Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
2. kvě 2010

no beaaaaaaaaaaaaaaa tak to je teda zpráva dne!!!!! bombaaaaaaa.....hele, ale v tomhle může být Al.nevinně... někdy se totiž schovává jedno za druhým, znám holku, které našli to druhé až ve 14.týdnu!!!! mě taky zaváděli dvě 😅 teda gratuluju ti....ale bud opatrná...a ještě špiníš? dali ti ascorutin? já dnes zase od rána dobrý, ale fakt musím ležet.mě nenašli ani hematom, prý asi semtam krev z čípku...ale jestli se ještě objeví, volám jim, Korecký říkal, at se kdyžtak ozvu....no teda já mám radost za tebe 🙂 to jste koukali, vid 😉

sophiejane
2. kvě 2010

a do kauflandu asi už nepolezeme 🙂

sophiejane
2. kvě 2010

ale asi ho ani Al.nehledal, to druhé, vid...se mnou byl tenkrat raz dva hotový - a já brečela celou cestu od nich, a to mu nikdy neodpustím!!to Čekal docela hledal - a viděl jedno, a od te doby ještě 2 UTZ a pořád jedno....

sophiejane
2. kvě 2010

ale to s těmi profíky v gestu to je docela humorný 😀 😀 😀

winterska
2. kvě 2010

ahoj holky po prvním májovém víkendu 🙂
Včera jsem byla s přáteli z botanické zahradě ještě jsme chytli výstavu motýlů - krása!!
Dnes jsem byla doma - v Bille jsem koupila bedničku jahod a uvařila jahodové knedlíky - to je taková moje malá vzpomínka na prázdniny u babičky 😵

Beo - to je síla - jinak držím moc palečky ať ty dvoječky zvládneš 🙂

Pet - zítra mám prohlídku tak uvidíme, kdy mi řeknou termín OPU - zatím je v plánu středa - ale asi se to posune. uvidíme zítra..

Dr. Alexander - nikdy mi při prvním IVF v říjnu 09 nevadil, ráda jsem k němu chodila, ale po tom co mi řekl ortel, že se nezadařilo, a já to pak v parku Klamovka na lavičce obrečela, se mi k němu moc chodit nechce a už k němu jdu podruhé.. Je takový suchar.. nevím..

Cetrotide zvládám, ale ta příprava injekce je šílená.. Já pod pojištovnou OZP taky platím jen tu menší částku..

Do Kauflandu nechodte - tam jezdí důchodci 😀 😀 😀

sophiejane
2. kvě 2010

ahoj winters 😉 j já bych tak taky někam na výýýlet....ale musím dřepět doma....tak držím palce na kontrolu....

winterska
2. kvě 2010

Soph - užívám si jara ted, Po OPU mě manžel nebude chtít nikam pustit ☹. A to jsem objednaná na nehty, pedikuru.. atd.. Za 14 se mi na Kladně žení ex kolega a chtěla jsem se na něj jet podívat.. Asi uteču z domova 🙂
Ty jsi po transferu chodila někam ven?

winterska
2. kvě 2010

Hanik - přidala jsem si tě jako přítele na FB 🙂

sophiejane
3. kvě 2010

no tak ty tři dny jsem horko těžko vydržela doma, ale pak už jsem chodila...ono se to stejně nedá vyležet...

ketyz
3. kvě 2010

dobré ráno,
sophie - to je báječná zpráva, moc gratuluju,
winter - na kolik jsi objednaná?
katchi - jak je?

já pomalu chytám nerva, jsem zvědavá jak to dnes dopadne, za chvíli si mám volat jak dopadlo rozmražení

sophiejane
3. kvě 2010

počkej ketyz ta báječná zpráva je u bea ne u mě 🙂

ketyz
3. kvě 2010

sophie + bea - omlouvám se, prostě blbnu, spím odpoledne v noci mi to nejde, tak snad dnes alespoň trefím do Gestu, abych nejela někam jinam 😖

sophiejane
3. kvě 2010

to je dobrý 😉

ketyz
3. kvě 2010

já fakt blbnu, teď jsem volala do Gestu, Ket odpoledne bude, ale já trdlo se nezptala, jestli to zvládla obě embr. nebo jen jedno, takže se nechám překvapit, teda už se vidím za volantem, já budu dnes postrachem všech řidičů
jak jste to udělali s utrošem v poledne před transferem? já si říkám, že so ho vezmu až po, doma si dám ještě sprchu, budu se cítit líp...

