Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
26. bře 2010

jojo to máš recht Katchiku,ano Katchiku ještě jsem tu 😀 😝 ale už vážně jdu ať s toho dne něco mám,viď..já držim s tebou ty v kanclu já doma 😀 😀

steffi13
26. bře 2010

to jo balkon to je velký luxus ti budu ještě závidět protože doma ho nemám a to mě každé léto úplně moc štve 😕

steffi13
26. bře 2010

tak holčiny já už vyrážim pomalu vyp.Pc a jdu si opálit obličejík a mrknout na slunko jak hřeje..Vám přeji krásný a odpočinkový víkend..večer se přijdu kouknout tady na Vás..paaaaaaa 😎 🙂 🙂

mick
26. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem zpět. Sliznice OK, folikul 20 mm, takže v pondělí ráno na kontrolu, jestli jsem odovulolava a rovnou rozmrazit 2 kousky. Řekla jsem si o embryo glue a dr. Černý mi to schválil, tak uvidíme 😉 . Jo a byla to sranda, dr. říkám, že jdu na ket a on to je divný, já mám asi jinou kartu, tady je, že jste v 11 tt, tak jsem mu vysvětlila, že to nedopadlo. Tak už bych příští týden končila kritických 12 týdnu 😠.
Steffi, uf, to muselo být taky šílený. S těma chlapama jsou snad větší starosti než s dětma ne 😀 ? Moje drahá polovička odjela na kole, musí trénovat, aby se s ním ten pes nemusel tak dřít. Máte pravdu ono i to kolo může být nebezpečný. Dřív jezdil manža downhill a to jsem se na závodech vždycky bála. Zlatý psi! Hlavně, kdo si hraje nezlobí 😉 .
Já měla taky super příhodu na kole. Jedeme z hospody v Žitný na Spořilov a já snad ve 30 km/h strčila nohu do předního kola a byla bez přilby. Letěla jsem přes řidítka a pak si jen pamatuju, jak jsem se probudila v Krči na G3. Zlomený nos, zablokovaná páteř a u předních zubů uražený nervy. Výhodou bylo, že jsem si nic z toho nepamatovala, tudíž to nebolelo. Od tý doby bych bez přilby nejela ani kousek. Jo a přiznávám se, že jsem měla něco upito, což byl asi ten důvod, protože nikdo nechápal, jak jsem tam tu nohu mohla strčit. Takže mám umělý přední jedničky a ten nosánek trochu nakřivo, ale není to taková trága 😎 .

katchik
26. bře 2010

jo jo holky balkon je u mě v kanclu, tak že sem všichni chodí kouřit. 😒 Což jsem děsně nadšená.

Mick tak super v pondělí bude transfer. 🙂 řekl ti k tomu embro glue něco víc? No to je teda taky příhoda brrr.

mick
26. bře 2010

Katchíku, ten transfer by byl v úterý, když tam v pondělí už nebude folikul, teda doufám, že se v pohodě rozmrazí. Já si tam vždycky připadám jako mladý ucho a vždycky se zapomenu na něco zeptat. Samo jsem si s sebou nevzala na transfer ten vyplněný papír, nezeptala se na ten ket bez ovu.., ptal se mě jestli chci AH, tak jsem mu řekla, že ne, ale že bych chtěla zkusit ten embryo glue a on, že souhlasí, protože skutečně statisticky (to jsme si našli i na netu 😉 ) se to doporučuje ženám po opakovaném neúspěchu a u žen po třicítce, tedy v nejlepším věku 😎 . Platit to budu až při transferu, dnes "jen" 1,500,- za UTZ.
Já mám kancelář v prvním patře pod střechou, takže přes léto tam je šílený vedro. S tím kouřením je to vopruz. Tahle neřest se mi naštěstí vyhla.

katchik
26. bře 2010

Mick taky mám vždycky připravený mraky otázek a na polovinu se nezeptám. Tak v úterý budeme držet palce.
Právě, že taky nekouřím a i když se tam zavřou, tak to stejně pak cítím. 😠

sophiejane
26. bře 2010

haha holky se mnou je to stejný, ten můj mi pak říká - a ty ses na to nezeptala? já jsem u nich taky jako mimo sebe a otázky mě napadají až doma 🙂

mick
26. bře 2010

Já ti držím palce na ovulku, ať tam je 😉 U nás musí chodit kouřit na zahradu.

katchik
26. bře 2010

Holky, tak já to za chvilku balím jupííí. 😎 Dneska jdeme s kámoškama na mochito, tak se těším. 😉

katchik
26. bře 2010

krásný víkend pááááááááááááááááá 🙂

mick
26. bře 2010

Holky, taky se loučím, hezký víkend.
Katchíku, jen si dej, v létě už nebudeš moct 😉 . My jsme si včera dopřávali portské víno. Připomínalo nám madeirské víno, které bohužel nemůžeme nikde sehnat. Nejradši bych jela po ketu někam na dovču za teplem...

