Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
7. kvě 2010

Mick to se dalo čekat, že je smáznou. 😒 Taky moc nechápu, proč je mrazí po 24 hod. proč je nenechají déle, kdy už vědí, že se vyvýjí. Co tak čtu, tak v jinych carech mrazí jen ty kvalitní. Což u těch 24. hod ještě nepoznají.

petronela82
7. kvě 2010

nám se právě podařilo oplodnit pouze 1 vajíčko a embryolog řekl že mu bude lépe u mě než ve zkumavce a šoupli mi ho tam po 72 hod. ale kdyby jich bylo víc tak by asi ještě čekali - jestli jsem to dobře pochopila

sophiejane
7. kvě 2010

holky mě je mrazí po těch 72hod...

sophiejane
7. kvě 2010

to je zajímavý jak to máme každá jinak, nechápu

katchik
7. kvě 2010

sophie tak to jsem z toho fakt jelen. Teď naposledy mrazili jednu blastocystu a 4 po těch 24.hod. A Mick je taky mrazili po 24.hod.

mick
7. kvě 2010

Petronel, teď uvidíme, když budeš mít 30 embroušů, jak je zamrazí 😉 . Mě jich nechali do 5 dne 9 kousků a zbyli jen 2 😠 . Možná kdyby je zamrazili 72 h., tak jsem mohla mít aspoň 2 kousky v mrazáčku. I když těžko říct, příroda je mocná čarodějka...

mick
7. kvě 2010

jojo, 6 jich zmrazili rovnou po 24 h.

sophiejane
7. kvě 2010

no tak na někom ty pokusy dělat musí 😀

sophiejane
7. kvě 2010

třeba jsme jen součástí nějakého výzkumu 😀

winterska
7. kvě 2010

ahojky - krásné poledne všem
už jsem doma v postýlce. Pěkně oblblá z narkozy, za chvíli zalehnu..
Byly jsme tam 2 holky na OPU. Ta první měla 21 folíků a já sice jen 10, ale z toho dobrých 6 vajíček - ty 4 jsou horší kvality a máme si volat v pondělí ráno..
Schválně jsme se ptali, že máme objednanou PK a řekla nám embryoložka, že když se embryjka budou dobře vyvíjet, třeba nebude třeba žádná PK (tak jak tady píšete).. Snad se i něco bude moci zamrazit..

winterska
7. kvě 2010

ps. když jsme čekali na odvoz v trávě před Gestem jsem našla čtyřlístek a to jsem ho tam hledala i loni a nenašla.. 😵

sophiejane
7. kvě 2010

tyjo winters to je znamení, já ho několikrát hledala na klamovce, a nikdy niiic

sophiejane
7. kvě 2010

tak winters drrrrržím palce at se to dobře vyvíjí!!! já byla ted po narkoze naprosto v poho...

sophiejane
7. kvě 2010

já taky byla na OPU v pátek a v pondělí byl transfer, to tak bude i u tebe, uvidíš 😉

winterska
7. kvě 2010

Soph - dekuji 🙂

sophiejane
7. kvě 2010

pondělí jsou dobrý dny 😉

sophiejane
7. kvě 2010

to se chytáááááá 🙂

sophiejane
7. kvě 2010

a budeš brát prednison?

petronela82
7. kvě 2010

winter - tak to je ložený - čtyřlístek to pojistí, jak že v pondělí budeš volat kdy bude ET, a kdo ti OPU dělal?

katchik
7. kvě 2010

Winters moc držííím palce. A ten čtyřlístek to je znamení, že se povede. 🙂

mick
7. kvě 2010

Winterst, super, taky moc držím pěstičky, ať do pondělí vydrží všech 6 kousků 😉 . Ten čtyřlístek je znamení!!!

katchik
7. kvě 2010

Holky, tak ted nam privezli nejaky casaky a ja to musim zabalit na postu. Je to docela tezky....chjo se mi to teda moc dělat nechce. A nevim na co se mam vymluvit a hlavne ani neni kdo by to udelal. 😠

ketyz
7. kvě 2010

tak winters zalehni a vstřebej tu narkozu
sophie - jestli jsou pondělky dobré, tak už jsem v klidu... 🙂

sophiejane
7. kvě 2010

katchi nic tezkyho netahej!!!!

sophiejane
7. kvě 2010

tak jsem se oblikla po dvou dnech jdu konečně ven a nějak mě škrtí džíny 🙂 budu se muset podívat po větších 🙂 a taky moc poctivě papám 😀 😀 😀 po NT screeningu už si asi koupím těhotenský 😎

mick
7. kvě 2010

Katchi, to fakt radši netahej. A nemůžeš to nechat na pondělí, ať to udělá někdo jiný?

Sophie, to už si tam brouček dělá pořádný místečko na růst 😉

niki2
7. kvě 2010

Ahoj holky,
tak konecne slunicko... Hned se mi lip vstavalo. Jo a vlastnu budu muset jit povesit tu pracku, co uz asi pred dvema hodinama doprala 😀
Holky, co mate depky.... mne kdysi rikala kamaradka, ze kazdeho koho zna a neslo mu to, tak ze se mu driv nebo pozdeji zadarilo. A mela pravdu. Jo a ona uz ma 3 kousky, holcicku a dvojcata kluky - vsechno made in Gest 😉

winterska
7. kvě 2010

doufejme holky !!
díky narkoze si fakt nepamatuji, jaký dr ve mě byl, ale papír mám od Dr Polákové - tak to asi byla ona - měly jste pravdu
na ten konkrétní den ET se zeptám kdo mě bude zavádet..

katchik
7. kvě 2010

Tak se to vyřešilo, nemusím nic balit. Je to blbě a musí to předělat, ale v pondělí mě to asi nemine. Asi se vymluvím na záda. 😵

Sophie a kdy nám vyfotíš těhu špíček. 🙂

Niki tak to je pozitivní zpáva. 🙂

ketyz
7. kvě 2010

tak jsem si poo dáchla a teď pojedu vyzvednout manžela a pak nakoupit
no vidíš Katchik, spravedlnost existuje, na pondělí si sjednej brigádu