Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

wendissek
20. srp 2017

@jeanne_g doufám ze bude vše v pořádku moc tomu věřím i když nemam žádné příznaky

hanyas
20. srp 2017

@jeanne_g fakt se citis dobre? 🙂 to bych taky potrebovala nejakej takovej doping 🙂 jojo, konecne dosla. Vcera. Takze stejne uz to nestihnu do konce prazdnin, ale jsem se rada, ze jsem nemusela brat dalsi prasky 😉

hanyas
20. srp 2017

@wendissek musi to byt v poradku 🙂 priznaky prijdou a potom budes vzpominat na to, jak bylo fajn, kdyz ti nic nebylo 🙂

jeanne_g
21. srp 2017

@wendissek Ještě je hodně brzo na příznaky. Důležité je, že hcg pěkně roste 🙂 Držím všechny palce , ať jde vše tak jak má 🙂 😘
@hanyas No konečně!!! Ta si dala na čas. Tělo si potřebovalo asi ještě trochu odpočinout, stimulace, salmonela, není to žádná sranda. Ale odteď už to půjde dobře! Budeš brát neschopenku po transferu?

hanyas
21. srp 2017

@jeanne_g jj, cyklus 43 dni. PN si brat nebudu. Nemuzu. V praci by me zabili 😀

thebe
24. srp 2017

Ahoj holky, zname i nezname 🙂 dnes jsem volala do Heliosu, abych nas s muzem objednala k Texlovi na konzultaci a koordinatorky me objednaly na "telefonickou konzultaci". To je nejaka novinka? Jsem z toho takova rozpacita, resit neco po telefonu..

wendissek
24. srp 2017

@thebe terezko jak se mas co malej už planujete druhy ? Je to už delší dobu ale klidně si zavolej a preobjednej se ze chceš normální konzultaci taky sem to tak řešila

thebe
24. srp 2017

@wendissek Ahoj Vendy, mame se dobre, Vasek uz ma skoro 10 mesicu, hrozne rychle to leti. A ano, uz premyslime o druhem. Ale nevim, jak je to s kojenim, menstruaci, apod. ... Ja ten telefonat vyzkousim, dali mi termin hned za tri dny, tak toho asi vyuziju a pripadne se objednam i na osobni setkani, kdyby me to neuspokojilo 🙂 Tobe moc gratuluji, jsem moc rada, ze konecne uz i u Vas :*

wendissek
24. srp 2017

@thebe moc dekuji snad ted už do zdárného konce no jo loni vas bylo hodně tak se si musela počkat 🙂 Ježíš to utíká Vašik už bude mít za chvilku rok 🙂 věřím že to bude dobrý a druhy se hned u vas zadari jen myslím ze by si neměla kojit 🙂

jeanne_g
28. srp 2017

@hanyas @wendissek Ahoj holky, zdravím vás po dovolené 🙂 Jak se máte? @hanyas Kdy bude transfer? @wendissek Jak dopadl ultrazvuk? Nebo teprve bude?

hanyas
28. srp 2017

@jeanne_g ahoj zlato 🙂 já jdu teprve ve středu na ultrazvuk, tak kdo ví, co bude nebo nebude. A od zítřka do práce, takže divočina začíná 🙂 Jak se máš ty? Odpočatá? 🙂

wendissek
28. srp 2017

Ahoj já se mam dobře dle MS 5+5 dle uzt sem napřed mame i srdíčko další kontrola příští tyden

anela85
28. srp 2017

@wendissek delsi dobu jsem tu nebyla a koukam,ze se zadarilo moc gratuluju👏❤

wendissek
28. srp 2017

@anela85 moc dekuji snad az do konce bude vse v poradku 🙂

anela85
28. srp 2017

@wendissek musis verit ze ted uz to proste vyjde 😉 ja to zjistila pred trema dnama ani jsem o tom nevedela ,ivf a 9ketu stoho jednou to vyslo ale dlouho se neudrzelo a tak sme to vypustily z hlavy a najednou v patek koukam jak blazen na pozitivni test sem si rikala proc me tak poboliva bricho a proc mam zvysenou teplotu 🙂 ale toto me vubec nenapadlo az pozdeji tak drzim palecky at je vse jen dobre ❤

