Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

onno
29. led 2014

@pavli79 Potichoučku gratuluji s Pregnylu to není už je to moc dlouho. 🙂

terezi79
29. led 2014

@pavli79 Nádhera!!!! 😵 😵 Taky myslím, že je to duch!!!!

danissa
29. led 2014

@pavli79 Ahoj, musím taky napsat, nedá mi to 😉 Já měla 6. den po KET taky takového ducha, ale ty máš teda hezčího, jasná čárka, i když světlá 🙂 Ten můj vyfotit skoro nešel. A neboj, Pregnyl to už určitě není. Já měla před KET taky Pregnyl, ale to se dává menší dávka, než u normálního cyklu IVF. Ta vyprchá rychle. Tak ať krásně sílí a nejlépe to uvidíš obden 😉 Hodně štěstí!!

pavli79
29. led 2014

Holky moc diky za podporu i vase nadseni, ktere se blizi tomu memu ;) Jsem zvedava zase na rano, jsem se dlouho tak netesila do prace, budu zas testovat az tam 🙂 Totiz obden to asi nevydrzim.. :(

terezi79
30. led 2014

@pavli79 Tak jestli Te to uklidnuje tak testikuj,verim ze carecka bude silnejsi a silnejsi 😵 😵

pavli79
30. led 2014

Holky, co byste si o tomhle myslely: včera jsem si ten test dělala s testem Dr. Max. Dneska jsem chtěla zkusit udajne nejlepší Mamatest 10, a ten nic neukazal. Coz se mi nezdalo, tak me nenapadlo nic jiného, nez znova vyzkoušet ten Dr.Max test - a ten zase ukazal ducha, trochu silnějšího nez včera rekla bych.
Tak jeden z tech testu je spatny!! Ale ted který, ze 😀

sismisi
30. led 2014

@pavli79 Věřím Dr. Maxovi!!! 🙂

engele
30. led 2014

@pavli79 Mamatesty jsou k prdu, taky jsem měla z Maxe a pak ještě nějaká NONAME z lékárny. A pak takový ten plastový BENU z jejich lékárny.

onno
30. led 2014

@pavli79 mamatesty jsou opravdu na prd.Dr. Max je spolehlivější. 🙂

pavli79
30. led 2014

@sismisi
@engele
@onno
No, tak ja budu verit taky tem Maxikum teda 🙂 Pritom ten Mamatest všude chvali jak je to supr test, citlivy a tak, a ja pitoma si jich koupila několik krabicek 🙂 ☹

danissa
30. led 2014

@pavli79 Věř Maxům, určitě!! Já jsem už tady taky někoho myslím uklidňovala, že ty Mamatesty jsou naprd. Protože oni už dělají jen nějakou novou sérii a na ty si holky strašně stěžují, že dlouho nic neukazují anebo hodně slabě. Teď jsou fakt nejlepší ty dr. Max, na těch je pěkně vidět, jak čárky sílí 😉

terezi79
31. led 2014

@pavli79 Ahoj Pavli, tak co je dnes nového 🙂 Nebo jsi to pro dnešek vydržela bez testíkování? 😵 😵

pavli79
31. led 2014

@terezi79 Cau Teri, nevydržela, když uz jsem se do toho pustila, je to navykove 😀 No tak dneska Dr.Maxik je o trochu slabsi duch, zato Mamatest který včera neukazoval nic, tak dneska ducha zretelne jo. Si rikam ze jsou ty testy nejake zblaznene nebo co 😉 A hlavne, mozna to delam blbe, totiž testuju az v praci kolem 10hodiny (kdy uz je ta koncentrace vselijaka), ale zatím nechcu doma, manzel by si myslel ze jsem magor když pozoruju nejake duchy 😀 Je takovy racionalnejsi a chce počkat az do nedele, tak to delam na tajnacku v praci 🙂 No ale v nedeli je to 10.den takze to regulerne testnu hned po probuzeni! Drz palce!
A co Ty, všechno dobry u Tebe? Uz jsi v peci Tvého gynekologa?

engele
31. led 2014

Tak to my vždycky na duchy čekali oba 🙂) a nejlepší test co ukazoval brzy silnou čárku byl RAPID Clear myslím že 2ks stály 50,- Kč, mají je v každé lékošce. Je to v takovém růžovém plastu.

engele
31. led 2014

Tady máš pro srovnání 🙂

pavli79
31. led 2014

Nadhera! Ten 9.11.byl ktery den po transferu? ;)

engele
31. led 2014

To byl 12 den po KET 🙂

danielahe
1. únor 2014

@pavli79 ja mela nejlepsi zkusenost s tema curacima testema 😅 , jsou sice drazsi, ale prisli mi spolehlivejsi 😉

terezi79
1. únor 2014

@pavli79 Myslim, ze je to jak rikas, treba kdybys delala z rani moci, byly by tam dalnice 🙂 No nic, drzim, brzy uz by se to melo vyrysovat 😵 😵

terezi79
2. únor 2014

Ahoj holky, jaky jste mely vikend?

pavli79
3. únor 2014

Cau holky, tak 11den po KET, dva ruzne testy, Mamatest konecne neco ukazal, ale...nemela by ta carka nyt stejne vyrazna jako ta kontrolni?? No, zitra jdu na krev, tak se ukaze ;) To jsou nervy 🙂

sismisi
3. únor 2014

@pavli79 Bude, časem, ale je to taaaaam!!!! 🙂 🙂 🙂

pavli79
3. únor 2014

@terezi79 Cau Teri! Utekl celkem rychle, v sobotu resty doma a v nedeli oslava narozek u dedy. A Tvuj? ;)

pavli79
3. únor 2014

@sismisi No uvidíme, bojim se radovat dopředu 🙂 Jak se mas Ty? Co injekce, zvladas všechno? Taky na Tebe myslim 😉

sismisi
3. únor 2014

@pavli79 Vímvím, že je to všechno po malých krůčkách, ale Tys jich už pár udělala 🙂 ...
První injekce mě čeká teď ve středu. Tak uvidím ☹ Myslela jsem na Tebe celý víkend 😀

pavli79
3. únor 2014

@sismisi Niceho se neboj, fakt to neboli, zvyknes si. Ja mela z te první taky divny pocit, ale u te dvacate uz Ti to neprijde 😀 Budu na Tebe myslet, a urco nebudu sama, ze holky 😀

sismisi
3. únor 2014

@pavli79 Píchat bude tedy manžel, ale i tak, dovedu si představit 10 injekcí, ale víc už nevím, kam se vejde ... teď jsem zpětně ráda aspoň za tu tukovou zásobu v jistých tělesných partiích 😀

dadakin
3. únor 2014

@pavli79 Mamatest je na prd lepší je dr Max a nebo ten digitál Clerblue,holky moje dvojčátka mě opustily 16.1. jsem byla na revizy byla jsem 14.týden asi to byly holčičky dle histolky vše v pořádku žádné vady trofoblastu nenalezeny byly ale mono mono což je nejhorší varianta dvojčat na netu jsem našla že je 30-50% úmrtnost v děloze že si můžou přiškrtit nožičku nebo ručku pupečníkem a je hotovo.Tak za 3 měsíce KET když to půjde dobře máme posledního mražáčka.

pavli79
3. únor 2014

@dadakin Ajaj to je smutna zprava, to je mi strasne lito ☹ Budu drzet všechny palce co mam, aby vse slo dobře a mohlas co nejdriv na KET o kterem pises!

dadakin
3. únor 2014

@pavli79 děkuji ted už je líp už si ani nepřipadám že jsem byla těhu snad ten poslední bojovníček bude ok 😉