Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

dadakin
3. lis 2013

@engele super gratulkáááááááááá, 😵 😵 😵 😵 😵 já ve středu v 11hod KET

engele
3. lis 2013

@dadakin držím palce!!!

terezi79
4. lis 2013

@engele Uz se moc tesim!!!Drzim pesti 😵

terezi79
4. lis 2013

@dadakin Ty jo uz za dva dny?!Drzim pesti i Tobe 😵 😵

danaho
4. lis 2013

@engele supééééér,gratuluju 😵
@dadakin ještě 2x se vyspinkáš a půjdeš si pro bojovníčka 😅

engele
4. lis 2013

Byl Helloween a tak se nám zjevili duši 🙂)

zuzzu11
4. lis 2013

Ahojte holky 🙂 . Tak sa k vam opat po nejakom case pridavam 😵 . V piatok sme mali KET 😵 .
@engele Jeej krasny Helloween s tak krasnymi duchmi 🙂 .Gratulujem 🙂.
@dadakin Dani drzim silno paste na stredu 🙂 .

engele
4. lis 2013

@zuzzu11 ani jsem nevěděla, že jdete na KET, tak to také držím pěsti!! a čekám na další po- helloweenské duchy i u vás!!

zuzzu11
4. lis 2013

@engele dakujem 🙂 . Ja som to nehovorila nikde, lebo som nevedela ako s tou ms co som ti pisala 😉 .Len sa trosicku bojim ja som mla ket uz na 17dc. Tak snad to nevadi. Lebo na 12dc som mala sliznicu 8mm a Texl povedal ze pojdem skor aby moc neprerastla. Kedy ides na krv 🙂 ?

engele
4. lis 2013

@zuzzu11 tak já jsem to měla stejně sliznice 8mm a šla jsem 18 den. Na krev asi půjdu až v pátek, dnes je to teprve 7 den po KET, v papírech mám napsané že testovat a volat mám 10-tý den, tak zavolám ve čtvrtek a v pátek půjdu na krev.
To se asi nepotkáme co?

zuzzu11
4. lis 2013

@engele a pichali ti aj pregnyl? Mne pichli na ten 12ty den. No asi sa nestreneme 😒 . Skooda 😒 . Lebo mne je to este skoro vlastne ked ty pojdes na krv.A v den vkladu ti meral sliznicu? To mi kleslo po tom pregnyke na 6mm. Ale musim verit ze sa snehulacek uchytil 😉 😵 .

engele
4. lis 2013

Zuzi, neměla jsem pregnyl, nemám totiž OVU, sliznici jsmě měli narostlou po Estrofemu, který beru stále dál.

danaho
4. lis 2013

@zuzzu11 Ahoj Zuzi, moc ti přeju aby to tentokrát klaplo 😵

dadakin
4. lis 2013

ahojky kočulenky,já 14DC sliznice 8mm a mám ty 3 vrstvy píchali mi Pregnyl kromě utrošu 2-0-2 nic neberu hysterka asi zabrala.Dnes 17DC.Můžu říct že potomn Pregnylu mě bolijou vaječníky jak na mrchu.

engele
4. lis 2013

@dadakin mě ty vaječníky bolí celou dobu od Ketu, asi i tím Utrošem... tak třeba se ti to polepší.

dadakin
4. lis 2013

@zuzzu11 já tobě at se konečně zadaří myslela jsem že půjdeš až na Jaře na ket????

dadakin
4. lis 2013

@engele taky myslím že i ten utroš dělá svoje zatím se cítím ok aji v poho žádnýstresy,nervy nic prostě to beru tak jak to má být nemám doma ani jeden jedinej těhu test nemám odvahu si je nakoupit až možná jak se embryjko rozmrazí atd

zuzzu11
4. lis 2013

@danaho Dani dakujem 🙂 . Je mi to velmi luto ze to nevyslo ☹ . Pojdete alebo ste boli uz na pokeci s dr.co dalej?

zuzzu11
4. lis 2013

@engele Aha jasne ved si mi to pisala prepac , ma to nenapadlo 😝 .

zuzzu11
4. lis 2013

@dadakin No dala som si porobit vysetrenia co sa dali. Na koniec ta moja imunita nieje az taka strasne zla a potom mali podozrenie u mna na celiakii tak som absolvovala este nejake vysetrenia a nepotvrdila sa 😀 . A pani dr.v tom centre v Brne kde mi robili tie vysetrenia mi povedala zr nevidi dovod neist na KET a Texl to odobril tiez tak sme isli pre nasu poslednu bublinku 😵 . Inak po tom pregnyle aj mna boleli vajecniky presne ako na ms a citila som ich este tak tri dni po jeho pichnuti. Aj ja som si povedala ze bude tak ako ma byt 😉 .

rakoska
4. lis 2013

@engele Jupííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 moc gratuluju

rakoska
4. lis 2013

@zuzzu11 Moc držím palce! 😵

zuzzu11
4. lis 2013

@rakoska Dakujem 🙂 🙂

danaho
4. lis 2013

@zuzzu11 děkuju. Teď přes zimu to nechci řešit. Objednala jsem se po 2 letech na kompletní imunologii do Prahy k jedné vyhlášené paní doktorce a podle výsledků se budu rozhodovat co dál. Buď zkusím ještě jedno IVF a nebo rovnou dárkyni vajíček. Ale musíme na to našetřit korunky ☹

danielahe
4. lis 2013

@engele tak gratuluji k pozitivnimu testiku a potichoucku tez gratuluji k tehu 😉 🙂

danielahe
4. lis 2013

@dadakin drzim palecky, at to vyjde 😉 😵 😵 😵 😵

danielahe
4. lis 2013

@zuzzu11 drzim palecky tez 😉

jawuna
4. lis 2013

@dadakin Tak super, moc držím palce 😉

danissa
4. lis 2013

@engele Jakýpak duši, nádherné čárky 🙂 !!! To bude silák, moc gratuluji!! Doufám, že tě holky, které mají po KET nebo před budou úspěšně následovat 🙂 !
@dadakin No teda, vidíš, jakou máš krásnou peřinku 🙂 Mám velkou radost, že hysterka pomohla a teď už bude KETík určitě úspěšný 😵 !
@zuzzu11 Tak ať se mimi hezky zavrtává. Hodně štěstí 😵 !
Jinak mě už dost roste bříško, je vidět dřív než u Sofinky, to jsou ty druhátka. Ale je mi dobře, chlapeček je zdravý, už jen to jméno vybrat 😉

zuzzu11
5. lis 2013

@danaho Dani treba si dat chvilu pauzu urcite. A po novom roku sa urcite nejake riesenie najde 😉 . Verim tomu ze vam bude dopriate jedno krasne malinke miminecko 😵 . Ides k dr.Malickovej do Prahy?