beatrice7
26. bře 2010

Holky, já jsem se dostala k pc až teď. Byla jsem v gestu pro lístek na peníze. Ráno mě napadlo, že bych si tu krev mohla udělat u nich, že si to zaplatím a nemusím nic nikde schánět. A hádejte jak jsem dopadla ? 🙂 Samozřejmě, že to nejde. Cestou domů jsem si koupila další test- tentokrát Dr. Max, s tím, že zítra ráno to zkusím. Nevydržela jsem a hned po příchodu domů jsem letěla na wc s testem. tu druhou čárku jsem tam měla hned 🙂 a je stejně silná jako ta testovacííííí. Mám obrovskou radost ! 🙂 Že by to vyšlo hned napoprve ?

beatrice7
26. bře 2010

sophiejane, ráda bych se taky podívala na Tvoje čárečky, ale nevím kde ten Tvůj album najdu. Jsem tu nováček, ale zkusím to 🙂

sophiejane
26. bře 2010

bea, jen klikni na fotoblog tady na diskuzi nahore na řádku jak je jméno

sophiejane
26. bře 2010

no bea, dve krásný čárky??? kolikátý jsi den po ET??? to je supeeeer

sophiejane
26. bře 2010

tak to koukej vyfotit a taky si dát do alba, je to jednoduche, fotky uz se nemusi ani predtim upravovat...tak to ti moooc preju!

beatrice7
26. bře 2010

sophiejane, jsi těhotná. To Ti to ještě nedošlo ? Vždyť ta čárečka tam je. A sílí. 🙂

beatrice7
26. bře 2010

Já jsem dneska 13. den po ET. Na diskuzích jsem četla, že ta druhá čárka tam je vidět už 8. den, tak jsem panikařila 🙂 Dokonce jsme se s přítelem dnes ráno pohádali, řekl mi, že už to nemůže poslouchat Je tam, není tam ? Vidíš něco ? 😎 On to tam viděl hned. ( i když ta čárka tam nebyla vidět 🙂 Chlapi, no. Pro něj to už je vyřešený. Tak jsem si řekla, že už o tom testování před ním nebudu mluvit. Když mu s tím tak lezu na nervy. Sophiejane, Ty jsi 18. den po ET ?

sophiejane
26. bře 2010

no mému už z toho taky hrabe, řekl mi, at uz ho s tim nestresuju a kdyz reknu - poboliva me bricho tak rekne a to je dobre nebo spatne 🙂 ale copak ja viiim? jo ja jsem dnes 18.den

sophiejane
26. bře 2010

jestli uz je mas videt hodne pekne muzou to byt dvojcatka 🙂 ale to bys asi uz mela i driv

sophiejane
26. bře 2010

a me to fakt asi jeste nedoslo, ja se totiz citim uplne normalne 😀 az na hyperstimulak min. tyden ale to se hodne zlepsilo...a jak je tobe?

beatrice7
26. bře 2010

No, já bych asi radši jedno. Neumím si to představit s dvojčátkama... Nic jsem nestíhala ani při jednom 🙂 Víš co mi nejde do hlavy ? Jen se mi nesměj 🙂 Když má někdo zavedeny 2 embryjka a na utz je vidět jedno a ta dotyčná nešpinila ani nekrvácela, kam se podělo to druhý ? Myslela jsem, že to druhý se odloučí s krvi....

sophiejane
26. bře 2010

nene, prý se někdy jakoby vstřebá...

sophiejane
26. bře 2010

ty už jedno máš? promin, jeslti jsi to už říkala, ale mě se všichni motají 🙂 dej si fotečku 😉 k profilu

beatrice7
26. bře 2010

Mně hrozně bolej prsa a mám je větší. Aspoň něco pozitivního 😀 Jinak nic. Jo a výtok, ale myslím si, že to je z Utrogestanu. Kolik jsi měla vajíček ?

sophiejane
26. bře 2010

folikulu 21, vajicek 17, ale oplodnilo se jen 9 a zůstalo 5, dvě mi vkládali, je to me 2.ivf

sophiejane
26. bře 2010

vidis a me ani ty prsa moc neboli, tak tomu právě moc nevěřím 😅

sophiejane
26. bře 2010

ale to je dobré znamení, to jsi jasná...a kdy jdeš do gestu? to se klidně objednej na trošku dřív, já tam byla už 15.den

beatrice7
26. bře 2010

Jo, mám třináctiletýho puberťáka 🙂 Druhé jsem vždycky hrozně moc chtěla, ale nějak... nebylo s kým 😵 Teď je s kým, ale víc jak rok to nešlo.... Myslíš jako že bych si vytvořila album ? Já stará konzerva ? A navíc introvert ? 😎 Víš, jsem ráda, že jsem se vůbec odhodlala sem napsat. Jinak čtu vás celé týdny 😔