Gyncentrum Ostrava - recenze. Pomohli Vám? Jste spokojeni?

7. zář 2020

Ahojky všem 🙋🏼‍♀️ Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti, zda Vám tam pomohli s otehotnenim, zda jste a touto klinikou spokojeni?

7. zář 2020

Kamarádka tam otěhotněla na první pokus.

7. zář 2020

Kamarádka tam otěhotněla na první pokus.

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
8. zář 2020

@kelerub děkuji za odpověď, jsem tam právě rok a zatím se začalo něco dít, ale spousta známých mi říká, ze při takové době by už měli dělat něco víc 🤷🏼‍♀️ A je pravda, ze přístup sestřiček se mi také nelíbí, pokaždé na vás jen tak čučí, skoro nikdo nic neřekne a to i po telefonu..tak jakoby člověk měl i strach zavolat 😕
Z toho důvodu se i rozhodují zda přejít jinam...

mzacikova
8. zář 2020

Nevím, co s Vámi dělají... Ale po roce by se toho mělo řešit už dost. Předpokládám, že jste tam šli po nějaké době snažení?

8. zář 2020

@mzacikova to je zajímavé, té mojí kamarádce řekli hned na první konzultaci, že jenom IVF a do čtvrt roku už vše proběhlo a přišla s posit testem. Asi je to individuální, komu co doporučí.

eleanora84
8. zář 2020

Ve chvíli, kdy mi lékař sdělil, že jsem těhotná, tak místo gratulace mě pražil slovy, no moc se mi tu neusmivejte, každé 3.tehotenstvi konci potratem, jsem měla jasno... Dokud jsem si chodila na cytologii a pro recept na antinu, nebyl problém, azz na sestry, které byly vždy pěkně protivné. Potom jsem si hledala recenze a při zjištění, že každou druhou zbytečně ženou na plodovku či jiné procedury bo peníze, jsem okamžitě odešla... Za mne Gynet v Zábřehu, vše ohledně tehu si dělají tam, nemusíš do nemocnice ani na echo, ani trimeatralni screening, vše se dělá tam. Je tam i preonko v případě zhoršení cytologii.

8. zář 2020

@juliiiie nedoporučuji, vůbec se nám tam nelíbilo, ani přístup ani prostředí, absolvovali jsme tam s manželem 4IUI a odešli jsme do Reprofitu, absolutně jiný přístup, netlačili nás do IVF tak jako v Gyncentru, právě naopak nám doporučili další vyšetření a i když nebyl zjištěný žádný problém, přesto jsme tedy nakonec absolvovali IVF a z prvního KET máme teď doma měsíčního chlapečka. Dej ale na svůj osobní pocit, každý ti doporučí centrum, kde byl třeba úspěšný a naopak. Moc držím pěsti

mzacikova
8. zář 2020

@asinehri myslím po roce od snažení - to Vás tam pošle gynekolog. Nemyslela jsem, po roce na klinice

8. zář 2020

@mzacikova no mě právě také po roce snažení normální cestou poslal na kliniku a začali jsme prvně řešit IUI, prodělala jsem vyšetření pruchodnosti vejcovodu, ovulace apod a všechno prý v poradku, spermiogram taky super a furt nic, teď jsem po druhem pokusu IUI a moc si naději nedavam...tak nevím kde je problém 🤷🏼‍♀️ A doktor mi také zatím nic moc nerekl tak i z toho důvodu se právě ptám ohledně těch přístupů nebo jestli by mi měl navrhnout ještě nějaká další vyšetření...

8. zář 2020

@knoesell děkuji za zprávu 😊 a také gratuluji k chlapečkovi. Právě...mám podobne pocity, moc se tam necítím, připadá mi, ze doktor bere vše na lehkou váhu a jen dokola říká, ze jsme s přítelem v poradku a ze to proste jednou vyjde..ale víš jak to je, my už se snažíme rok a já si snad nepreju nic víc než to 🙏

8. zář 2020

@eleanora84 aha🙁 tak to mě mrzi, to je fakt docela drsné, ale také mi právě přijde, ze tam mají strasne laxní přístup a nebo ze nekomunikuji vůbec a člověk jako by se pořad pro něco doprosoval a spis se musel sám ptát než aby mu řekli sami

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
8. zář 2020

@kelerub právě, to mi tam zatím také vůbec neudělali 🤷🏼‍♀️ A nevím jestli se mám na to doktora ptát..

8. zář 2020

@knoesell a muzu se prosím ještě zeptat kolik jste celkově platili? Protože mi přijde ze v Gyncentrum jde hlavně hodně o peníze 🙁

juliemichal
8. zář 2020

místo gyncetra,kde jsem nebyla vůbec spokojená,bych doporučila reprofit 🙂 tam jsou super,v gyncentrum hledí jen na peníze a ani neudělají to potřebné vyšetření.

8. zář 2020

@juliemichal ano, zatím to všechno souhlasí 🙁

juliemichal
8. zář 2020

@juliiiie fakt je to tam hnus ☹ kdysi dávno co tam chodila má mamka cca před 8 či 9 roky tak jí i řekli,že je neplodná a pak mamka otěhotněla neplánovaně 😀 a teď bude mít malá v listopadu 6 let 😀

8. zář 2020

@juliiiie děkuji 😊 ceny jsou hodně individuální, záleží na tom jakou léčbu lékař zvolí, měla jsem dva cykly IVF, první jsem doplácela jen 2 000,ale neproběhl transfer, celkově jsen nezareagovala na léčbu... druhé IVF jsme platli okolo 30 000, ale byly dražší léky, bylo jich více, a proběhl transfer. Nadstandartně jsme si dopláceli prodlouženou kultivaci embryí jinak nic nebylo potřeba, ani nás na nic jiného nepřemlouvali. Ale ty ceny se opravdu hodně individuálně liší.

8. zář 2020

@juliiiie my jsme se hodně bránili IVF, brali jsme to opravdu jako poslední možnost, když jsme oba v "pořádku" celkově se všechno natáhlo na téměř 4 roky a stejně jsme u IVF skončili, kdybych tušila, že se hned povede, tak bych už tak dlouho nečekala.

8. zář 2020

@knoesell ano, přesně chápu jak to myslíš a rozumím ti, taky mě to čekání neustále unavuje a furt je prý všechno v poradku

n_ikola
13. říj 2020

Měli jsme zde s manželem jit, ale na základě recenzi jsem měla upřímně strach, sestra nic moc příjemná na lince, dlouhá čekací lhůta .. pořad jsem na tím uvažovala a nakonec jsem sezení zrušila. Za mě přístup, práce Reprofit Ostrava 🌻 a dostupná cena ( my jsme platili 23 tis - vše vlastní ... 1 blastocysta už je ve mě a dvě jsou zamrazeny ) 🌻