Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivivka
6. črc 2018

@iwettka @tynka75 @apple_tree ahoj všem, ja uz to nějak nemůžu vydrzet, nejraději bych uz testovala, jsem dneska týden po ketu, jeste brzy, Chjo, vůbec jsem na to nemyslela a včera mi to začalo srotovat a nemůžu to dostat z hlavy 😊
Co vy všechny, jak se daří?

apple_tree
6. črc 2018

@ivivka Nevim, jestli by te to uklidnilo, ale klidne bych uz zitra udelala test. Moc ti drzim palce, at tam ta carka je 🙂 Jak se jinak citis? Ja jdu v nedeli na utz a domluvit se na terminu ket.

ivivka
6. črc 2018

@apple_tree ahoj,tak v neděli budu držet pesti a to asi pujdes koncem příštího tydne? 😊 ja nevím, zda to neni brzy -8.den testovat, nic tam nebude a budu smutná. Cítím se dobre, nic me nebolí, prvni dva, tři dny me pobolivalo vpravo v podbrisku, ted ok

iwettka
6. črc 2018

@ivivka nedivím se že tě to láká, jsi dobra že jsi vydržela, osmý den už by tam mohlo něco být, věřím že bude 🍀🍀 já čekám na 15teho, pak se uvidí...🙏

apple_tree
8. črc 2018

@ivivka ahojky, jak je? tak uz se pochlub s testem 🙂 Ja jsem dnes byla na utz a ket nas ceka pristi nedeli 🙂

ivivka
8. črc 2018

@apple_tree Ahojky, kdo byl na utz dnes a vis, koho budeš mit na ket? Tak ja nechám chlubeni až po krvi radši, ne? 😊🤫

apple_tree
8. črc 2018

@ivivka Kdy pujdes na krev? 🙂 Na utz dnes primar a na ket nevim, to jsem se neptala. Sliznici mam 7mm. Doktor rikal, ze to je dobre, minule jsem mela 7.5 na utz.

ivivka
8. črc 2018

@apple_tree asi udělám zitra nebo v ut jeste testik a pak čt asi na krev. Jak to probíhá? Krev klasika ráno do 8 a výsledky jsou kdy ? Ja byla minule u praktického, kdyz jsem věděla, ze jsou testy negativní. Zkusíme jeste zavolat JT, zda me chce vidět i na utz připadne

apple_tree
8. črc 2018

@ivivka Krev klasika rano od sedmi, lepsi si zavolat a objednat se, mne minule vynadali, ze nejsem objednana. Vysledky mi volali odpoledne kolem jedne.

ivivka
8. črc 2018

@apple_tree hlavně, ze mi koordinátorka rikala, ze se objednávat nemusím, ze mam normálně přijít ☹️

apple_tree
8. črc 2018

@ivivka Jo, mne to taky rikala a pak mi sestricka na odberu vynadala, ze jsem se mela objednat. Kdyz jsem byla na krev po et, tak jsem se taky neobjednavala a nikdo to neresil.

ivivka
8. črc 2018

@apple_tree asi měla blbej dej, možná ta, co mi při odběru udělala modrinu pres půl ruky a ruka me bolela jeste měsíc 😊
Tak se tesis na příští neděli?

apple_tree
8. črc 2018

@ivivka No nejak to neprozivam a neresim. Samozrejme doufam, ze to klapne, ale nestresuju se tim.

ivivka
8. črc 2018

@apple_tree to vis, ze klapne!!!!!

iwettka
8. črc 2018

@apple_tree tak drzim palce🍀🍀 , já jdu na utz a snad se přidám s Ketem tu další neděli. Děsně se to vleče..

