Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jananovacek
15. bře 2012

@danielahe Asi teď nekde paří a oslavuje ;)

danielahe
15. bře 2012

@jananovacek no to bych ji prala, ale moc optimisticky naladena nebyla, tak jsem nervozni, kde je 😉

danielahe
15. bře 2012

@jananovacek a jak se jinak mas? ja se tesim az uvelebim jirulu do postele a muzu se jit zase beztrestne valet 😀 😀 . Zitra jdu na kontrolu, jsem zvedava, co bude a nebude.

veverka.terka
15. bře 2012

tak už mám mimouška u sebe v bříšku 🙂 🙂 🙂 je to krásnej pocit, při tom transferu se mi chtělo hrozně brečet, jak je to zvláštní pocit, samozřejmě lepší ještě bude, až za 10 dní objevím // 😉 jinak všechno dobrý, to jedno, co mi transferovali,stihli i vyšetřit a je naprosto v pořádku,2. se nepodařilo vyšetřit, ale jinak je taky OK, takže šlo do mrazáčku....děkuju všem, co mi držely palce 😵 hezký večer

veverka.terka
15. bře 2012

@danielahe @jananovacek holky moje, sem tak ráda, že na mě myslíte!!! jenom sem nemohla na PC, byl u něho manžel a taky sme dojeli docela pozdě, šli sme ještě na pozdní oběd a na nákup 😉 ale sem OK, psychicky taky 😉
Dani, ať ti to zítra dobře dopadne a jenom samý dobrý zprávy 😉
půjdu koukat na telku, na Růžovku 🙂, žádný paření 🙂

danielahe
15. bře 2012

@veverka.terka tak to jsem rada tehule 😀 , ze je vse ok. To znám, kdyz sedi chlap u pocitace, tak nemas sanci..ja mam net v telefonu, i kdyz je to nepohodlne, ale aspon neco nez nic 🙂 . Ale ted je Jirka v praci (jezdi do nemecka) tak je pocitac cely muj 😀 😀 😀 . Taky budu koukat na ruzovku nebo to vymenim za sultana...ted sleduji uplne vsechno 🙂 . A vis co to bude ? 😉 Karlik nebo Karlicka 😎

ivetka77
15. bře 2012

@veverka.terka Jupi!!! Mohla jsem si prsty umackat,ale vyplatilo se! Gratuluju!

ivetka77
15. bře 2012

A pridavam dalsi pozitivni zpravicku, HCG dnes bylo 210 🙂
A preji dobrou noc...

veverka.terka
16. bře 2012

@ivetka77 teda, moc děkuju, je to super pocit, když na vás takto myslí spousta lidí 😉 ! a ty už seš teda úplně regulérní těhulka se vším všudy, super!!! 😉 😉
@danielahe nee, nenechala sem si to říct, ale slyšela sem z laboratoří, že tam na sebe volají, že je to holčička, to vyšetřovaný embryjko, tak si myslím, že se bavily o tom našem 😀

danielahe
16. bře 2012

@veverka.terka 😀 tak at se dari mamino, ja valim na kontrolu za chvili 🙂

@ivetka77 Gratuluji maminko... 🙂

Jak to tak vidim, tak se za 9 mesicu vsichni sejdeme postupne v porodnici, ale musime se domluvit na jedne, aby meli poradny naval 😀 😀 😀 😀

veverka.terka
16. bře 2012

@danielahe pak písni, co nového s mimoušem 🙂

daguli
16. bře 2012

Ahoj holky!
Jak se dneska mate?Ja jsem pred chvili vstala, snidam a pocitam, ze za chvili pujdu zvracet 😀

veverka.terka
16. bře 2012

@daguli ojé, už na tebe přišlo těhu zvracení? bývá ti špatně? ☹
dneska je venku taaak krásně, už se těším, až se půjdu projít na nákup 🙂

danielahe
16. bře 2012

@veverka.terka Ahoj, taaak jsme dneska slysela srdicko, jsme se tam na tom kersle uplne rozbrecela, uz mi ty hormony lezou na mozek 😀 😀 😀 . Mame 6mm 😵 😵 .
@daguli Ahoj, tak to ja jsem nesnidala, nejak jsme nebyla schopna, zatim nezvracim, ale je mi pekne soufl, nevic co je lepsi, jist ci nejist 😠 a co ty, kdy jdes na UTZ nebo uz jsi byla?

