Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
22. dub 2010

petruš tak ty jdeš už takhle brzy zase do ivf, no to ti budeme držet všecky palečkyyyyyyyy

sophiejane
22. dub 2010

to ještě nevím, to se poradím s doktorem

sophiejane
22. dub 2010

ale můj švagr marodil hrozně dlouho s kotníkem a taky byl týden v krkonoších, nahlásil to doktorce...

mick
22. dub 2010

Beat, 69, takže tu jsem fakt největší baňďur. Budu s tím muset něco dělat 😠 , abych pak v těhotenství neměla kilčo 😀

beatrice7
22. dub 2010

Měřím 168.... to už je pak něco jinýho, viď ? 🙂 Kolik měříš ty ?

sophiejane
22. dub 2010

já asi taky tak nějak 169,170...nevím přesně

sophiejane
22. dub 2010

hele lepší být baculatější a spokojená než vychrtlá a s nervama v pr....a to fakt...

beatrice7
22. dub 2010

Takže já jsem malá a tlustá, mick, buď v klidu. Sophi, ty vážíš kolik ? 🙂

sophiejane
22. dub 2010

dyt jsem to tu říkala, asi 54 🙂 ale už asi tři roky jsem si myslela že 58 a ted jsme před 14dny koupili pořádnou váhu a zjistila jsem že mám 54 😅

mick
22. dub 2010

Beat, já mám 170 cm a 69 kg, takže vedu! Jestli půjdu v červenci na IVF, tak bych chtěla zhubnout aspoň těch 5 kg. Někde jsem četla, že je ideální zhubnout 10% váhy u těch tlustějších, že se to tělo líp nastartuje. No bude to boj 😝 !

sophiejane
22. dub 2010

mick a půjdeš do gestu nebo zkusíš ten jiný CAR?

beatrice7
22. dub 2010

No je ale pravda, že někomu se baculky líbí. Myslím chlapům. Ten můj mi právě říkal, že ta sestřička z gestu jak jsi sophi, psala, ta černovlasá, víš, tak že ta se mu zdá strašně vyhublá a nelíbí se mu 🙂 Tak mám aspoň radost. Samozřejmě, že není na tlustý, to já taky nejsem, nemám špeky, jen asi ...jak bych to řekla, víc svalů 😀

sophiejane
22. dub 2010

no to můj chlap je na hubenoury ale o ní taky říká, že ta už je moc 🙂 on ví co říká, anorektičku už by asi znova nezkousl 😅

beatrice7
22. dub 2010

Sophi, a jak ses k té anorexii dopracovala, jestli se můžu zeptat ?

niki2
22. dub 2010

Ahoj holky,
tak ja uz blbnu, na dnesek se mi zdalo, ze jsem byla na transferu, slo nas tam asi 6, ja byla ke konci, byla tam jen sestricka a asi se ji to zdalo ten den uz dost, tak se mne ptala, zda nechci prijit az dalsi den 😕 Pak jakoby strih, ja uz po transferu, ale hrozne me bolelo bricho, uvedomila jsem si, ze jsem vlastne vubec nemluvila s embryolozkou a ani jsem nevidela prdolu na obrazovce... A to jsem nebyla jeste ani na kontrole, pak mi asi hrabne uz poradne 😀
Dovolenou jsme vcera odpiskali, bylo mi to lito, ale bude to tak i jednodussi. Sakra, jsem takovou dobu na "dovoleny" a kdyz bychom konecne mohli nekam jet, tak se strefime do terminu, kdy nemuzu 😎
Jo a ja merim 166 a vazim cca 63, tak bych taky rada neco shodila. Hlavne me stve, ze to nemam po detech, ale ze jsem se vyzrala sama. Par mesicu po porodu mladsiho jsem mela 57, to je moje idealni vaha, ale byla bych spokojena i se 60.

