Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivivka
9. říj 2018

Diky všem, ale hlavně aby to dobre pokračovalo! Ale jinak JT oplodnovat umi 😂 to se musí nechat

iwettka
9. říj 2018

@ivivka to teda jo 👶👍😎

denicl
9. říj 2018

@ivivka to ano...😍

tynka75
10. říj 2018

@denicl taky ti moc gratuluju 🙂 jsem ráda že se Vám to všem co jsme spolu bojovaly vyšlo 🙂 ještě se přidá Appel a bude to 🙂

denicl
10. říj 2018

@tynka75 zatim asi neni k cemu😊objevila jsem ducha,ale to nic jeste neznamena. Ale testovala jsem 7.den po Ket a to je brzo..zitra rano zkusim znova,hlavne z ranni moci. Vyhráno bude az z krve.🍀🍀🍀

denicl
11. říj 2018

Ahojky holky.tak jsem testovala dned rano 9.den po Ket a na testu nic..ms ma prijit zitra a zadne příznaky..uz jsem z toho nervozni...7.den dusík hodne viditelný a ted nic..☺️Jeste pockam do te krve nebo spis do nedele..to bude 12.den.

ivivka
11. říj 2018

@denicl počkej, nic nebylo? Ja jsem chtela dnes taky test, ale vyprdla jsem se na to. Kup si jinej test!

denicl
11. říj 2018

@ivivka jako bylo,porad duch..mam porad o dr maxe...tys mela uz pekne carky..tak se trochu bojim..

denicl
11. říj 2018

@ivivka jaky test si mam koupit? Tenhle je dobry ne?

ivivka
11. říj 2018

@denicl akorát jednou se mi tam neukazala ani jedna čárka, nemyslí na to a třeba v so si udělej další, třeba od jiné značky - mamatest Apod, myslim, ze jsou ale uplne stejne, ten duch tam jisti jiste byl

mirda79
11. říj 2018

@denicl Ahoj. Hlavně se snaž být v klidu. Mně ty testy sílily taky pomalu,že jsem z toho byla rozpačitá. Pokud nedojde ms ,tak je pořád velká naděje.

denicl
11. říj 2018

@mirda79 dekuji snažím se..zitra by mela prijit a ja to mam vzdy presne na den,ani utrous nepozastavil,tak uvidime...kdybych nezestovala tak brzo,ja to proste nevydržela..kdy ti zacal sílit?

mirda79
11. říj 2018

@denicl Já měla 9 den duch,13 den byla už silnější čárka,zesilovalo to,ale pořád to nebylo úplně ono. A když sem šla 13 den na krev,tak mi pak sestra po telefonu řekla,že hodnota je 402,že je nízká. Tak sem volala do Heliosu a tam mi řekli,že hodnota je pěkná,že tyhle sestry z gyndy mají jiné představy o hodnotach. Četla sem,že nízké hodnoty krve mají kluci a vyšší hodnoty holky. Asi na tom něco bude, protože budeme mít kluka. Být tebou,tak testují v sobotu nebo az v neděli a porovnej,jestli ty čárky sílí

denicl
11. říj 2018

@mirda79 dekuji ti za radu..uz testovat nebudu,nejspis az v tu sobotu a uvidim...treba mas pravdu a klube se pomalu,kez by🙏

ivivka
12. říj 2018

@denicl ja bych to nechala až na neděli, ať se nestresujes jeste vic a ať je to delší cas. Odstup 😉 moc na Tebe myslim

denicl
12. říj 2018

@ivivka mas pravdu tak v nedeli...😊

denicl
12. říj 2018

@ivivka muze drzet ten estrofen Mesicky?

ivivka
12. říj 2018

Holky.... mam dilema, mam jít příští týden na zubni hygienu a je to pro me děsný stres i me to minule bolelo, tak nevím.... vy jste někdo byli třeba v 1.trim?

ivivka
12. říj 2018

@denicl ptala jsem se na to minule JT a prý v žádném pripade

mirda79
12. říj 2018

@ivivka Jestli můžu přidat svoji zkušenost,tak já byla pátý den po Ket u zubaře, neskutečně sem se bála,že sem si hned říkala,že kvůli těmhle nervům se embryjko zaručeně nechytí. Vyvrtal mi bolavy zub,což bolelo,nechal ho otevřený,dalsi navstevu mi čistil kanálky,už s injekci,to sem ho prosila,on se zdráhal,že neví,jestli to může být po transferu a po nekonečných bolestech jsem tam šla potřetí a prosila ho,ať ten zub vytrhne, samozřejmě s injekci,že už tu bolest nemůžu vydržet. Všechno sem zažívala v neskutečných nervech a stejně se zadařilo.

denicl
12. říj 2018

@ivivka vim,ze ne utrous ale estrofem nevim,ale kdyz ses ptala😇 doufam,ze tedy tehotna jsem,dnes jsem to mela dostat a nic...

ivivka
12. říj 2018

@mirda79 Diky za info, moje neteř je zubarka a minule mi rikala, ze v prvním trimestru dělají rozhodne jen bolesti a bez umrtveni, plánované zákroky ze posouvají dal
To vis, mam obavu, navíc kamen odstraňuji tím zubarskym ultrazvukem.... no, nevim

ivivka
12. říj 2018

@denicl urcite ne, to na to vliv nemá! Vzdyt uz jsi byla na et nebo ket, ne???? A stejne jsi to dostala v terminu

mirda79
12. říj 2018

@ivivka Já sem to hned při další návštěvě v poradně nahlásila doktorce,že jsem měla dvě injekce. Tak na to nic neříkala. To víš,že jsem se bála, abych něco nepodělala. Zjistila sem si,že pokud jde o lokální anestezii,že se to k placentě ani nedostane. Ono to jinak nešlo,zub musel ven a bez injekce bych to nezvládla. Zub se mu v půlce přelomil a musel ho doslova vyoperovat. Tak ty určitě můžeš tuhle hygienu odsunout a jít na to jindy. Věřím, člověk má strach

denicl
12. říj 2018

@ivivka ano vzdy,i drive..ale to jsem brala jen utrous..😊ted k tomu i ten estrofem..tak kdyz rikas,ze to nema vliv,budu v klidu.😊😇

giss
12. říj 2018

Ahoj holky, nyní navštěvuji Helios a dostal se mi do ruky ceník a nějak se v tom neorientuji. A v té chvíli, kdy bylo tolik informací a snažila si to všechno zapamatovat, tak teď opravdu nevím, jak to je. Cena za ICSI je 9 tis. a za PICSI 14 tis. Takže když budeme chtít PICSI budeme platit 23 tis. a částky se sčítají a nebo je v PICIS už ICSI započítané??

denicl
12. říj 2018

@ivivka jsem ted objevila na intimce lehce nahnedly kapicky,při utreni nic..ty nic takoveho nemas?

ivivka
12. říj 2018

@denicl nene, nemám, měla jsem minule, navysili mi utros a k nicemu

ivivka
12. říj 2018

@giss ahoj, oboje ne neco jiného. Pokud budete mit picsi, tak cena dle ceniku

denicl
12. říj 2018

@ivivka tak to neni moc dobry,uvidim zitra