Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

katuleb
11. dub 2013

@jawuna kéž bys měla pravdu děkuju... 😉

danielahe
11. dub 2013

@katuleb urcite to bude ok, uvidis. Jedna kocka mela sice oplodnenych sest, zustalo jedno a ma dvojcata 😀 . Takze tfuj tfuj, drzim palecky a 4 je super cislo 😉 🙂 , nejde o kvantitu, ale o kvalitu 😉

katuleb
11. dub 2013

@danielahe moc děkuji,zítra zase volám pokud nedostanu při tom infarkt tak dám vědět jak budu doma,ale strach je hrozný... 😒

jawuna
12. dub 2013

@katuleb Kačenko, myslím na tebe a moc držím palce, aby byly už jen dobré zprávy 😉

danaho
12. dub 2013

@katuleb Kačenko, myslím na tebe a věřím v dobré zprávy 😉

januliii
12. dub 2013

Hezký den holky🙂 Vsem drzim palecky pri stimulkovani, hezky pokracujete🙂 My uz mame zamrazena 4 embryjka s tim, ze cekame na vysledky PGD... Jen jsem se chtela zeptat, jestli jste se nejak pripravovali na KET??? Uz jsem 2 DC... Mate nejake stimulacni leky? Me v Heliosu nic ohledne Ket dopredu nerikali... jen ze mi pak vysledky zavolaji sami🙂 Mejte se krásne a pohladte briska svym heliosatkum, snazilkam hodne stesti 😉

trefulka
12. dub 2013

@katuleb Taky doufám Kaťule, že si tu od tebe přečtu jen dobré zprávičky 😉

jawuna
12. dub 2013

@januliii 14. den bys měla jít do Heliosu (nebo jestli chodíš někde ke svojí doktorce) na kontrolu na ultrazvuk, pak jsem od 15. dne brala Utrogestan, jinak nic. A 19. den byl KETík...

januliii
12. dub 2013

@jawuna Ahojky🙂 moc díky za info!!!🙂 Uz jsem chtela volat do heliosu co a jak🙂) Tak pockam az zavolaji s vysledky vysetreni, pak na kontrolu a huráá pro prďolku🙂)

trefulka
12. dub 2013

Právě jsem se vrátila z pojišťovny a už zase jen řvu, bohužel nám naši žádost o IVF neschválí, protože s Heliosem nemají uzavřenou smlouvu.

jawuna
12. dub 2013

@trefulka jejda, tak to je naprd...a co mas za pojistovnu? a co se prehlasit k jine a jit do toho az pristi rok? to je asi blby napad,co? 😒

trefulka
12. dub 2013

@jawuna Jsem u Zaměstnanecké. Vůbec nevím, co dál. Na stránkách Heliosu mají napsáno, že jsou smluvním partnerem všech pojišťoven, i primář nás ujistil, že by v tom neměl být problém a ups, revizačka mi dneska řekla, že nám tu žádost nemůže schválit, že Heliosu proplácí jedině akutní případy, což IVF v žádném případě není. Tak mi vzala vítr z plachet, že jsem se nevzmohla na sebemenší odpor.

januliii
12. dub 2013

@trefulka Tak se přehlas do jiné pojišťovny hned od následujícího čtvrtletí, což bude od července a hurá do dalšího boje🙂 To vyjde, neztrácej naději🙂

jawuna
12. dub 2013

@januliii to teď už myslím nejde, můžeš to udělat buď do pololetí, a pak je to od dalšího roku a nebo v druhé půlce roku a to snad platí až ještě od dalšího roku, je to určitě komplikovanější než to dřív bývalo...

januliii
12. dub 2013

@jawuna a jéééje:( tak to jsem netusila, ze nastaly takove zmeny...driv to šlo menit každý čtvrt rok, ale jen jednou za ten rok.... to me mrzi:(

trefulka
12. dub 2013

@januliii je to jak píše @jawuna, přestupy u zdr. pojišťoven se sakra zpřísnily, nejdřív můžu být u jiné až od ledna, pokud si podám žádost do konce 1. pololetí.

katuleb
12. dub 2013

@jawuna velká gratulace k srdíčku.....
@danaho
@trefulka holky děkuji za držení pěstiček,tak všechny 4 embryjka se drží,mají všechny více než 7 buněk což je standard v Heliosu a prý vypadají moc moc dobře....ale vím že rozhodující je ten 4 a 5 den...říkala to i embryoložka.tak prosím moc držte palce dál....

zuzzu11
12. dub 2013

@katuleb Kacenka tak vidis 🙂 . Sme ti hovorili ze nic nie je stratene a on to minimalne jeden dobojuje do zdraneho konca 🙂 . Aj ked verim ze ich bude viacej ako jeden 🙂 . Tesim sa s tebou 😵 .

jawuna
12. dub 2013

@katuleb vždyť nic jiného neděláme ;) velká gratulace k prďolkům, jen tak dál...

jawuna
12. dub 2013

@trefulka a co teď? půjdeš do jiného CAR nebo máš nějaký záložní plán?

katuleb
12. dub 2013

@zuzzu11 tobě taky moc moc děkuji,máš pravdu že se uklidnuji že by mohly aspoň 2 vydržet...uvidíme...a kdy ty jdeš na ten ketík??

danaho
12. dub 2013

@januliii gratuluju ke 4 embryjkám. Já mám dnes 10 den na vyšetření 2. Do Heliosu jsem volala a jak píší holky 14 DC si zajdu tady u nás na UTZ a pak zavolám výšku endometria koordinátorce. Prý by bylo dobré kdybych mohla naskenovat fotku toho UTZ a pak 19 den by měl být KET pokud se stihnou vyšetřit embryjka.

danaho
12. dub 2013

@trefulka teda to koukám,že je takový problém s pojišťovnou. Bohužel je pravda,že přejít můžeš až od ledna 2014 a nahlásit to musíš do 30.6.2013. Nevím proč to udělali takhle blbě. ☹

danaho
12. dub 2013

@katuleb Kačenko jsou to bojovníčci a já ty palce nepouštím neboj 😉

danielahe
12. dub 2013

@trefulka to mije lito, ze to mate takto s pojistouvnou, a jak by to vypadalo, kdybyste presli k jine pojistovne?

zuzzu11
12. dub 2013

@katuleb No ja ti neviem kedy pojdem 😒 . v pondelok este ku kardiologovi na jedno vysetrenie a tak ku koncu tyzdna uz budem mat vysledky. Tak uvidim potom co mi povedia 🙂 . Snaad kveten by to mohlo vyjst 🙂 .

jarmisek
12. dub 2013

@dadakin TAk kdyz je ta stitna malinko zvysena,tak to snad nic zavaznyho nebude 😉

jarmisek
12. dub 2013

@trefulka Tak s tou pojistovnou je to skoda :(Tak tedbud jit do jineho CAR nebo zmenit pojistovnu a pockat do pristiho roku 😒

jarmisek
12. dub 2013

@katuleb Ahoj,tak to jsou super zpravicky, gratuluju 😵 😵

jarmisek
12. dub 2013

@zuzzu11 Hlavne at vysetreni dopadne dobre 😵 😵