Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
7. kvě 2010

Katchi, tak super. To víš, že jo. V pondělí řekni, že máš zablokovaný záda a že nemůžeš nic tahat 😉

sophiejane
7. kvě 2010

nějak tu zase dlouho nebyla bea...

beatrice7
7. kvě 2010

Ahojky holky 🙂 Já tu sem, jen se mi nechce sedět u pc když je venku tak krásně 🙂 Dneska jsem byla u kadeřnice, tmavý mahagon chytl do světle zrzava. Fakt strašný. Kadeřnice říkala, že se ji to ještě nikdy ani u těhotných nestalo. Tak asi důkaz, že mám opravdu dvojčátka, těch hormonů je nějak moc 😀

beatrice7
7. kvě 2010

Sophi, jak ti je ? U mě žádný příznaky těhotenství, vážně vůbec nic, to je taky síla 😎 Všude čtu jak je to u dvojčátek nesnesitelný ty nevolnosti a tak.... já jsem asi fakt divná. Nebo to bude tím jarem 🙂
Jo, mám silný zánět močáku, takže baštím antibiotika.... ☹

katchik
7. kvě 2010

Holky tak vám přeju krásný víkend. 🙂

Petronel tobě na zítřek moc držím palce. Hlavně, ať to ustojíš bez hyperstimuláku.

Bea Ahojky! to musel být trošku šoku u kadeřnice. 🙂

beatrice7
7. kvě 2010

Tobě taky krásný víkend 🙂

sophiejane
7. kvě 2010

bea mě je dobřeeeeee no musíš se nám aspon hlásit, že jsi ok 🙂 jinak já tě budu shánět, jasný? 🙂 je to je pech ten močák....tak bud opatrná...

no s tou barvou to je drsný...tak jsi hezká zrzka,ne?? 😉 já už se jednou v těhu barvila a chytlo to normálně a bylo to jen barvení doma

sophiejane
7. kvě 2010

hele bea napiš si tam jaký jsi týden 😉

beatrice7
7. kvě 2010

Tak už to tam je 🙂 Sophi, jdeš na sreening ? Kdy ? Já jdu 17.5., tak snad to bude o.k. 🙂 A víš, že na tom sceeningu už ve 13. tt je někdy poznat pohlaví ?

beatrice7
7. kvě 2010

Jsem hrozně zvědavá 🙂 Kéž by to byl páreček.... Koho chcete vy ?

winterska
8. kvě 2010

krásné ráno všem!!

Myslím na Petru - snad už jen dospává a odpočívá 🙂

Stále mě bříško trošku pobolívá - když zakašlu, cítím v něm bolest.. A mám moc citlivé bradavky (od doby píchnutí pregnylu). Holky myslíte, že je všechno OK?

sophiejane
8. kvě 2010

ahoj bea já jdu 19.5. do motola 😉 no, vím že někdy už je to vidět...já si připadám pořád tak netěhotně...jak už jsem zase dlouho neměla UTZ tak se zase bojím, aby bylo vše ok...snad jo...ani to pandero moc neroste i kdyz neco uz tam oproti normalu vidět je

sophiejane
8. kvě 2010

jasně winters, mě po pregnylu bolely prsa víc než v těhu, ted mě nebolí nic

sophiejane
8. kvě 2010

bea a do té doby jdeš ještě k tomu svému gynekologovi? v průkazce máš už napsané dvě mimi?

sophiejane
8. kvě 2010

jinak všem hezký víkend, večer s etu jdeme podívat na náměstí, bude tu hrát Kryštof 😎

petronela82
8. kvě 2010

krásný slunečný víkend

- tak vše proběhlo v pohodě, nakonec tam těch folíků bylo 40 - a v nich 21 vajíček, vyplázla jsem 8.000,- za ICSI a šupajdila do pelechu, ještě jsem taková praštěná. Kontrola hned v ponděí ráo v 8:15 - to se i dozvím kolik je embryí, a zda a kdy bude ET.

winter - já mám taky strašně citlivý bradavky - od Pregnylu - tak že se neboj je to O.K.

sophiejane
8. kvě 2010

no nazdar, 40folíků....já měla 21 a zdálo se jim to hodně...21vajuch, taky pěkný...úrodičkaaa 🙂 tak at se to pěkně chytí a vyvíjí! držím palce!

holky ten pregnyl to dělá horší než v těhu, já pak furt čekala kdy mě to tak začne bolet a nic takového zatím nepřišlo 🙂

katchik
8. kvě 2010

Ahooj Holky, 🙂

Petrus ty brdo, 40 filuku 🙂 tak to je slušný. Tak at se krásně vyvíjí. Moc držím palce. 🙂 To bude určitě i zásoba do mrazáku.

Winters taky mě po pregnylu bolela prsa a docela hodně.

