Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
10. čer 2013

@engele No snad jich bude dost 😉 😀 super úrodička 😅

jarmisek
11. čer 2013

@danaho Ale v televizinic nerikali,zadna atypicka bouračka, takze asi v pohode,ne? 😀

jarmisek
11. čer 2013

@engele Ty jo!Vsech dvacet oplozenych!Tak to je mazec!Gratuluju a jen tak dal!Co budes delat s 20 detma? 😀 😀

engele
11. čer 2013

@jarmisek 🙂 říkali mi že po 3 dnu kultivace a po PGD je největší úmrtnost, tak uvidíme kolik jich zůstane, zítra ráno budu volat, tak dám echo 🙂

jawuna
11. čer 2013

@engele Tak držíme palce až do konce 😉 zítra na ty tvoje bojovníčky budu myslet

jarmisek
12. čer 2013

@engele Aha,tak moc drzim palce,at jich zustane co nejvic! 😵 😵

engele
12. čer 2013

@jarmisek
@jawuna
Tak dnes 3 den kultivace máme 16 sedmibuněčných emryjek. Ale kultivovat nám budou všech těch 20, kdyby se náhodou nějaké opozdilo 🙂
V pátek budu volat znovu a tam už mi sdělí počet, který poputuje na PGD 🙂

rakoska
12. čer 2013

@engele Tyyyy jo, tak to je už skoro na školku 😉 super, moc gratuluju 😵

zuzzu11
12. čer 2013

@engele Super super 😀 . Gratulujem ku krasnemu poctu. Holky toto sme tu este nemali taky krasny pocet embrijok 🙂 .

danaho
12. čer 2013

@engele krásně se bojovníčci drží,jen tak dál 😉
@jarmisek zatím to jde,ale až pojedu v autě který nebude mít tu maxi ceduli autoškola tak nevím nevím 😀

engele
12. čer 2013

Moc díky za podporu, mám z nich radost 🙂)

Jak dlouho vám po OPU splasklo břicho?

rakoska
12. čer 2013

@zuzzu11 jak se daří čerstvé mamince?

jarmisek
12. čer 2013

@engele Ty jo,tak to je fakt ukazkovy, gratuluju!!To dela to slunce urcite!!! 😵 😵 Ja jsem vedela, ze budes mit vesely vajuska 🙂

jarmisek
12. čer 2013

@engele Hele, ja myslim, ze ti ted nesplaskne 9 mesicu 🙂 😵 😵
Jinak plasklo mi během par dnu... 😉

jarmisek
12. čer 2013

@danaho neboj, to bude pohoda 🙂 to zvladnes a když ne ,tak se aspoň vecer u zprav pobavime 😀

jawuna
12. čer 2013

@engele nesplasklo ani před OPU ani po OPU 😀 a asi už chvilku nesplaskne 😀 moc gratuluju, to je pecka, jen tak dál

jarmisek
13. čer 2013

@engele A zítra budou další zprávičky? 😵 😵

engele
13. čer 2013

@jarmisek ano zítra ráno v 8" mám volat, tak jsem napnutá jak struna 🙂)

trefulka
13. čer 2013

Ahoj holky, hlásím termín OPU tohle pondělí a zároveň posledni 2 dny stimulace, kterou končím v sobotu ;)

zuzzu11
13. čer 2013

@rakoska ahoj 🙂 . Dakujem 🙂. Mam sa celkom fajn, v stredu idem na prve sono tak budeme vidiet uz prcka 🙂 ?

zuzzu11
13. čer 2013

@rakoska A vy sa ako mate 🙂 ? Kedy pojdete na zakrok?

danaho
13. čer 2013

@engele tak zítra jen samé dobré zprávy 😉
@trefulka držím moc palce 😉
@zuzzu11 to tak utíká. Už uvidíš miminko 😅 Dostaneš už i fotku?

rakoska
14. čer 2013

@zuzzu11 Tak to bude určitě nádhera, vidět ten zázrak poprvé na vlastní oči 😵 kéž by se nám to taky podařilo...
My se jdeme příští týden domluvit s panem primařem co a jak a asi bysme se do toho pustili, stejně není na co čekat, tak to spojíme s nějakou dovčou před nebo po v létě

rakoska
14. čer 2013

@engele Držím moc palce!!! Tfuj tfuj

rakoska
14. čer 2013

@trefulka Přeju hodně štěstí 😵

engele
14. čer 2013

Holky tak ve stádiu Blstoysty máme 15 bojovníčků, zítra rozhodnou kolik jih bude vhodných na biopsii )

rakoska
14. čer 2013

@engele To je asi dobrý, co? 😉 Paráda 😉

jarmisek
14. čer 2013

@engele Ty jo 15!!!!Tak ja valim oci, to je super!!!! 😵 😵

jarmisek
14. čer 2013

@zuzzu11 Uzij si to!Bude to nadhera 😵 😵

jarmisek
14. čer 2013

@trefulka A jak se cítíš?budu moc drzet pesti,at mate spoustu vajusek!Aspon tolik co engele! 🙂