Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

adriana1010
22. čer 2012

Cekame jednovajecna dvojcatka 🙂🙂🙂🙂🙂🙂

danielahe
22. čer 2012

@tulipanek82 no ja si myslim, kdyby meli byt tehotni se vsim vsudy a jeste rodit, tak by lidska populace rapidne poklesla 😀 😀 😀 😀 , protoze oni vetsinou umiraji uz kdyz maji rymicku a kasilek 😀 😀 😀 .
Mne teda bylo taky spatne, spis divne neprijemny pocit na zaludku, urcite pachy me navalovaly, ale nezvracela jsem. nejvic mi vadila takova ta divna pachut v puse 😝 a prvni 3 mesice jsme nemohla snist zeleninu a ovoce 😠 , jinak se to prezit da 😉 🙂 a u jirky mi spatne nebylo skoro vubec 🙂
@veverka.terka jeste vydrz, za chvilku ti bude lip 🙂

danielahe
22. čer 2012

@adriana1010 ty kraaaaso 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 velka gratulace a trochusicku zavist 😉 , ale jen trosicku 😉 😉 , vidis, budes mit deti rovnou dve 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adriana1010
22. čer 2012

Holky to je ulet 🙂, ale zalezi jak budou dal vypadat, zda budou v jednom vaku s jednou placentou, tak se to pry da lejzrem upravit a rozdelit je, ale to se uvidi 🙂, jinak to bude laurinka a nikol 🙂

danielahe
22. čer 2012

@adriana1010 tyjo, ja bych do nich nezasahovala ☹ , kdyz budou vporadku, tak at se na tebe usmivaji obe dve 😉 ...ja mam 2 kluky, tak aspon maji 2 nevesty na chlup stejne 😀 😀 😀 😀

danielahe
22. čer 2012

@adriana1010 ..nevim, jestli jsme to rozdeleni pochopila spravne....jako redukce na jedno 🤐 😎

adriana1010
22. čer 2012

@danielahe neeeee dani, to nikdy, ale rozdeli jim placenty od sebe, takto ke to dost rizikovy, kdyby odeslo jedno tak i druhy, ale to se uvidi za tyden v pondeli, nechci do toho moc prava zasahovat

danielahe
22. čer 2012

@adriana1010 tak to jo ,a ja to blbe pochopila 😎 , uvidis, ze se o vas postaraji dobre, aby vsechno bylo vporadku...sestrenice ma taky dvojcatka holky, jen dvojvajecny, takze kazda mela vsechno svoje 🙂, uz jsi cetla smsku?, chtelo by se ti do kina zitra?, kdyz nam terezka odpadla?

adriana1010
22. čer 2012

Danousku domluvim se s danem a dam vedet, jeste neni doma, ani nic netusi, tak ho prekvapim 🙂

veverka.terka
22. čer 2012

@adriana1010 Adri, to si děláš srandu?! božínku, to je úžasný, splní se ti sen, to je neskutečný!!!!! 🙂

kinos
22. čer 2012

@adriana1010 Ty jo, tak to je zpráva dne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 . To je paráda. Tak se držte holky 😵 !!! Jjj, četla jsem o tom nedávno, že jedno mimi bývá menší a druhé větší, a že se to někdy dělá, aby se eliminovaly různá rizika. To je krása, moooooooooooooooooooc ti to přeju. Ty jo aspoň si všechny ty trable vynahradíš dvojnásob, mám velkou radost 🙂.

veverka.terka
22. čer 2012

@adriana1010 já z toho Adri vůbec nemůžu, teda, tolik radosti...tolik ses bála a teďka to vypadá, že budete mít hnedka 2 holčičky, to je úžasný!!!! 🙂 🙂 🙂tak si to pořádně užívej a oslavte to 😉 😉 😉

jinak já dneska taky dobrý, akorát vůbec nechápu ten jejich UTZ, viděla sem tam úplný prd, doktorce to jaksi nešlo změřit, prvně, že to vychází tak 6+3tt. a já, že je to hodně málo, že su podle měsíčků 8+6tt, tak pak znovu přes břicho a že jo, že je to teda 8+4tt., tak sem v tom měla trochu chaoz...u svojí gynekoložky sem mimouška viděla teda líp než v Heliosu 😒 no, a jinak manžel musel po cestě zpět 2x zastavovat, opět zvracím 😝 😝 😝 du ležet, sem vyřízená, to cestování je pro mě za trest 😒

kinos
22. čer 2012

@veverka.terka A co ty teri, jakpak se dneska máme? Mě už se to krátí a za dva týdny začínáme s injekcí 😨 Ale seznámily jsme se tu s holkama a už se nám ani nechce domů 😀, jak je tu krásně 😀. Jenom bazény mám s pánama, kteří strašně otravují a koukají, tak to není až tak příjemné 😀.

kinos
22. čer 2012

@veverka.terka Jéjku teď sem četla co píšeš, bobku, bobku, tak si jdi lehnout. A když ti bude líp, tak jdi na internet a kup si něco pro sebe nebo pro mimi, ať zpravíš náladu 😉. A hlavně, že tvoje gynekoložka má dobrý ultrazvuk, však do Heliosu už nepůjdeš, ne?

