Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivivka
8. zář 2019

@marcellkaks ach jo, to mě mrzí! Stejně jako já vloni v srpnu 😢 ale hned v 1.nasledujicim cyklu další ket a malá už má 3mesice! Drz se!

marcellkaks
8. zář 2019

@ivivka zítra ráno revize a až to bude možné bude ket. Dobře mi není, nebudu dělat, že jsem silná, je to težký. Spíš strach aby další vyšlo.

ivivka
8. zář 2019

@marcellkaks já vím,to já měla taky tak, ihned jsme odjeli na dovču, tam jsem si fakt odpočala i psychicky a myslím, ze to hrálo velkou roli? Držím pesti na zítra. Je to v pytli, ale další už musí vyjít!

lucyna78
8. zář 2019

@marcellkaks ach jo. Moc mě to mrzí, úplně vím jak ti musí být. Ale máš ještě 4 mraženky, což je fakt super výsledek takže příště to vyjde. Po té revizi dostaneš jedny tzv. nulovy měsíčky a pak další cyklus už můžeš ket. Po revizi doporučují pít tonic. Držím pěsti ať je brzo líp.

marcellkaks
9. zář 2019

Mám to za sebou, dělal Texl ml. Za tři týdny výsledky histologie. Bolí mě v podbřišku, ale nic stašnýho. Mám doma manžela a hezky se o mě bude starat. At jsme brzy oba fit jít do boje 😉

tdarinka
25. zář 2019

Ahoj holky, příští rok bychom chtěli začít jezdit do Heliosu. V gennetu se bohužel nedaří😕 jakou máte zkušenost??

hanyas
26. zář 2019

@tdarinka ahoj, já tu nejlepší. Máme 16mesicni heliosatko a příští rok bychom si chtěli jet pro mrazacka 😉

tdarinka
27. zář 2019

@hanyas a povedlo se hned?

hanyas
28. zář 2019

@tdarinka přecházeli jsme z Obilnaku, kde to byl děs. V Heliosu jsme měli 3embrya, první se uchytilo, ale onemocněla jsem a teploty těhu ukončily. Další embryjko mi tu teď skáče po hlavě a třetí čeká v mrazáku. Takže za nás zatím perfektní úspěšnost.

ivivka
28. zář 2019

@tdarinka my máme 3,5mes princeznu. 1.IVF a 3.transfer, chytly se všechny, ale mám problém s dělovou, tzn nebyla chyba na straně Heliosu, i 3.ket je super výsledek! Za mě 👍

siocka
28. zář 2019

@tdarinka Zdravím, též mohu jen doporučit. Ale ne Dr. Filkovou. Z prvního IVF máme po ET 28mesicni holčičku (transfer dělal Texl st.) A dvě embrya šla zamrazit. Loni na podzim dělala Ket dr.Filkova a zavedla ho až na třetí pokus, prcek se uchytil, ale bohužel nevydržel. Těžko říct, zda byl zaveden správně. U posledního KETu letos v květnu jsem si vyžádala jednoho z Texlu (transfer dělal mladší) a dnes končím 20tt 🙂 Takže úspěšnost velká.

jawuna
29. zář 2019

Evidentně v Heliosu super úspěchy 😉 my máme 2 děťata ze 2 transferů❤❤

tdarinka
29. zář 2019

@hanyas tak to je paráda moc gratuluji k úspěchu🙂

tdarinka
29. zář 2019

@ivivka my chodíme do gennetu a embrya se vůbec nechytají, v Heliosu se snad zadaří, také gratuluji k úspěchu😊

tdarinka
29. zář 2019

@siocka také zdravím, opravdu jsou mnohem úspěšnější než jakékoliv jiné centrum v ČR, děkuji za reakci👍

tdarinka
29. zář 2019

@jawuna to je parádní výsledek😁

ivivka
29. zář 2019

@tdarinka děkuji adoporucuji J.Texla! Velká spokojenost! A dejte vědět ... 🌷

anitram16
28. říj 2019

Holky vám co se zadařilo a máte děti z ivf....taková možná hloupa otázka..... ...posouvali vám očkování z důvodu toho,že máte děti z ivf????

anitram16
28. říj 2019

@anitram16 mám na mysli očkování detem

ivivka
31. říj 2019

@anitram16 ne, z jakého důvodu?

anitram16
1. lis 2019

@ivivka jen tak se ptám,napadlo mě to,jestli se to dělá(?)

ivivka
1. lis 2019

@anitram16 mne tedy ne, jsem na diskuzi s holkama se stejně staryma detma a spousta jich je po ivf a ockuji se normálně, nejsou jiná prece

jawuna
1. lis 2019

@anitram16 Určitě ne 🙂 jsou to děti jako každé jiné 😈

marcellkaks
2. lis 2019

Ahoj holky. 😆 Jsem zpět. 💪💪12 DC sliznice 7,5mm , odebrána krev na progresteron a mám estrimax 1x1tbl a za dva dny začnu zas utroš a za 7 dní vklad mrazačka.

marcellkaks
2. lis 2019

Estrofem místo estrimax 😉

ivivka
3. lis 2019

@marcellkaks držím pesti ❤️

marcellkaks
10. lis 2019

V pátek byl transfer. Dělal Texl st. Když mi ukázali na tv zvětšené embryo Texl...no celej tatínek 😆😆 šup šup a embryo bylo uvnitř a Texl tak jste těhotná uvidíme se na utz ❤️ 😄😄😄😄 jestli jo tak mu koupím flašku 😆😆😆

jawuna
11. lis 2019

@marcellkaks Moc držím palce!!!

ivivka
12. lis 2019

@marcellkaks dej vědět 😉😉👍👍

marcellkaks
13. lis 2019

Dám vědět 😄 zatim můžu říct že je mi hrozně zle 😆 ale to budou ty hormony .