Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

lucik253
2. bře 2019

Tak mi teď došly...
Výsledky vyšetření:/2019 HSK + Separovaná abraze: onkologicky negativní, korporální endometrium proliferačního typu

ivivka
3. bře 2019

@lucik253 takže by to mělo být ok

lucik253
5. bře 2019

Ahoj holky, dnes uz jsem zacla spinit, takze musim pro ty injekce Clexane. Ale mudr mi rekla jestli si je budu platit-cca na mesic 4000-5000 😳😳😳 nebo budu chtit cekat pres hematologa cca 2-3mesice.
To fakt takhle je???

ivivka
5. bře 2019

@lucik253 ověř si na pojišťovně, připojí Té přímo na posudkovy doktory, alespoň já jsem si takto jednu věc overovala u vzp

lucik253
5. bře 2019

Holky tak sem cucela...dostala sem dva recepty na Fraxiparine,ze bude mensi doplatek. Rekla dekuji a nashkedanou 😳 v lekarne cekala co bude a jen 2,- za tasku 😳 to cumim,rano uz sem chystala platebni kartu ze to zas bude palka.

lucik253
6. bře 2019

Holky ja uz fakt nevim...co teda delat 🥺
Ted mi volal Mudr Texl z Heliosu,ze tu genetiku mame oba v poradku.Rekl mi at Estrofem neberu a ty injekce taky nepicham.A 9dc pristi ctvrtek prijdu na ultrazvuk.
A ta moje Mudr v Reprogenesis Estrofem a injekce od 2dc.
Jsem z toho uplne na nervy,holky co ted teda...😢

ivivka
6. bře 2019

@lucik253 pokud jdeš v reprogen., tak musíš poslechnout tu doktorku

lucik253
6. bře 2019

@ivivka ano chodim tam...injekce jo ale i ten estrofem?

ivivka
7. bře 2019

@lucik253 to je těžký takto radit, nejsem doktor a když nejsi v heliosu, musíš asi dbát rad své doktorky

denicl
8. bře 2019

@lucik253 ja bych zase dala na primáře,určitě vi co ti rika..ale kdyz nejsi v Heliosu tak poslouchej asi toho u koho jste. Aspon vidis,ze kazdy ma jine metody

lucik253
8. bře 2019

@denicl Jen mne zarazi ze nejaky by to delal bez cehokoliv a druhy zas leky. 🥺

jawuna
9. bře 2019

@lucik253 Protože v Heliosu se snaží dělat přirozené cykly pro transfer, zvyšuje to údajně úspěšnost, teda aspoň to říkají podle těch jejich výsledků. Když bereš od začátku estrogeny, to je jako by si měla antiko a oni si udělají transfer kdy chtějí, ne, kdy by ti to v cyklu mělo správně vycházet.
Ty injekce bych si taky nepíchala, kdybych nemusela 😕 kámoška musela kvůli hematologii a prý to hrozně bolí.

ivivka
9. bře 2019

@lucik253 to Té nemusí zarazet, holt každý má své metody a zkušenosti a jak píše @jawuna , Helios se snaží o přirozené cykly

linusha
9. bře 2019

@lucik253 ahoj byt tebou tak poslechnu tvojí Dr z jiného centra. Z vlastní zkušenosti vím že primář v heliosu nemá vždy pravdu. A znám dvě dámy kterým primář říkal že leky nebrat ony je braly a jedna má krásnou holčičku a jedna klucika 😉

jawuna
9. bře 2019

@linusha To ale neznamená, že kdyby je nebraly, že by to nedopadlo stejně 😉

lucik253
9. bře 2019

@jawuna slysela sem ze estrofem je jako antikoncepce skoro 😏 sliznice mi ale roste pekne i bez nej.Neni tak dulezity pro uchyceni ne? Kdyz to jde i bez nej...spis se bere pak utrogestan az do testu ze jo

lucik253
9. bře 2019

@linusha Je to boj no a doufani ze uz to nejak vyjde

linusha
9. bře 2019

@jawuna upřímně ta jedna když poslouchala při druhém ivf pana primáře tak to nedopadlo a museli do třetího a když jej při třetím neposlouchala tak to dopadlo. Možná je to jen náhoda ale možná ne.

lucik253
9. bře 2019

@linusha Jen sem zvedava co dal kdyz ani ted se zas nechyti...co je dal za vysetreni ☹

linusha
9. bře 2019

@lucik253 upřímně já sem nakouknu občas tak nevím co máte vše za sebou. Ale určitě je dobré mít reprodukční imunologii, genetiku. Hodně holek pochvaluje i nějakou h...skopii. Já teda sama za sebe nedám dopustit na čínskou medicínu díky které se nám podařilo otěhotnět přirozeně jen to nakonec nedopadlo.

lucik253
9. bře 2019

@linusha Imunologie genetika hysteroskopie je vse ok. Jen z krve nejaka ta trombofilni mutace, proto ty injekce fraxiparine 0,3

linusha
9. bře 2019

@lucik253 ty injekce bych já píchala. Trombofilni mutace totiž můžou způsobovat potraty a neudržení plodu aspon co mi říkala známá hematolozka i paní Dr. Na čínské medicíně a co mám na cteno.

lucik253
9. bře 2019

@linusha jo pichám od 2dc ted ve ctvrtek

ivivka
10. bře 2019

@linusha mne zase řekli brát a já nebrala, to nemusí mít pravdu primář, nebo někdo jiny, ale šle mého názoru je to náhoda, jak to dopadne, proti všude udávají za průměr 3.transfer, buďto se to nechyti, nebo pak nevyvíjí, teď u nás na diskuzi zemřelo mimi v břiše ve 26+5 a druhé mamince v břiše týden po termínu, proste nikdy není nic jistě a ani dr.Texl, ani jiní doktoři se spoustou věci nic neudělaji, mají pouze tisíce zkušenosti a jdou tou, která obvykle vyjde nejlepe

jawuna
11. bře 2019

@ivivka Já si taky myslím, že to je hodně o náhodě a o štěstí...někdy se to povede hned a někdy je potřeba si počkat 😕 ale držím každopádně všem palce, aby to bylo co nejrychleji, ať už kdekoliv 👶

lucik253
15. bře 2019

Ahoj holky, tak sliznice dnes 8mm a 25.3. vložení embrya s EG

ivivka
15. bře 2019

@lucik253 tak budu držet pesti

lucik253
15. bře 2019

@ivivka Moc dekuji 👍

denicl
16. bře 2019

@lucik253 Hodně moc štěstí, držím vše co mám🙂

lucik253
16. bře 2019

@denicl Moc moc dekuji 😇😇😇