Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

ketyz
3. kvě 2010

petronela - to chodíme na 7, tak na oběd jdeme až v poledne...-🙂)), je fakt, že je to tam takový lidový, ale poměr cena / výkon... 🙂

tak já se jdu pomalu připravit a vyrazím, raději dřív, kdyby to někde mělo stát

beatrice7
3. kvě 2010

Sophi, já taky polehávám, z utogestanu jsem navíc zblblá a zpomalená, takže mi to nevadí být v posteli nebo na gauči 🙂 ale ta nuda je děsná, to máš pravdu. Přítel mi říkal, že bych měla začít s Forexem 😀, prý by mě to mohlo chytnou a peníze budou potřeba 🙂

petronela82
3. kvě 2010

sophi - jo myslím že bych ten Cetrotide zvládla, i Puregon jsem si píchala sama, ale říkala jsem si když už tam jdu s Merionalem do zadku, tak ať mi profesionál píchne i tohle

ketyz - tak to se tam určitě někdy potkáme, ani nevím kdo z nás půjde dnes s kastrůlkama, ještě jsme se nedohadovali, ale koukám 11:00 hodina se blíží - jdu to zjistit, kdo bude dnes vrchí zásobovač 😀

sophiejane
3. kvě 2010

bea co je to Forex? 🙂

sophiejane
3. kvě 2010

bea a ty ted utrouš polykáš?

beatrice7
3. kvě 2010

To je mezinárodní devízový trh, obchoduješ s cizími měnami. 🙂 Přítel to občas dělá, ale není to velká částka, vydělá si cca 20 000 ročně, no ale aspoň něco. Mně to ale nebaví, pořád sedět a sledovat grafy....
Ten utogestan si zavádím, ty ho polykáš ?

katchik
3. kvě 2010

Holky taky utroš zavádím a jsem jak zpomalenej film a chce se mi táák spát. To je děs. Myslela jsem, že když začnu zavádět, že to bude v poho. 😝 Že já jsem si nevzala tu neschopenku. 🙂

petronela82
3. kvě 2010

holky já utrouš nemám a spala bych taky - ono to počasí tomu moc nepřidá

katchik
3. kvě 2010

petronel, tak co už jseš po obědě? Co jsi měla dobrého?

petronela82
3. kvě 2010

katchik - ještě jsem nejedla - ale už tu mám kastrůlek - budu mít špagety se špenátem, žampiony a kuřesí masiko - už se těším - ale nejprve tu musím něco dotvořit a pak si to vklidu sním

a co vy - co budete mít dobrého - sofii bude nějaká italiáno? 😉

sophiejane
3. kvě 2010

ne já zavádím...a dnes jsem ospala taky, jednak z toho, jak nic nemůžu dělat, ale asi je to i tím počasím...

sophiejane
3. kvě 2010

ne dnes bude sekaná od včera 🙂 ale večer už bych si zase špagetky dala 😀

katchik
3. kvě 2010

hm, petronel mnam, mnam 🙂 já mám kuřecí maso na paprice a knedlík.

petronela82
3. kvě 2010

tak kde pak máme winters - teď jsem dohledala že KO měla v 10:45 - to už by mohla pomalu hlasit termín OPU - kde se courá

sophiejane
3. kvě 2010

to ona šla asi zpět do práce...

petronela82
3. kvě 2010

kam pak jste se všechny ztratily - jste po obědě usnuly, ne? 😀 😀 😀

já už balím a pádím na injekce - večer na vás juknu jsem zvědavá na wintersku

zatím pááááááááááá

aja37
3. kvě 2010

Katchik, ano, asi som to bola ja. Ked sme odchadzali, tak uz tam niekto sedel a cakal, ale moc som si ta nevsimla, pretoze jednak slzy v ociach (zo 6 folikulov 5prazdnych) a jednak po narkoze som bola jak mechom udreta. Btw, ani to posledne vajicko nevydrzalo. Dnes rano mi zase povedali: "je nam luto, ale .... "

Ked som kedysi citala o roznych babach ako niekolkokrat absolvuju IVF, tak som este netusila, ze ako rychlo sa ja zaradim medzi ne. Snad to 7IVF bude to stastne.

