Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
4. dub 2014

@terezi79 skvěle a co tobě? 😉

terezi79
4. dub 2014

@jawuna U nás vše v pořádku.Nebo se tak alespoň cítím. V pondělí jdu zase na kontrolu 🙂

terezi79
7. dub 2014

Ahoj holky, tak hlasim, ze u nas je vse podle dnesniho ultrazvuku vporadku 🙂 😵 😵

jawuna
7. dub 2014

@terezi79 Super 😵

pavli79
8. dub 2014

Cau holky, jak se mate? Koukam ze je u všech vse OK, a že moc nových členek diskuse není. Jakto? Věhlasná pověst Heliosu je přece zárukou nových a nových budoucích maminek 😀
U nás je vše OK, minulý týden jsme byli na NT, byl to parádní zážitek, vidět mozek, žaludek, močový měchýř... vlastně všechno 🙂
No a teď vybírám kočár.. to mě baví 😉

jawuna
8. dub 2014

@pavli79 No protože už jsou všechny od nich maminky nebo těhulky a nemají čas prndat na diskuzích 🙂 žádné zoufalky ;)

terezi79
8. dub 2014

@pavli79 Ahooj!No tak to jsem rada, ze vam to take dobre dopadlo🙂 Vybirani kocarku je moooc prijemna zalezitost a ted uz nas cekaji same takove🙂 Nez dame do kupy vybavicku,tak mame co delat 😎

terezi79
8. dub 2014

@jawuna presne jak rikas 😀

pavli79
9. dub 2014

@terezi79 To je jasný, to my taky 🙂 Hele a bylas i na tech Tripple testech? I když uz jsme absolvovaly PGD, NT screening... ja na to asi pujdu, mit o trochu min krve zvladnu 🙂

silwin
9. dub 2014

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat - stoprocentně si v Heliosu necháme "udělat" mimino, protože normálně to prostě nejde. Ale zajímalo by mě, jaká je šance, že bychom mohli "poprosit" o dvojčátka, prostě že by se místo jednoho embrya zavedly dvě, chtěli bychom s manželem dvojčata. Jestli to vůbec jde, aby se uchytily obě..
Zatím se ptám tady, než u Texla, nerada bych tam vypadala jako úplnej blb:D

onno
9. dub 2014

@silwin Ahoj většinou zavádí jedno,ale pokuď chcete dvě ,tak Vám je dají.Je to riskatnější jak pro maminku ,tak pro miminka.Taky se nemusí chytnout obě .Když se nezadaří už Vám 4 pokus nehradí pojišťovna.Přeji moc štěstí

silwin
9. dub 2014

Díky. Zkusíme to a když se nepovede, tak bude holt jen jedno. Ale když to jde, proč to nezkusit, jsem zdravá a mladá, tak to snad nebude tak velkej risk🙂

onno
9. dub 2014

@pavli79 Ahoj já jsem byla ,ale nemusí se .

terezi79
9. dub 2014

@pavli79 Ja jsem stejneho nazoru 🙂 😵

terezi79
9. dub 2014

@silwin Ahoj, ja jsem se na to Texla primo ptala, rikal, ze je vetsi sance zavadet po jednom,ale kdyz si budeme prat dve,tak samozrejme dve dostaneme 🙂

silwin
10. dub 2014

A ještě jedna hloupá otázka - pohlaví oni asi nedokážou určit předem, nebo ovlivnit, že? 🙂

onno
10. dub 2014

@silwin Jestli budou dělat PGD tak dokážou určit předem ,ale ovlivnit to asi ne.Ono je to jedno hlavně když je mimi zdravé. 🙂

jawuna
10. dub 2014

@silwin No myslím že když budeš trvat na dvou, tak ti dvě dají, ale určitě tě budou přesvědčovat, že to není správně 🙂 Pohlaví se dá určit při PGD, ale asi byste museli mít důvod, proč to dělat, nebo aspoň my jsme teda měli

silwin
10. dub 2014

Nevím teda, co je PGD?

danissa
10. dub 2014

@onno Po dlouhé době vidím známou "tvář" 🙂 Ještě jsi stále 2v1? Kdy máš termín? Já už pomalu malého přemlouvám, aby vylezl, už se nemůžu dočkat, aby to bylo za mnou! Přeju ti bezproblémový porod a zdravé miminečko 🙂 !!

onno
11. dub 2014

@danissa Ahoj jeste jo termin jsem mela vcera. Dnes jdu na ozvy a pondeli na prijem na vyvolani.Mimčo ma 3600 jsem drobna ,tak to doktor nechce moc prodluzovat.Taky mimcu domlouvam,ale nechce se.Taky preji zdrave miminko a pohodovej porod.Ty mas termin kdy?

danissa
11. dub 2014

@onno Jo tak přenášení znám, u malé jsem rodila 8 dní po termínu, porod se nakonec rozjel sám. Tak ti přeju, aby se ti to přes víkend rozjelo, vyzkoušej všechny osvědčené triky na vyvolání 😉 Mimčo máš velké, tak opravdu není na co čekat. Jinak na pondělí bych ti moc držela palce! Dej vědět, když si najdeš čas 😉 Náš malý má cca 3400, tak jsem zvědavá, jak ještě poroste. Termín mám 22. dubna, tak uvidíme. Já jdu ještě dnes ke kadeřnici, ať nějak vypadám a taky už můžu rodit, byla bych ráda. Tak se drž a myslím na tebe 🙂

terezi79
11. dub 2014

@silwin Ahoj, pgd je geneticke vysetreni embryjek,nez Ti je zavedou 😉

jawuna
11. dub 2014

@silwin Jj, Terka uz to odpovedela za me 🙂

onno
13. dub 2014

@danissa Ahoj dám vědět stále nic ,tak zítra nastupuji do nemocky.Hlavně když budou mimča zdravá.

terezi79
13. dub 2014

@onno Tebe sice moc neznam,ale presto drzim pesti,at je to rychle a at jste vsichni v poradku 😵 Budeme se tady tesit na zpravicky

danissa
13. dub 2014

@onno Ahojky,moc na tebe myslim a drzim palce!! Treba uz mas touto dobou mimi u sebe... 😉 Tesime se na brzke zpravy 🙂

kinos
14. dub 2014

@silwin Taky mne to zajímalo 🙂. Z Heliosu už jedno zlatíčko máme. A začíná ve mne hlodat myšlenka na další...

terezi79
15. dub 2014

@kinos Ahoj a mate mrazacky? 😵 😵

kinos
15. dub 2014

@terezi79 😕 ne, ne nemáme. Já měla 20 vajíček, dávali jsme oplodnit asi 14 a zůstal nám JENOM JEDEN. Náš krásný chlapeček. Zatím ještě kojím, takže kdybychom do toho šli, tak určitě až odstavím. No a jinak jdeme do adopce. Papíry máme doma, ale ještě se musíme nakopnout. Ale jak říkám, ještě to ve mně hlodá...ohledně IVF... Je to složité.