Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
13. čer 2012

@adriana1010 to je úžasná hodnota!!!tak to je skvělý, vítej mezi těhulkama 😉 a žádný nervy! užívej si toho, že to zatím všechno jde dobře a buď trochu v klidu 🙂 🙂 🙂 jo, a v ten pátek, to se v Heliosu uvidíme, taky du na UTZ 🙂

ivetka77
13. čer 2012

@danielahe Tak to se mam na co tesit, protoze ten muj se neustale vrti a nejvetsi bordel dela v noci 😀 Ja vlastne nechapu, kdy spi?Mozna, kdyz usnu ja? Jinak mam pocit, ze furt neco dela 🙂

ivetka77
13. čer 2012

@adriana1010 Adri to je bomba! Moc gratuluju!!!Mamco! 😵 😵

adriana1010
13. čer 2012

@veverka.terka fakt je to dobry? Nevim kolik ma cca byt, snad to bude ok,tak cast je prekonana 🙂 ted zbyva srdicko 🙂, teri to je super, to uz budu mit srdicko? To je asi brzy, ze?

adriana1010
13. čer 2012

@ivetka77 dekuji, jeste aby to tak slo dal 🙂

veverka.terka
13. čer 2012

@adriana1010 ta hodnota je úžasná Adri, já sem měla 10. den 180j. srdíčko bývá prý koncem 6.tt, to je ještě brzo to příště, to tam ještě pak půjdeš jednou a pak už bude srdíčko 😉

adriana1010
13. čer 2012

@veverka.terka boze keeez bych se toho dockala, dala bych za to vsechno. To budou nervy 🙂 jen nechci zacit krvacet, to me slahne!

danielahe
13. čer 2012

@veverka.terka to neni feeer 😠 😀 , tyjo ted mi volala nadrizena z prace, ze se pta ucetni, kdyze se posilal listek na penize za kveten ( a to mi tvrdila, ze ho tam posilala), tak jsem zvedava, kdyz se mi z prace ozvou a da mi vedet, tyjo, tak bud mi moje sefova sedi na listku na penize nebo v tom ma ucetni peknej bordel 😠 😠 😠 ....ja si to tam fakt zacnu posilat sama, to je fakt na strelbu 😝
@adriana1010 no to je super 😵 😵 😵 😵

danielahe
13. čer 2012

@ivetka77 tak to ja mam prave naopak, mne prijde, ze je furt v klidnu a parkrat nebo spis vecer kopne ci se pohne....treba bude proste linej 😀

danielahe
13. čer 2012

@veverka.terka
@adriana1010 koukla jsme do sve chytre knihy a pisou zde, ze srdicko zacne tloci 22 den oplodneni 🙂

koupila jsme v tescu hrasek, byl za necelych 40 kc a je moc dobry, mnam

adriana1010
13. čer 2012

@danielahe faaaakt? Tak dnes je to 15 den po oplodneni, tak pristi patek bymelo byt, ne?

danielahe
13. čer 2012

@adriana1010 ja myslim, ze uz jo 😉 , proto jdes asi na utz az pristi tyden 😉 🙂

veverka.terka
13. čer 2012

@adriana1010 @danielahe no, já sem taky šla až za 10 dní po 1.krvi na UTZ, ale srdíčko ještě vidět nebylo, až potom....
@danielahe teda, to je fakt pěkně blbý, to ti nezávidím, ještě že sou ti chlapi výdělečně činní že 😀

danielahe
13. čer 2012

@veverka.terka , ono asi tluce, ale nejde to jeste videt 😉 .....no s tou neschopenkou je to na hovno, kdybych mohla tak az mi to prijde dam si panaka na oslavu 😀 😀

kinos
13. čer 2012

ahojte

@adriana1010 MOoooooooooooc gratuluju, to je krásné 😵 😵 😵
@danielahe tak to je hrozná situace, už bych tam jela do té firmy, to snad není možné, jestli v tom mají oni nepořádek, jakože to vypadá že jo, tak to je hrozné, minimálně by ti měli dát zálohu, pokud za to můžou oni
@veverka.terka a co ty mamino? co žáha, je to lepší? a ted už by to mělo být do Heliosu naposledy, že? 😵 Aspoň tedy s prvním miminkem 😵 .

danielahe
13. čer 2012

@kinos co nadelas...kdyz budes drskovat tak si nepomuzes, mozna naopak, kdyz budes slusna, tak si taky nepomuzes,ale aspon nic neposeres...davam jim cas do konce cervna, pak budu asi uz sprosta 😀 😀 😀 , zitra zavolam na socialku a asi budu chtit prepojit na tu zenskou, ktera me ma na starosti a budu se to snazit vyresit s ni, jestli mi ji teda ochotne daji k telefonu 🙂

