Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

tynka75
16. črc 2018

@apple_tree držím moc palce 😉

denicl
16. črc 2018

@apple_tree Ahojky, preji ti hodne stesticka at najdeš vysnene //..co ta petina? Asi už sem nechodi..mela by ted nekdy uz testovat..

tynka75
17. črc 2018

@denicl já myslím, že už testovala....

anitramrav
17. črc 2018

Holky, chtěla bych se zeptat, vy, které jste měli PGS, jak dlouho to trvalo, než vám řekli výsledky? V Heliosu mi koordinátorky řekly 2 - 3 týdny, embryoložka mi řekla, že ať počítám tak měsíc.

iwettka
17. črc 2018

@anitramrav bylo to za tři týdny ale říkala mi měsíc.

denicl
17. črc 2018

@tynka75 a nikdo nevi jak dopadla?

iwettka
17. črc 2018

@denicl psala jsem ji na emiminu zprávu, přečetla si ji ale neodepsala. Nevím ...

anitramrav
18. črc 2018

Tak máme už genetiku... Výsledek... 1 embryo špatné, 1 zdravé, jedno má cosi, co může být ok, ale to se uvidí, ale je možné ho trasnferovat.... Mám smíšené pocity

apple_tree
18. črc 2018

@anitramrav Vzdyt to jsou docela dobre zpravy 🙂

anitramrav
18. črc 2018

@apple_tree myslíte? Já vím, já prostě bych chtěla, aby bylo vše ok.... Už jsem dostala "kartáč" od partnera za svou negativitu

tynka75
18. črc 2018

@denicl sem nepsala, takže pokud s ní není nikdo v kontaktu i v soukromých zprávách, tak těžko říct...

ivivka
18. črc 2018

@tynka75 ja petine psala zprávu 3.7.a dodnes si ji neprecetla

tynka75
18. črc 2018

@ivivka a nestalo se jí něco? že třeba ted na net nemůže...no doufám, že je v pořádku a brzo se ozve.

absintka19
18. črc 2018

Tak u nas sili. Tentokrat transfer delal Texl starsi(prvni ditko Jakub, Texl ml.) a vypada to ze opet se chytlo. Tak hodne zdaru vam vsem 🍀🍀🍀🍀🍀 10den od transferu

tynka75
18. črc 2018

@absintka19 moc gratuluji a přeji, ať je vše dobré ! 🙂

absintka19
18. črc 2018

@tynka75 moc dekuji 💋🍀🍀🍀🍀

ivivka
18. črc 2018

@absintka19 taky gratulace, ja včera byla na utz, srdíčko jeste neblikalo, dneska jsem nějak začala špinit, snad to bude ok

absintka19
18. črc 2018

@ivivka urcite to bude ok. Ja u prvni spinila dlouho kvuli hematomu, ale taky me to vylekalo. Kolik uz jsi? Ja si na srdicko jeste pockam ;) jsem cca,4+1 😂

ivivka
18. črc 2018

@absintka19 5+2 dneska, jdu na utz v utery, snad se ho dockam, poboliva me bricho...

absintka19
18. črc 2018

@ivivka tak super ze jsme tak blizko s mimcama. Neboj, vse bude dobre. Na srdicka si pockame ale ono to rychle utece.

anitramrav
20. črc 2018

chtěla bych se zeptat, je tu někdo, kdo měl vyšetření PDG/PDS???? Chtěla bych vědět, co ve zprávě z genetiky znamená před každým embryem křížek a číslo..... ??? Nezjišťovali jste někdo???

anitramrav
20. črc 2018

pardon....oprava PGD/PGS

jawuna
21. črc 2018

@anitramrav To je číslo embrya, taky jsem se na to ptala, jestli to není nějaká známka 🙂 aby věděli, které je které asi při tom vyšetření

apple_tree
22. črc 2018

Holky, tak u nas asi nic :( Na testu snehobilo a neverim, ze se jeste neco ukaze za par dnu. Smiruju se s tim, ze nas ceka cely ten kolotoc se stimulaci, opu a hlavne nervy, kolik embryi prezije stimulaci, znova. Premyslim ze si nechame udelat genetiku embryi, radej si zaplatim za tohle, nez platit uplne zbytecne kety.

linusha
22. črc 2018

@apple_tree to mě mrzí, ale neztrácej naději do krve ještě není nic ztraceno. Genetika není špatná, ale ze své vlastní zkušenosti vím, že při genetice jsou pro změnu nervy zda vyjdou embryjka zdravá a navíc ani po genetice není záruka, že se embryjka se uchytí. Nám třeba šlo embryjko na genetiku v top kvalitě, z genetiky vyšlo jako absolutně zdravé a po transferu se nechytlo a takových případů znám více. Přeji hodně štěstí 🍀🍀🍀

apple_tree
22. črc 2018

@linusha Dekuju 🙂 Ja vim, ze ani ta genetika neni zaruka toho, ze se to podari, a ze jsou to nervy, ale aspon se vyselektuji jen ta opravdu dobra embrya a hlavne budem vedet, jestli vubec mame nejaka dobra.

ivivka
22. črc 2018

@apple_tree ahoj, ale jsi 7.den po ketu, ne? Muze byt jeste brzy! Ja tam měla 7.den dusika, ze jsem ho viděla jen pod světlem. No a ted pospiniju, takže kdo vi, jsk to dopadne, ani to, ze se embryjko zakouslo, jeste neni konečná vyhra

denicl
22. črc 2018

@apple_tree ja bych to jeste nevzdavala..jeste bych pockala..😊

absintka19
22. črc 2018

@apple_tree u 1.ked byl duch 10den po ket nyni jsen take testla az 10ty den. Verim ze to vijde .🍀🍀🍀🍀

absintka19
22. črc 2018

@ivivka je, ja taky spinim, zasla jsem na pohotovost v noci pro sychr a dobry, zatim jen dutinka v 4+4 hcg za 2 dny z 285 na 1145.