ketyz
3. kvě 2010

tak se hlásím, mám dva embrouše... 🙂 , tak už jen aby se jim u mě líbilo

katchik
3. kvě 2010

Omezení příjmu nových pacientek v rámci běžné gynekologické péče a péče v těhotenství

Z důvodu vyčerpání volných kapacit jsme nuceni dočasně zastavit příjem nových pacientek, které mají zájem o běžnou gynekologickou péči nebo o péči v těhotenství. Toto omezení se nevztahuje na hlavní oblast naší léčebné činnosti, tedy na vyšetřování a léčbu neplodnosti. Páry, které mají problém s plodností, nadále k vyšetření a k léčbě přijímáme.

Za vedení MUDr. Jan Šulc

katchik
3. kvě 2010

aja to je mi líto. 😒 A řekli ti důvod, proč jsou všechny prázdný? Přeci tě nemůžou hnát neůstále do IVF, když to k ničemu nevede. Trvej na konzultaci, ať ti řeknou důvod co se tím dá, nedá dělat.

Kety tak vítej v klubu. 🙂

aja37
3. kvě 2010

Nie, nepovedali mi nic. A to aj napriek tomu, ze sa mi to stalo uz 4krat za sebou. Vraj nevedia. Vsetky vysledky mam totizto dobre. A ja uz prestavam rozumiem tomu, preco mam vzdy cca 7-8 folikulov a su alebo uplne prazdne, alebo je 90% z nich prazdnych.

katchik
3. kvě 2010

a zkoušeli i ruzný protokoly? I vždy jiné léky?

sophiejane
3. kvě 2010

no tě pic katchi tak to jsem to stihla jen tak tak že mě vzali!!!! tyjo...asi mají hodně těhulí 🙂

aja no to je smutný teda.... 😒

mick
3. kvě 2010

Holky, já vůbec nestííhháám!
Ketyz, držím palce, ať se jim u tebe moc a moc líbí 😉

Aja, hm, tak kde je zakopanej pes co? Když máš všechy výsledky dobrý, to je fakt divný.

Katchiku, tak kdy budeš testovat? Už máš nakoupený testy 😉 ?

sophiejane
3. kvě 2010

katchi a bud na sebe opatrná.....žádný velký úklidy a taaaaaak.... 😉

katchik
3. kvě 2010

Holky teď mi přišla sms od Polákový, že mám estrimax užívat 3x2, že mi to na zprávě blbě napsaly 3x1....ještě, že jsem si to přečetla pořádně až dneska. Tak že po jedný tabl. sem měla jen dneska ráno a odpo. Teď mi ještě odepsala, že dávka se nemá snižovat...chjo, tak snad se nic nepodělá.

aja37
3. kvě 2010

No prave, skusali mi rozne medikamenty a aj rozne protokoly a nic. Niekde som citala, ze to moze byt aj chybou doktora. Ze tie vajicka proste nevie najst. Tak neviem. Prve 2 IVF som mala v Podoli a tam mi nasli raz 11 vajicok a raz 4 vajicka. V Geste mi pri 3IVF nenasli nic (z 8 folikulov) , pri 4IVF nenasli nic (zo 6 folikulov) , pri 5IVF nasli sice 7 vajicok (z 8 folikulov), ale vraj boli nezrale a pri 6 zase len jedno vajicko (zo 6 folikulov) a to sa nepodarilo oplodnit. Ja nechcem nikomu podsuvat zly umysel, ale zacinam mat tendenciu verit, ze chyba nie je vo mne ... a preto som sa rozhodla, ze zmenim CAR. Skusim to este inde a ked to nepojde, tak sa mozno vratim do Gestu s tym, ze pojdem na darovane vajicka. Chcela by som totizto skusit aj nativ a to oni nerobia.

katchik
3. kvě 2010

Mick testovat nevím, ale dřív jak 12. den určitě ne. Ještě mi doma zůstal jeden mamatest, tak pokud bude pozitivní, tak vykoupím lekárnu.

katchik
3. kvě 2010

aja oni se vetšinou snaží odsát vše co jde. Tak že tím, že by je nenašli si myslím, že to nebude.

katchik
3. kvě 2010

ježiš ta Polákové mě teď rozhodila, mám z toho nerva.