wendissek
28. srp 2017

@anela85 jeee to je krásný držím všechno co mam at to dopadne i u tebe dobře

anela85
28. srp 2017

@wendissek musime verit,ze to zle uz sme si vybraly ted bude jen to bobre 😉

jeanne_g
30. srp 2017

@wendissek Tak to je paráda, ať to jde vše hladce 🙂 @hanyas Odpočatá, no vrátila jsem se s nějakou virózou a utahaná z chození po horách... Chtělo by to jestě jednu dovolenou na vzpamatování 😀 Ale psychicky jsem si krásně odpočala 🙂. Hrozně to letí, za chvíli mi to zas začne, na konci září začínám stimulaci. Co ultrazvuk, jak to vypadá?

hanyas
30. srp 2017

@jeanne_g no vidíš :D člověk se ani nenaděje, chvíli zadovolenkuje a už je to skoro tady 🙂 pouhej měsíc a hurá do toho 🙂 U mě dobrý. Sliznice 6 mm a ve středu transfer. Ještě ale není jistý, jestli na něj půjdeme tento měsíc. Máme nedořešenou jednu stresovou záležitost, tak záleží, co bude. Jít na transfer, když mám celý dny staženej žaludek a černý myšlenky, to nemá smysl...

jeanne_g
30. srp 2017

@hanyas Jee, to nee, hlavně žádný stresy. Doufám, že se to brzo vyřeší a vše bude v pořádku, ať je to cokoli. A kdyžtak to odložíte, hlavně, abys byla v klídku 🙂

hannyy
4. zář 2017

Holky tak zitra 1 konzultace v Heliosu 😉 jsem zvedava co nam reknou... Verim,ze to bude porad vse v poradku

jeanne_g
7. zář 2017

@hanyas @wendissek @linusha Čaoo kočky, jak se daří, dlouho jsem o Vás neslyšela... Předpokládám, že Venďa si spokojeně těhulí 🙂 A co ty Hani, nakonec odkládáte transfer? U nás ještě nastal trochu obrat, přes známost jsem se dostala v RG k hlavnímu lékaři a ten navrhl ještě jiný protokol, takže nakonec stimulka kratší, tak zahajuju až v říjnu. Nějak se to blíží 🙂 @linusha Kdy do toho jdete v Repromedě?

hanyas
7. zář 2017

@jeanne_g teda ti si s vami pohravaji 😁 kdo vi, co jeste bude za zmenu 😀 ja to nakonec riskla a vcera jsme si pro mrnouska jeli 😉

linusha
7. zář 2017

@jeanne_g ahooj, no my do toho půjdeme možná až po lázních což je nejdřív říjen/listopad. Ale o konečném termínu rozhodne až kontrola u fyzioterapeutky s kterou řeším stažení na pánevním dnu. K té půjdu po lázních. 🙂

jeanne_g
8. zář 2017

@hanyas Tak to je krása 😍 Držím všechno, co mám!!! A co dětičky v družině, nezlobí moc? @linusha Tak to už je vlastně taky za pár, chvilku po mně 🙂 Budeš super připravená. My budeme mít transfer asi až v listopadu kvůli pgs. Docela se toho třetího ivf bojím, ale už se začínám i trochu těšit.

hanyas
8. zář 2017

@jeanne_g dekuju 😊 deti jsou mali dablove 😁 par andilku tam mam, ale je to fakt jen par kousku 😀

jeanne_g
13. zář 2017

@hanyas Ahoj Hani, jak se daří, kolikaty den dnes po transferu? Nebude to už pomalu na testik?

wendissek
13. zář 2017

@jeanne_g ahojky já si tehulkuji zatím je vše OK ale měli jsme trošku problémy byla sem 10 dni v nemocnici

jeanne_g
13. zář 2017

@wendissek Jezis😱 Melas nějaký komplikace? To musí byt nervy teda!!!. No hlavně ze je teda vše OK. Drž se a už jen všechno dobré !!!😘

wendissek
13. zář 2017

@jeanne_g prasknul.me 6 cm hematom do nemocnice sem dojela v krvi s tím ze je konec ale mimo se drží dnes podle MS 8+0 podle utz 8+4