sophiejane
22. dub 2010

teda niki to je drsný, holky to já nemám žádný takový sny, ani těhotenský, to asi, že si to zatím nějak nepřipouštím 🙂

katchik
22. dub 2010

vy jedete...nestíhám, nestáčím... 🙂
Mick prášek jsem si vzala. Děkuju za připomenutí. Už jsem si dala připomínku do mobilu. Zvoní mi to 4x tak vždycky vyletím co se děje. 😀

sophiejane
22. dub 2010

bea víš že ani nevím, začalo to na gymplu, s holkama jsme chtěly zhubnout a já to nějak nedokázala zastavit 😝 a pak ještě jednou na VŠ

niki2
22. dub 2010

Sophi, hlavne, ze jsi se z toho dostala. Ja jsem vyslechla nedavno v satne fitka rozhovor dvou byvalych anorekticek a byla jsem v tu ranu fakt za svoje spicky rada 😉

mick
22. dub 2010

Sophie, já ti ještě pořád nevím. Ještě si to rozmyslím. Ale asi tam ještě na to 3IVF zůstanu a pak bych zkusila něco jinde.

Jo, ještě tam je v Gestu taková malá blondýnka a ta je snad ještě hubenější, než Laura. Má mikádo a brýle. A ta už mi přijde fakt hodně hubená.

Ahoj Niki, to byl teda sen 😀 , škoda, že nebyl ještě jeden střih a ty jsi neviděla rovnou 2 čárky 😀 .

beatrice7
22. dub 2010

Já jsem sny měla po ET, samý horory a jakoby prorocký sny, třeba se mi zdála babička, která před 3 roky zemřela jak ke mě přišla na návštěvu a ptala se mě že ví, že je něco jinak se mnou. a prý ať ji řeknu co.... no síla. Podobný sny jsem měla i u 1. těhotenství.

beatrice7
22. dub 2010

Sophi, kdy že máš termín ? Já 30.11.

sophiejane
22. dub 2010

26.11. 🙂

mick
22. dub 2010

Beat, takže když se ti zdají horory, tak víš, že budeš těhu 😀.Tak mě se po tom skoro úspěšnym ketu zdálo, že jsem měla 2 čárky a pak tam byly. Teď naposledy se mi zdáli taky samý horory, jak mě někdo mlátil do hlavy a tak a prt. Tak snad se mi ještě někdy bude zase zdát o 2 čárkách. 😉

niki2
22. dub 2010

Mick, // uz chci videt v realu 😀 Teda ja bych se nejradsi probudila v 5.mesici, minule tehotenstvi jsem se ptala doktora, zda se muze zenska v tehotenstvi zblaznit 😉 Ale po plodovce jsem si oddechla a zacala si to konecne uzivat. Ted si rikam, ze si to kdyztak budu uzivat ze zacatku, protoze by to bylo moje posledni tehotenstvi, ale je mi jasny, ze nervy zase budou.

beatrice7
22. dub 2010

Mick, to je právě asi individuální 🙂 Někomu se zdají //, někomu zase horory. ...

Niki, to já si chci taky užívat. ale pořád musím myslet na porod. Toho se bojím. Sice už je to dávno, ale doteď si pamatuju, jak jsem stála v hekárně u okna říkala jsem si- v duchu, samozřejmě, " Tak tohle si zapamatuj. Tohle už NIKDY !" 😀 No a zas mě to čeká.
Jaký jsi měla porod ty ?

mick
22. dub 2010

Katchi, to jsi vyřešila dobře s tím telefonem, aspoň nezapomeneš 😉 .

beatrice7
22. dub 2010

Jo a přenášela jsem 7 dní... syn se měl narodit přesně v den mých narozenin. Oba termíny ( utz a MS ) byly stejné. Škoda, že to nevyšlo 🙂

sophiejane
22. dub 2010

holky to je hruza ted napsala jedna holka z cekatelek ze ji dnes umrela sestrenka na rakovinu bylo ji necelych 35let...to je siiilenýýýýýýýýýýýýýýýýýýý ☹

petronela82
22. dub 2010

holky - zpomalte - člověk na chvíli odběhne a jste o dvě strany dál 😀

sophi - díky za držení palečků - doufám že budete držet všech osm 😉

niki - ještě že se mi žádné sny nezdají - nebo si je spíš nepamatuji - než tohle