anitramrav
9. črc 2018

Ahoj všem, jsem tu nová....ráda bych se přidala do zkušeností a možná i tak se vypovídala 🙂

anitramrav
9. črc 2018

Ahoj všem, jsem tu nová....ráda bych se přidala do zkušeností a možná i tak se vypovídala 🙂 Už jsem z toho zoufalá, jsem týden po punkci vajíček.... celkově odebráno 23, oplodněno 18, do 3. dne došlo 12 a do 5. dne kultivace "bojuje" 6..... Jedno už máme zamražené na genetiku (z důvodu vyššího věku partnera) a na jedno se čeká do zítřka, zda půjde na genetiku. Ten zbytek se s největší pravděpodobností bude jen mrazit. I tak mám z toho špatný pocit, při tak dobrým počtu, takový úbytek........Jinak na ET nejdu z důvodu OHSS. Jaké máte zkušenosti ??? Díky

denicl
9. črc 2018

@anitramrav Ahojky,sice je ubytek,ale 6 mrazacku,to je parada. 6krat šance mit vysněné mimi..takže nepropadej zoufalství a tes se z toho co mate. My nemame ani to..a vydrzely nam ted v Heliosu poprve tri. Sice et nevyšlo,ale mame dva mrazacky😍

apple_tree
9. črc 2018

@anitramrav To je normalni ubytek, i tak vam zbyl krasny pocet. Chapu, ze s 18 oplodnenyma vajickama clovek ceka jine cislo, ale embryolozka mi rikala, ze bezne zustava do konce 1/3 oplodnenych vajicek. My jsme meli vajicek 12, oplodnilo se 7, a jeste paty den to vypadalo, ze z toho nebude ani jedno. Nakonec jsem i presto sla na vlastni zadost na et, protoze jsem nechtela ztratit pokus jen tak. No byla to blbost, rozjel se mi ohss a stejne z toho nic nebylo. A nakonec nam zbyla dve embrya i na zamrazeni. Jeden ket uz mam neuspesne za sebou a v nedeli me ceka dalsi. Snad to klapne, nechce se mi znova absolvovat stimulace a opu. Drzim ti palce, at vam to vyjde, 6 zamrazenych embryi je fakt krasa 🙂

iwettka
10. črc 2018

@anitramrav já jen dodám že jsme měla taky velký úbytek z 11 odebraných 9 zralých, oplodnilo se jich 6 a do 6 dne 2 které šli na PGD a jsou obě ok....

bambulka247
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivivka
10. črc 2018

@anitramrav ahoj, za mě důležitá kvalita a souhra okolnosti - zdr.stav,psychické rozpoložení a štěstí - než počet. Takže budu držet pesti!

anitramrav
10. črc 2018

Tak hlásím k mému obrovskému překvapení, že mi dnes oznámili, že mají další 3 embrya vhodná na vyšetření!!!! A pak mi řekla, že ještě pro mě mají další 3 pěkná embrya na zamražení....... takže celkový výsledek 7 (z toho 3 jdou na genetiku)....., jsem moc ráda, i když vím, že to je vlastně začátek, ale budu doufat ......

denicl
10. črc 2018

@anitramrav tak vidis to je super,gratuluji,tak hodne stesti preji😊at je tvoje cesta co nejkratší..tvoje 1.ivf?

anitramrav
10. črc 2018

@denicl ano první, doufám, že poslední

anitramrav
10. črc 2018

jinak děkuji🙂 Snad se zadaří.... byly to strašný nervy i teď na začátku....

apple_tree
10. črc 2018

@anitramrav To je super, gratuluju 🙂 A muzu se jen zeptat, proc uz u prvniho ivf mate PGD? Mate k tomu nejaky prepdoklad?

anitramrav
11. črc 2018

@apple_tree no, původně nám ho nenabízejí, ale pak že mi to proplaci pojišťovna a prý kvůli věku partnera, i když na začátku o tom zmínka nebyla..... Texl ml. mi řekl, že u těch chlapů to takovej problém není a to PGS spíš doporučuji kvůli věku ženy..... Jinak jiný důvod jsme tam neměli

apple_tree
11. črc 2018

@anitramrav A muzu se zeptat, kolik vam je? Ja jsem se prave na to PGD/PGS prave ptala, taky mame za sebou prvni ivf, a embryolozka mi rikala, ze k tomu neni zadny duvod, je nam 33 a 34.

anitramrav
11. črc 2018

@apple_tree mně je 33 a partnerovi 50