veverka.terka
22. čer 2012

@kinos ahojky, jak už sem psala, je mi pořád dost zle, doufám, že už to brzo přejde 😒 ....teda, pěkně se ti to krátí že 😉 jj, to si myslím, když sem tam jela, tak se mi tam nechtělo a pak se mi pro změnu nechtělo dom, když tam byly fajn holky a celkově to bylo bezva 😉 😉 😉 tak si to ještě pořádně užij. jo, ty máš bazény s chalapama? tak to my sme měly jenom holky samy, ale ať se kouknou, prď na ně 😉

veverka.terka
22. čer 2012

@kinos njn ☹ zatím nemám nějak náladu nic kupovat, dneska sem i nákup vzdala, musí nakoupit manžel,to už bych nedala....ale oni určitě mají taky super UTZ v Heliosu, ale dneska tam ještě k tomu byl Texl a další 2 doktorky, tak sem v tom měla chaoz, pořád na sebe mluvili, na mě, na mýho manžela, kterýho sem vzala s sebou a ještě Texl vysvětlovat doktorce a koordinátorce, jak pracovat s UTZ a s PC, takže to bylo zvláštní...ještě tam jedem, pudem tam na ten NT screening v 1.trimestru, už sem objednaná na krev....akorát tady někdo psal, myslím, že ONNO, že to měla levnější a já když se ptala na cenu, tak říkali, že 1500kč, to je plná cena, ale co už, stejně bych na to šla tak jako tak 😉

adriana1010
22. čer 2012

@veverka.terka terezko ani mi nemluv, ja jsem stale v soku 🙂, splni se mi sen, moc kocickam fandim, jsou to bojovnice, obe jsou 5+5 coz je presny, ted jdu na utz 2.7. 🙂 , tam uvidime zda se oddeli ci ne, snad to zvladnou holky moje 🙂

adriana1010
22. čer 2012

@kinos dekujuuuuuu 🙂🙂🙂 pak vlozim fotecku 🙂

kinos
22. čer 2012

@veverka.terka ty jo nějaké drahé, ale co už. Tak si odpočiň po tom cestování. Jéjku sem zvědavá jak to budeme řešit my z tákové dálky, ale otázka, či dojdem vůbec do takového stavu, tak snad... Škoda, že tak u vás zmatkovali, tak příště to snad vynapraví 🙂.

kinos
22. čer 2012

@adriana1010 jjj, už se těším 🙂

adriana1010
22. čer 2012

Holky vkládám naše dvě žabičky 🙂))

adriana1010
22. čer 2012

Blbě se to fotí, ale aspon trošku, jdou tam vidět hezky 🙂, akorát srdíčka jsme neměli :(, tak snad ..nevím jestli mám vydržet až do toho 2.7., nebo si zajít na gyndu třeba v polovině příštího týdne, jinak je to 5:5..., to odpovídá, ne?

veverka.terka
22. čer 2012

@adriana1010 to je bomba, úžasný!!!! 😵 😵 😵 to vyčkej do toho 2.7., to je relativně za chvilu a to už budou srdíčka krásně vidět 🙂

adriana1010
22. čer 2012

@veverka.terka Kéž by Terezko, kéž by..., pak budeme muset vyřešit tu laresovou operaci, bože snad tam ta přepážka bude..jinak je to docela síla co vše se může stát, bože ještě, že jsem dr. Texla poslechla a nepřidala tu horší blastocystu k té lepší, ted bych mohla mít čtyři, nebo tři..a to už bych na redukci musela.....

kinos
22. čer 2012

@adriana1010 krásná fotečka!!!!!!! Nějaká žena někde už nevím, kde měla i osmerčata 😀. Ať se vám daří holky 😵 😵 😵 😵

danielahe
22. čer 2012

@veverka.terka no bohuzel, levny to neni, ja platila 1450,-....pac to neplati pojistovna a pochybuji, ze ti helios na to prispeje ze sve pokladnicky 😀 😀 😀
@adriana1010 klidne si zavolej ke sve gyndarce jestli chces, treba je uvidis 2x do tydne 😉 ...jak na tu fotku koukam, tak mne prijdou oddelene...jeden vacek a druhy vacek...asi tomu nerozumim 😠 ...ta horsi by se ti treba nechytla
@kinos osmercata ma nejaka nadya suleman (nevim jestli je to dobre) a mela pred osmercatama mela sestercata...trosku blazen tato zenska a ted natacela nejake filmy pro dospele 🤐 ..

danielahe
22. čer 2012

A tady je nas obrik v 20+3 🙂

adriana1010
22. čer 2012

@danielahe No to je krasaveeeeec 🙂, jak si tam hajá, tak vidíš, dva kluci, já dvě holky..to dáme dohromady 😉

adriana1010
22. čer 2012

holkly ještě se chci zeptat, jak je to s těma lístkama na peníze? To mám jí si pro něj do heliosu?A co pak s tím? Přisla mi poslední výplata od zaměstnavatele 20. 6....čili další už ze sociálky by měla přijít 20.7.? Musím teda něco vyzvedávat?

veverka.terka
22. čer 2012

@danielahe no, super fotečka, to už je fakt obřík 😀 no, s tím screeningem, myslela sem si to, že to nebude levnější, ale vím, že to tady někdo fakt psal....
@adriana1010 teda, já tomu taky vůbec nerozumím, ale taky mi přijde, že je každý embryjko zvlášť...to jako příště bude vidět, jestli je mezi něma nějaká ta přepážka, která tam musí být a pokud nee, tak bys musela postoupit laser a co by ti s tím udělali?! vůbec to nějak nechápu....Adri, každej měsíc na konci si musíš nechat vypsat lístek na peníze, kterej musíš odevzdat v práci, oni to pak pošlou na sociálku a ty peníze ze sociálky ti nedojdou přesně 20.7., chodí to jak sem jim zachce, ale časem dojdou...ale ty už sis musela přece nechávat vypsat lístek v heliosu na konci května ne? jinak ti ty peníze socálka nepošle, když tam nedodáš ten lístek,.