sophiejane
3. kvě 2010

já si ho taky dala ted až po...dokonce až večer...s utroušem se nedá řídit, to nedělej!

sophiejane
3. kvě 2010

tak to ti budu držet palce 😉

petronela82
3. kvě 2010

ahoj holky

bea - moc moc moc gratuluji - to je super zpráva při pondělku - dvojnásobná radost - drž se a odpočívej

ketyz - kolik sněhuláčků rozmrazujete?

winter - držím palečky na KO, já jdu až zítra, a OPU bude asi v pátek nebo v sobotu, zítra se se dozvím

Holky já taky byla včera v Kauflandu - a dobrý - nic se mi nepřihodili, ale po ET tak tedy raději nepolezu 😀 , ale oni tam mají tak nádhernou zeleninu, a manžel tvrdí, že jsem asi skřížená s králíkem => miluji zeleninu, včera jsem tam za ni nechala asi 500,- (a to tam mají super ceny)

sophiejane
3. kvě 2010

jo petruš a u nás teda v kaufu zelenina nic moc, jenže u nás tady nic jiného není, jen kaufland, billa, lidl a penny 😒

hanik2
3. kvě 2010

dobré ranko holky

Beo gratuluju k dvojčátkům

koukám že dr Alexandr nikomu nesedí

Winterska prosím dej si mě ještě jednou do přátel na FB já zmáčkla omylem ignorovat ☹

beatrice7
3. kvě 2010

Ahojky holky 🙂 Jak je po ránu ? Já už nešpiním, ale pro změnu zas mám zánět močáku, taky dobrý 😉

beatrice7
3. kvě 2010

Holky, děkuju za gratulaci.... ještě jsem se s tím nějak nesžila s tou myšlenkou že budu mít dvojčátka 🙂

sophiejane
3. kvě 2010

no těpic...a určitě? není to jen těhučurání? 🙂 já taky běhám jak alík 🙂

beatrice7
3. kvě 2010

Sophi, tak budeme jezdit do Billy, co ty na to ? 😉

sophiejane
3. kvě 2010

no to musela být šokovka...tobě vlastně u tvého dr UTZ neudělal,vid...tam by to už asi viděl...

ketyz
3. kvě 2010

sophie - to musím zvládnout, rámo jsem ho zavedla v 5:30, takže až v 11:00 vyrazím, tak už to bude v poho, a zpátky mě poveze manžel, přijede z práce do Gestu městskou

petronela - máme 4 mraženky, takže doufám, že budou dvě a ještě nám jedna dávka zbyde... 🙂 , ale nezeptala jsem se

sophiejane
3. kvě 2010

no asi jo 🙂ale už jsem na ten Kaufland zvyklá 🙂

sophiejane
3. kvě 2010

ketyz neboj budou 2

beatrice7
3. kvě 2010

Těhučůrání - výstižné 😉 😀 Ale to nebude, já skoro nečůrám, pálí to jak sviňa, to je úplně jasný co se mnou je.... ☹ Docela na to trpím. Minule mi pomohly brusinky a uroval manosa a prolévat se vodou .... teď od rána piju, tak snad se to zlepší, je to hodně nepříjemný.

beatrice7
3. kvě 2010

Ketyz, promiň, mně to nějak uniklo - ty jdeš na KET ?

ketyz
3. kvě 2010

bea - jdu, dnes, mám tam být ve 12:30, takže mám dovolenou..... 😉 , neomlouvej se já taky ráno přála sophii a ne tobě,
ty nějak trpíš na záněty močáku nebo to má souvislost s těhu?