Sophie mě odsáli 24 foliků a Vicena tenkrát říkal, no tročku jsem vás potrápil. Co má řikat chudík Petronel. 🙂

ketyz
8. kvě 2010

petruš - to je ta naše daň za PCO, prostě tam jsou vajíčka přichystaná na startovní čáře a na výstřel vyrazí, hlavně prosím hodně pij, doufám, že v po budou dobré zprávy o počtu embryí

beatrice7
8. kvě 2010

Sophi, já ještě nemám průkazku 😕 Nějak se jim do toho nechce 😅 Na kontrolu ke gynekologovi jdu v pondělí 10.5. Taky mám starch jestli je všechno jak má být...

winterska
8. kvě 2010

Peto - tak to je tedy nadílka - hlavně at jsou z nich dobrá embrijka 🙂
A ty tam máš jít osobně, mě říkali, že si mám v pondělí ráno volat co a jak..

A holky, břicho vás taky po OPU bolelo ? - já ho cítím ještě dnes, ale někdy si říkám, že to můžou být větry... 😒

Manžel dneska s kamarádem zprovoznil po zimě autíko (byla chcíplá baterka, tak ji přes kabely nabili), tak jsem si ted navečer udělala nonstop výlet na Mělník, Brandýs nad Labem a zpět domů. Jé to byla jízda 😎

petronela82
8. kvě 2010

winter - jdu tam osobně, kvůli té velké nadílce, už dnes jdem dstala po OPU kapačku a když bude zpotřebí dostanu ještě jednu v pondělí, taky se podívá Dr. UZ kolik vody mám v břiše a celkově zhodnotí zda jsem schoná vůbec podstoupit ET

- jinak bšicho bolí, ale dá se to vydržet, teď hlavně piju, pij, piju, v žaludku už mám asi rybník

- jdu zase zalést do postele, papa

winterska
8. kvě 2010

Peto - to je mi líto - jsi dostala ten OHHS, že? já sice bych měla pít taky , ale nedokážu se přinutit a to tu mám hodně různých nápojů..

petulev
9. kvě 2010

Ahoj holky, stalo se některé z vás, že by vám po Gonalu bylo jako špatně od žaludku? Nemůže to být ten OHHS? Mám z toho docela strach, břicho mě nějak moc nebolí, ale jsou to teda nervy - poraďteeeeeee!!!!!!! ☹

petronela82
9. kvě 2010

ahojky - krásnou neděli - a den matek - ten příští už se bude týkat i nás

petulev - OHHS se rozjede až do Pregnylu, ty nejspíš teprve stimuluješ, ne? a kolik máš folíků? to budou asi spíš ty nervíky

winter - zatím jsem O.K. a snad to bude i nadále v pohodě, břicho sice nafouklé mám, ale jinak žádné problémy, na kontrolu jdu pro jistotu, při minulé punkci jsem se cítila stejně - vše bylo O.K. i Dr. říkal že jsem to ustála úplně v pohodě, ale přesto jsem měla ve zprávě napsáno - OHHS II. st. - oni to Dr. při tolika folíkách berou automaticky jako OHHS, ale I. a II. stupeň se dá zvládnout z domova, až když zvracíš, nečůráš, špatně se ti dýchá atd. je to na hospitalizaci - to se mě netýká, a doufám týkat nebude

petronela82
9. kvě 2010

ještě jsem vám zapomněla říct že včera tam se mnou byla jen jedna holčina na OPU, bya to němka, tak že jsme si moc nepokecali, ona měla na jdné straně 4 folíky a na druhé straně žádný, a nakonec pak měla jen jedno vajíčko, tak jsem si říkala že jsem na tom ještě dobře, OHHS upiju a snad bude mít embryoložka z čeho vybírat

petulev
9. kvě 2010

petronela82 - jj, zatím jsem píchla Gonal 2x. Takže nemohu soudit, kolik těch folíků mám, na kontrolu jdu až ve čt. Je to takové zvláštní, pobolívá mě na obou stranách v podbřišku - cítím oba vaječníky a je mi jako na zvracení, noooo. 😒

petronela82
9. kvě 2010

petulev - tak to 100% OHHS není, že cítíš vaječníky to je normální, to je známka toho že se tam něco děje, ale že ti je nazvracení, to budou asi spíš ty nervy, s tím jsem se nesetkala, většina holčin snáší stimulaci bez vedlejších ůčinků - zkus to říct ve čtvrtek doktorovi pro jistotu, ale spíš se snaž na to nemyslet, nestresovat se, psychika hraje obrovskou roli.

Jo a můžu se zeptat, ty stimuluješ na IUI, nebo IVF a jsi taky GESTačka?

petulev
9. kvě 2010

petronela82: Stimuluju na IVF a jsem taky z Gestu. My chodíme k MUDr. Černému a nemůžu proti němu říct křivého slova, fakt. Kam chodíš Ty?

petronela82
9. kvě 2010

petulev - tak vítej mezi GESTačkami, já chodím jako my všichni tady do GESTu, nejčastěji jsem byla u Dr. Alexandra, ale už jsem tam vystřídala všechny doktory - ale mím favoritem je taky Dr. Černý, ale teď už tam moc nebývá, já ho tam chytnu vždy jen v sobotu