Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

wendissek
25. srp 2016

@ilonaat sorry já sem taky vypatlana přečetla sem úplně něco jiného 🙂

ilonaat
25. srp 2016

@wendissek 😀 takzeeeeee. Kam se mam pridat? Kde chybim? Hiiiiii

wendissek
25. srp 2016

Kdo se chystá na ivf v lednu 2016 pod tam je tam i lena atd 🙂

jankadvor
25. srp 2016

@ilonaat Ještě ne. Uvidíme, co nám řekne zítra Texl 🙂

ilonaat
25. srp 2016

@jankadvor Tak na vas budu zitra myslet, at jsou alespon nejake pozitivni zprávy v tomhle spatnem obdobi. Je mi vas moc lito. Ale určítě to brzy dobře dopadne. Důležitý je věřit ....

jankadvor
26. srp 2016

@ilonaat Tak mám pul roku pauzu. Prý je asi problém po spojeni (vytvoření embrijka) v genetice. Takže me pak čeká krátký protokol a PGD. Ted me porad nechce přestat bolet podbřišek a bradavky. Mám porad pocit plného močového měchýře. Tak jsem zvědavá, MS mám mít az 5.9.16 cca.

ilonaat
26. srp 2016

@jankadvor Tak aspon vite, kde hledat ten problém. To je fajn. Takze tedy zůstáváte v Heliosu? A PGD je asi neco jineho nez PGS. Ale prosim te, asi blbej dotaz, ale to se posila na to vyšetření ty embrya az lo nejakych dnech kultivace. Tak ldyz vam se rozpadaji.....co to resi? Mozna ue to pgs je neco jineho nez si myslim ja a ted se mi to nechce hledat na mobilu. ..... no hlavne ti přeju štěstí a ted si odpočini.
I kdyz. Co ty priznaky co mas?

jankadvor
27. srp 2016

@ilonaat je myslim i PGS. Pry uvidi, jak dopadne kratky protokol, ten je zamerenej na oocyty. Ty priznaky jsou OHSS neboli mirny hyperstimulak ☹

ilonaat
31. srp 2016

Ahoj holky....tak co je s vama? Povidejte....

sisik10
31. srp 2016

@ilonaat Ahoj já jsem byla 18,8 na KETU a zadařilo se poprvé v životě jsem těhotná 🙂 Test z krve 12 den 297hcg Jsem na dizkuzi na emiminu a za poslední 2 dny jsme 3 co se nám zadařilo v Heliosu jsou fakt machři 😎 9.9 jdu na první UT, tak mi drž pěsti , at je vše ok. Co ty jak se daří tobě a tvému broučkovi v bříšku 😉

ilonaat
1. zář 2016

@sisik10 To je skvělý. Mam veeeelikou radost a noc moc ti gratuluju. Me se daří dobře, děkuji. V neděli jdu na další ultrazvuk, tak se nemuzu dočkat. jsou to nervy, jestli je vse ok, protoze jsem skoro bez příznaků, kromě boleni prsou a zudku jak po flámu 😀. Tak prcka moc opatruj, odpočívej a tesim se na zprávy z ultrazvuku. Je to faaakt paráda. ♡

doubravka62
1. zář 2016

@sisik10 to byl tvuj prvni transfer?je ja byla 25.8 🙂 moc moc gratulujiii

sisik10
1. zář 2016

@doubravka62 KET první, ale už jsem měla v dubnu ET to nevyšlo. Pak se to komplikovalo, tak jsem musela 3 měsíce čekat, ale vyplatilo se 🙂 Je to pro mě 1 IVF a co ty jak se cejtíš? Mě je faj jen, asi od 8 dne po KET mám citlivej nos na pachy 😀

sisik10
1. zář 2016

@ilonaat Prosím tě ty jsi šla, taky na první UT 10 den po pozitivním testu z krve ? A bylo vidět už srdíčko? Já jsem byla na KETU už 14 DC mám totiž ovu 9DC. Podle pslední MS budu 5+1, asi to bude brzo co?

ilonaat
1. zář 2016

@sisik10 Ja ksem na ultrazvuki byla 11ty den od krve. Nyla jsem dle menses 6+0 s srdicko problikavalo. No 5+1 je na srdicko jeste opravdu malo.2 ale žlout.vacek by videt mohl..... 😉
Citlivej nos na prachy? Jak se to projevuje? Hiii

doubravka62
1. zář 2016

@sisik10 no ja jsem porad unavena spat bych dokazala snad cely den 🙂 i zada me boli nekdy me tam pichne az to fakt zaboli 3dny jsem mela slabsi vytok pruhledny nezavadim tak to z leku neni a vcera me obcas pichlo v podbrisku tak nevim je to muj 4pokus tak snad se zadarilo ani nemam odvahu pred krvi testovat.