A jak se mas jinak ty? 😉

veverka.terka
13. čer 2012

@danielahe jj, možná je to tak, jak píšeš s tím srdíčkem....pořádně si to ošéfuj, ať se ti to takto nezpožďuje pořád každej měsíc dokola... 😉
@kinos co já?! 🙂 dneska je mi docela dobře, ale zítra může být všechno jinak, naštěstí žáha se kapku zklidnila,klepu na dřevo, tak snad to vydrží, žaludek nic moc, ale dá se to 😉 ale už mě svědí ručičky a už bych něco nakupovala 😎 a jak se máš ty, co počasí? asi teďka taky nic extra že...do kdy máš vlastně pobyt v lázních?

danielahe
13. čer 2012

@veverka.terka jsme ted mluvila s jirkou, tak jsme mu to rikala a prej, kdyz budu hodna na strejdu, tak mi nejakou odmenu da 😀 😀 😀 😀 ( jako kurtizana 🤐 😀 😀 😀 😀 ), si z toho dela jeste srandu 😀 😀 😀 ...ja ted vybalila male vecicky co mel jirula ( nosily to 4 deti, tak je to znat ) a mam jeste neco u mamky, tak toho moc kupovat ani nemuzu, ale to vis ze me svrbi ruka 😀 😀 😀 , jen bodycek mam nedostatek, ty ty koupin a nejake 2 ci troje nove dupky k doktorce a na navstevy 😀 😀 😀

tulipanek82
13. čer 2012

Ahoj holky, koukam, ze se vam tu dobre dari, to jsem rada. My jsme byli na te konzultaci a bylo nam zjisteno, ze muj chlap ma spatny spermiogram a ze ma protilatky proti spermiim:( Jsme trochu smutni, ze musime mit metodu ICSI, ale zase jsem rada, ze nas konecne nekdo poradne vysetril a vime, vcem byl zakopany pes...Uz jsem si nafasovala leky, zacinam pichat pristi tyden...

tulipanek82
13. čer 2012

@adriana1010 Moc gratuluju k tehotenstvi! To je krasna zprava a o to vetsi chut mam do toho jit! 🙂

tulipanek82
13. čer 2012

@danielahe Teda doufam, ze tu za par mesicu uz take budu resit vybavicku 🙂

veverka.terka
14. čer 2012

@tulipanek82 ahojky, to je dobře, že zjistili příčinu a múžete jít do toho 😉 a z toho, že budete mít metodu ICSI nebuď vůbec smutná, myslím si, že ji tady máme téměř každá, někdo i PISCI, bohužel to tak je, když je horší spermio a málokdo si může nechat dovolit při IVF oplodnit vajíčka jen tak přirozeně. při tomto je určitě větší šance, že vyberou tu správnou spermijku a bude z toho pak krásný mimčo 😉 😉 😉

adriana1010
14. čer 2012

@tulipanek82 Moc děkuju, snad to tak bude pokračovat dál 🙂

adriana1010
14. čer 2012

Už je mi částečně líp holky, ale pořád mě v té hlavě něco pulzuje, zvlášt, když vstanu a něco dělám, a ležet taky nemůžu dlouho, protože to pak začně bolet to místo na hlavě, kde jsem opřená..je to děs, bud zub, nebo hlava..tohle já nezvládám 😀

veverka.terka
14. čer 2012

@adriana1010 Adri, musíš to zvládat, mimčo za to stojí!!! 😉 a do Heliosu sis teda nevolala?

evulatko
14. čer 2012

holky, chtela jsem se jeste zeptat, sleduji se v Heliosu behem stimulace hladiny hormonu z krve? Myslim FSH, LH, estradiol.. Dekuji🙂))

adriana1010
14. čer 2012

@veverka.terka Zatím ne, ten prášek vydržím, pokud mi nebude vyloženě odpadávat hlava tři dny v kuse, tak si ho nevezmu.., já bych si to pak vyčítala, kdyby se něco stala..jsem takový blázen, ted je hlava lepší, tak to vydržím, hodně piju a pomohlo mi dost dvakrát silný kafe..mám dost nízkej tlak..

adriana1010
14. čer 2012

@evulatko Sledují 🙂 a to často, chodíš pravidelně během stimulace na krev a dle toho se upravují případně dávky hormonů pokud je potřeba 🙂

adriana1010
14. čer 2012

@veverka.terka terezko a v ten pátek mám jít i na krev, ne? Ty jdeš taky na krev? Těším se jak tě uvidím 🙂

evulatko
14. čer 2012

@adriana1010, super, mockrat dekuji🙂 a blahopreji k mimi🙂)))