3.pokus do Iscare pak nevim kolik to bude ..ale pak to zkusim

steffi13
10. pro 2010

@mick -Ahojky mick včera jsem tu rozjeli FB a ty nemáš kočko?já jsem šla spát strašně pozdě až v 1h.a vstávala před 7h.a manža už šel před pár minuty na to tak na něho myslim to je hrůza ať už to má za sebou...a co ty ?

1janickak
10. pro 2010

@petronela82 ahojky,holky na tebe myslely uz nekolikrat🙂 tak to je fajn,ze jsi zmenila car,uz jen pro psych a tak je to lepsi...a novy rok,novy car,to ti jen schvaluju...... a ja si myslim,ze na jare to tu bude sama tehulka🙂 na silvestra si to budu prat jako novorocni prani🙂 Na screening jdu v pondeli,zatim je vse ok,mimco roste a v brisku radi🙂 alespon na UZ hopsal jak blazen🙂 tak ted,aby testy byly ok a pak 28.12. jdeme na ten tripple....

mick
10. pro 2010

@steffi13 čauky, já jsem FB nepolíbená. My tady ty vymoženosti doma moc neprovozujeme, je to na nás až moc veřejný 😉 . No nikdy neříkej nikdy, když vidím, kolik je tam lidí...Hlavně ten klučina, co to vymyslel je hustě za vodou 🙂 A budeš pak volat do nemocnice, jak to dopadlo? určitě to bude dobrý 😉 . Jsem zvědavá, kolik by stál ten převoz embryí. Tady to řešila bývalá kolegyně, protože chodila tuším do Motola a její doktor šel jinam, tak tam má poslední dvě a chtěla je převést, ale chybí jim nějaký povolení, ale víc o tom nevím. Píše si s ní jenom kolegyně, já už jí tu nezažila, tak mi to vypráví. Ona už nemůže podstoupit IVF, protože má vadu srdce a ty narkozy jí nedělají dobře. Už mají rok zažádáno o adopci o holčičku.

Holky a nemám založit tu novou diskuzi? Co myslíte?

steffi13
10. pro 2010

@mick -to jo stim FB je někdo pěkně za vodou to máš recht 😉 😝 ale já na FB mám jen lidi,který chci mít já nejsem tak velký znalec a hlavně dost dlouho jsem odolávala a pak mě vyzvala kámoška,která je v Londýně tak jsem k tomu přistoupila a vložila fotečky protože jsem jí to dlouho slibovala a druhá je v Irsku tak spíš kvůli tomu no a teď tam mám i ty naše koníkářky 😉 🙂 😀 ..já tam budu volat a odpolko chci jed za nim jen ten můj blázínek se nezeptal jak dlouho to může trvat..tak já tam zkusim zavolat a zeptat se vtom Iscaru..tak vydrž..jak chceš klidně můžeš tady už můžeme být jen svátečně..

steffi13
10. pro 2010

tak jsem dala do fotoalba fotky bačkůrek ale jsou uzamčené tak jsem si Vás přihlásila jako přítele abyste se na ně mohli kouknout nevim jak s toho ven 😝 snad se Vám ukážou 😉 😝