sisik10
1. zář 2016

@ilonaat No uvidím jak dopadnu, ale cítím se zatím fajn. Mám dovolenou zítra odjíždím s přítelem do čech k budoucí babičce, tak se těším.Užiju si to. No a jak se projevuje citlivej nos, stačí pokud projde kolem mě někdo převoněnej, nebo sousedi dělali táborák 😠 a už se mi navalovalo 😝 No každej den se něco najde.

ilonaat
1. zář 2016

@doubravka62
@sisik10 Moc vam holky drzim pesti.....vim co je to za nervy, ale verte mi, jak jsem si myslela ze se mi ulevi, mam nervy stokrat horsi. Jasne ze jsem rada a šťastna, ale ty nervy jsou na padělání.
Me zase smrsi cigarety. Smradlavy lidi mi vadili i před těhotenstvím ....to se mi doslova navalovo, rakze v tomhle neni zmena. Jen mam zmenu v tom kouri z cigaret....

sisik10
1. zář 2016

@doubravka62 Aha, tak at se ti zadaří 🙂 Už by jsis to zasloužila a kam chodíš, taky do Heliosu?

doubravka62
1. zář 2016

@sisik10 to cekani jestly to vyslo nebo ne je hrozny snad uz by se na nas mohlo usmat stesti jj taky do Heliosu 🙂 doporucila mi to kamaradka ze jsou tam skveli ma diky nim dvojcatka 🙂 a ted dalsi holcicku ale ta sla prirozene

doubravka62
1. zář 2016

@ilonaat dekuji ;) musime verit ze to dopadne dobre nic jinyho delat nejde.

ilonaat
1. zář 2016

@doubravka62 jasny. Verit verit. Ja vam moc drzim pěstí :-*

lenusaak
1. zář 2016

@sisik10 já myslim, že klidne srdíčko už může být a bít. Je jedno kdy si měla ovulku, embryjko je stejně staré tak i tak. Kdybys ji měla dyl tu ovulku tak budeš mit dyl srdíčko, když dtiv, tak bude srdíčko dřiv. Embryjko je ale stejně stare, jdeš ve stejný fázi na uzv jako holky co ji mají klasicky v půce cyklu. Snad jsemto napsala srozumitelně. 😀 ale klidně být nemusí , nám se objevilo az tri tydny od pozitivni krve 🙂 a rikali, že tozhodujici je až 8tt 🙂

dragina
4. zář 2016

@lenusaak Leni, na zítra držím pěstičky, pěkně si to užij a budeme se těšit za 12 dní na krásné zprávy 🙂

wendissek
4. zář 2016

@lenusaak leniiii na zítra dzrim vše co mám

linusha
4. zář 2016

@lenusaak Leni i já držím pěstičky, přeji mnoho zdaru. Třeba se tam zítra potkáme já jdu na 2. IUI 😉

ilonaat
4. zář 2016

@lenusaak taky moc drzim palecky a pevně věřim, ze se ke me za 12dni přidáš. Vlastne určo i dřív.
Holky. Kde najdu tu skupinu nebo diskuzi kde kecate? Jsem jem na mobilu a nekde mi to najit..... ☹

lenusaak
4. zář 2016

@ilonaat
@dragina
@linusha
@wendissek Holky moc děkujuuu 🙂 jste zlatoučké, takové podpory 🙂 na zítra se už moc těším 🙂 a snad mi tam šupnou pořádnýho šampionka !!! 🙂))
Jinak link na tu skupinu je https://www.modrykonik.cz/forum/spolecny-termin-misto/kdo-se-chysta-na-ivf-v-lednu-2016-pridejte-se-2/

název skupiny je trošku deprimující 🙂)))))))))))

wendissek
4. zář 2016

@lenusaak joo ted je trcime tam už od ledna ze léno 🙂 no já pijí kontryhel,papkam,fertipronu ,selzink plus a červený tak su zvědavá co me řeknou 14

lenusaak
4. zář 2016

@wendissek no ve skutečnosti už od prosince... děsny jak to letí 🙂 ted je to rok, co jsem byla na operaci, která ten IVFkový hon za mimčem začla 🙂 brrr 🙂
Já jen femibion + ten utroš a od zítra estrofem 🙂