Jinak vsechny moc zdravim a mam dotaz, kdy se dostava tehu prukaz...jsem se ptala jestli ho dostanu a mudr na me koukala, jako bych spadla z visne 😀

veverka.terka
16. bře 2012

@danielahe to je úžasný!!! 🙂 a už máš i nějaký vycházky? teďka by se to šiklo, když je tak pěkně že....

danielahe
16. bře 2012

@veverka.terka vychazky jsou take vyrizeny 🙂 a jak se citis? 😉

veverka.terka
16. bře 2012

@danielahe a dala ti hnedka na těch 6h, to je myslím maximum že? je mi fajn, venku krásně,sluníčko...ještě líp mi ale bude příští týden, pokud se ukážou // 😀 ani mě zatím nepobolívá podbřišek, nic 🙂

danielahe
16. bře 2012

@veverka.terka mne taky nic nebolelo, takze v klidu 🙂 a kazda jsme jina, ja mam hodne vysoky prah bolesti (nechapu, jak jsem mohla odrodit a dobrovolne jit jeste jednou 🙂 ) vychazky mam na 4 hodiny, ale zatim mi to staci 🙂 , urcite tam 2 carky budou uvidis 😵

veverka.terka
16. bře 2012

@danielahe jj, to stačí, na procházku, na nákup...tak to já si myslím, že docela vydržím bolest, ale zase se dycky hnedka děsím, že je něco v nepořádku a sem hroznej stresař i když není proč 😀 já mám taky 4 hodiny, právě se chystám, že ve 14h vyrazím s kamoškou do města a na procházku...tak si hezky užívej sluníčka 😉

ivetka77
16. bře 2012

Ahoj holky, moc vsem dekuju...
@veverka.terka No jeste nam chybi srdicko, tak porad je v co doufat...a na co cekat....chjo...ale jsem ted uz mnohem klidnejsi...A jak se dari Tobe?

veverka.terka
16. bře 2012

@ivetka77 to si myslím, to nejhorší je snad za tebou hm..teďka už jenom ta hezká doba těšení se 😉 mně je fajn, dneska sem celou dobu odpoledne byla venku a den mi utekl strašně rychle, bylo nádherně, zítra chceme zkusit večer něco ugrilovat,musíme využít už jarního počasí 😀
hezký víkend všem!

jananovacek
16. bře 2012

@danielahe Dani moc gratuluju k srdicku!!! Paráda...

jananovacek
16. bře 2012

@veverka.terka Teri byla jsem si v Heliosu pro leky a rikala koordinatorka, ze tam ted maji samy tehule, ze ted otehotnela skoro kazda, co tam byla, takze to mas spocitany, mamino 😉

danielahe
16. bře 2012

@jananovacek dekuji 😵
@veverka.terka tak to jsi mela krasne straveny den 🙂 grilovany maso mam rada,ale ted bych to asi nedala...jinak uz bych u vas byla nasomrovana 😀 😀 😀

ivetka77
16. bře 2012

@danielahe Jee,to jsem ostuda, ja na jsem an to tak myslela a nakonec jsem zapomela pogratulovat k srdicku! Dani, to je bozi, musi to byt krasny, poslouchat poprvy svoje miminko 😵 😵

daguli
16. bře 2012

@danielahe Ahoj,tak to je super, na to se taky moc tesim...my jdeme v pondeli...

daguli
16. bře 2012

@veverka.terka Dobre delas, hlavne pohodicku a same prijemne chvilky, at se ma mimisek v brisku prijemne🙂

jananovacek
17. bře 2012

Všem hezký sluníčkovatý těhulkovatý den ;)

danielahe
17. bře 2012

@ivetka77 děkuji 😵 , za chvili se taky dockas 😉
@daguli tak nam sem pak hod info 😉

Vem take preji krasnou slunecni sobotu.pa

veverka.terka
17. bře 2012

@jananovacek jéé, to je hezký, tak to budu doufat o to víc 😉