Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

kinos
25. bře 2013

@katuleb No vidíš 🙂. To jsou stresy, co? 😅 Jak říkám, se budeš stresovat teď už pořád. Uvidíš všecko bude dobré. Tak ať jdou včeličky jak po másle 🙂.

jarmisek
25. bře 2013

@katuleb Ahoj, no tak perfektni!Tak pekne stimulkuj, drzim pesti 😵

katuleb
25. bře 2013

Tak holky od zítra začínám stimulovat menopurem,jen mi vychází první kontrola v sobotu tak musíme do Brna,ale pak ta další snad ještě tady u nás...
Holky nevíte drží se ty kontroly podle protokolu,ty dny přesně?? Děkuju

danaho
25. bře 2013

Ahoj holky,tak ve čtvrtek mám OPU. Toto uteklo 😅

@katuleb gratuluju,tak to se vystřídáme 😅

jarmisek
25. bře 2013

@katuleb Ja myslim, ze se urcite dohodnes s koordinatorkama na jiny den.Me jedna kontrola vychazela na sobotu a sla jsem uz v pondeli.Kdyztak si zavolej a zeptej se 😉

jarmisek
25. bře 2013

@danaho No tak perfektni, jeste posledni vcelicky a hura do toho!! 😵 😵 A jak se citis?

danaho
25. bře 2013

@jarmisek dneska poslední Menopur a zítra ta uplně poslední včelka. Cítím se dobře. Sice už trochu cítím břicho,ale u vím,že to je za pár. Dneska jsme měli i pohovor s embryoložkou,tak to bylo zajímavý. Tomu mýmu pochválila spermiogram a nepotřebujeme ani PICSI. Stačí ICSI. Jsme na to zvědavá. Akorát není ubytování v tom jejich penzionu,mají plno tak sháním rychle něco jiného. Myslela jsem,že si na OPU seběhnu v bačkorách 😀

katuleb
25. bře 2013

@jarmisek já právě se ptala na pátek ale říkala že je třeba mít aspoň 4xpíchnuto a to by nebylo a v pondělí zase pozdě...ale aspoň tu další dám snad tady u nás...

jawuna
25. bře 2013

@danaho Jéé, toto uteklo, no to je paráda 🙂 Mně se ty jejich pohovory moc líbí, hlavně jsem hrozně zvědavá, tak jsem ráda, že si někdo udělá čas a trpělivě mi odpovídá na všechny přiblblé otázky 😀

jawuna
25. bře 2013

@katuleb Tak si uděláš výlet...možná můžeš i na saních tažených koňmo 😀

katuleb
25. bře 2013

@jawuna nestraš sněhu už bylo vážne dost už mě to nebaví...ale těším se jen trochu problémy že mi kontroly vychází do práce sakra...

jawuna
25. bře 2013

mně taky ne, jak má člověk těhotnět ve sněhu 😀

katuleb
25. bře 2013

@jawuna jo to je na prd,zima všude a kdo se má s prckama brodit sněhěm.... 😀 😅

ilonar
25. bře 2013

Ahoj holky, ty ultrazvukové kontroly vám v Brně dělá vždycky Texl? Myslíte, že ty to mohla dělat i gynekoložka z Heliosu? Nebo to je ryze Texla? Já chci ženskou, stydím 😨 . Až mě uspí na OPU, tak je mi to jedno, ale jak jsem při smyslech, tak mi ty nožky nepůjdou roztáhnout 😠
Jinak mi přijde, jak vám to všem strašně uteklo, nedávno se tu probíraly vzdálenosti od Brna, odběry jinde než v Brně, ubytování...a najednou všichni před vkladem! Paráda 😀

katuleb
25. bře 2013

@ilonar jj najednou se to rozjelo v plné parádě, v jaké ty jsi fázi?? Koukám jsi z Chrudimi-já jsem puvodně z Pardubic a v Ostravě budu 2 rok...za Chrudim ale jezdíme už roky na dětské tábory...

jawuna
25. bře 2013

@ilonar Já jsem měla u kontroly i dr. Texla, i dr. Fischera i dr. Šulu, ale žádnou paní doktorku ne-e. Ale jsou všichni strašně moc milí a v pohodě, neboj 😉 Fakt ti to ani nepřijde, taky jsem vždycky chodila jenom k doktorce, ale vůbec mi to neva, stejně ti pak budou dělat i transfer...to zvládneš 😎

danaho
26. bře 2013

@ilonar UTZ mi včera dělal dr.Šula. bylo to v pohodě. Vůbec nemusíš mít strach. Je tam přítmí,což je moc fajn. Jenom spočítl a změřil folíky,koordinátorka to zapisovala a než jsem se nadála bylo po všem 😉
@jawuna včera nám taky ta embryoložka všechno trpělivě vysvětlovala a přítel to rozsekl,když jí na konci říká - a prosím vás tohle kulatý na tom obrázku je co? Myslel tím vajíčko a dělal si samozřejmě srandu jako že neví. Chudinka než to pochopila tak začala zase trpělivě vysvětlovat od začátku 😀 Byla moc příjemná. Už se ti blíží testování,budu na tebe myslet i pod narkozou 😀

jawuna
26. bře 2013

@danaho Díky 😵 Já zas na tebe budu myslet, jak budeš pod narkózou 😉 ať se ti urodí hezkoučký vajuška a krásní sněhuláčci

kinos
26. bře 2013

@danaho budu držet palušky - ty jo, to to uteklo rychle!!!

jarmisek
27. bře 2013

@danaho Ahoj,pripojuji se k holkam a na zitrek drzim pesti! 😵 😵 Jinak vesely chlap je pulka uspechu-takze to mate zaruceny 😀

jarmisek
27. bře 2013

@jawuna Nekecej, ze jsi to fakt vydrzela a jeste jsi netestila! Ma smuj obdiv a budu na Tebe zitra myslet! 😵 😵

jarmisek
27. bře 2013

@kinos Vsak za chvili budeme mackat pesti i Tobe 😉 Ta stimulka vazne rychle utika... 😵

jawuna
27. bře 2013

@jarmisek Zitra :D tak drz palce rano 😉

jawuna
27. bře 2013

@danaho Dani, tak zitra tfuj tfuj 😉

trefulka
27. bře 2013

@danaho @jawuna Holky - zítra tfuj tfuj tfuj oběma 🙂 My ještě čekáme na výsledky po první konzultaci a pak se rozhodneme jak dál 🙂 Ale už teď vím, že žádné PGD nebude, když to moje pojišťovna neproplácí.
@danaho musíš mi pak napsat, jak jste to nakonec všechno nakombinovali během stimulky do OPU 😎

kinos
27. bře 2013

@jarmisek jjj, nejen stimulka rychle utíká 😀, a jak Ty, je ti dobře?

jawuna
28. bře 2013

Dobré ráno, už jsem ani nemohla dospat, ale jsou tam //!!! Ještě teda není vyhráno...ale snad nám to PGD pomohlo...hezký den, holky 😵

katuleb
28. bře 2013

@jawuna jak už jsem psala vedle je to bombaaaaaaaaaa a mooooooc vekikááááááááááánská gratulace a ted bude všechno v pořádku neboj se.... 😉 😉

kinos
28. bře 2013

@jawuna Moooc gratuluji!!! To jsou krásné zprávičky 😀 Tak ať se prďolka drží!!!

jarmisek
28. bře 2013

@kinos Ja jsemsi Te spletla skatuli :D ty jo, koukam, ze jsi uz 37!!!!Tak to tu brzy budeme slavit narozeni mimca, jupiii...Ted uz to asi kdykoliv muzeprijit,ze? 😵 😵