Hormonální profil, můžu přijít až 5. den cyklu?

meesha83
30. bře 2018

Ahoj holky, po delsi dobe snazeni o miminko jsme se objednali do car, cekaci doba pres ctvrt roku, pak jsem byla ve spatne casti cyklu, tak mi nemohli udelat hormonalni profil, takze cekani na dalsi cyklus a ted mi to zase vyslo na Velikonoce. Mela jsem prijit 2-4 den, ten 4. je Velikonocni pondeli. Nechce se mi zase mesic cekat. Je problem, kdyz prijdu az paty den? Co konkretne se druhy den da zjistit lepe nez paty, nevite nektera? Diky

kepu
30. bře 2018

@meesha83 já byla taky pátý den ale brala mi krev jen sestra u moji dr. takže žádný car ..... být tebou bych to zkusila záleží taky na tom kdy přesně jsi to dostala protože když to dostaneš večer tak se jako 1DC počítá následující den...

meesha83
autor
30. bře 2018

@kepu to zni dobre, ze doktorce stacil paty den. A resila tehdy pak neco ve vysledcich (nejakou odchylku myslim), ktera mohla byt zpusobena tim pozdejsim dnem odberu?

kepu
30. bře 2018

@meesha83 tak celkově to prostudovala a říkala že je to v normě...to že mi krev brali až 5DC nijak neřešila... ale já před tím měla hormonální léčbu a rovnala mi všechny hormony ...my totiž před rokem a půl přišli o miminko a po tom potratu jsem úplně přestala "fungovat "...

meesha83
autor
30. bře 2018

@kepu tak to asi zkusim i ten 5. den, dekuju moc za info. Mrzi me, ze jsi prisla o miminko, taky to mame za sebou. U nas je manzel v poradku, ja v poradku, pravidelne cykly, ovulace a stejne nam to taky nejde.

kepu
30. bře 2018

@meesha83 tak určitě za zeptání nic nedáš ...a nebo to prostě zkusíš a max. když to vyjde špatně tak půjdeš s pravdou ven a udělají ho i další cyklus......ale já myslím že ten jeden den moc rozdíl neudělá .... tak nám uz se naštěstí zadařilo ... držím palečky i vám ... určitě se zadaří 😘

jezz1e
30. bře 2018

Mně už tedy 5 den přijde pozdě, obvykle se dělá spíš 2-3 den.. Hladiny se v průběhu cyklu mění, takže ten termín je docela důležitý a když už, určitě bych jim netajila, že to je 5 den.

kachnifu
30. bře 2018

Můžu vstoupit do diskuze? Chci se zeptat, ten hormonální profil řešíte, protože se to má dělat před dalším umělým oplodněním? My přišli nedávno o holčičky,teď mám šestinedělí,a potom právě půjdu k jednomu doktoru,který se snámi domluví a řekne co dál. Jak dál postupovat. Měli by jsme jít na ket...ale vůbec právě nevím, jak to v tomto případě bude probíhat...a hlavně,co si budem říkat,chceme to co nejdřív, jako náplast na bolístku.

meesha83
autor
30. bře 2018

@jezz1e no ja vim, ze se hladiny meni, ale nemuzu prijit na zadny hormon, jehoz hladina vy se vyrazne zmenila mezi 2-5 dnem, proto se ptam. Uz jsem na strankach nejake laboratore nasla, ze se to muze odebirat dokonce 2-6. Takze to se v pohode vejdu 🙂

janapetrvalska
30. bře 2018

tu to je rozepsane, ja treba vim , ze prolaktin se meni dle faze cyklu ..

uzivatelkapetra
31. bře 2018

Pokud pravidelně ovuluješ, může už pátý den začít stoupat fsh. Ten folík taky nedozraje za dva dny.
Nechala bych to na příští cyklus a pokud nebudeš zrovna objednaná do car, řekni jim ať ti dají žádanku a zajdeš si kamkoliv

jednaholkaa
1. dub 2018

@meesha83 Ja jsem byla treti den cyklu, ale nejsem si jista jak je to s patym dnem. Na tvem miste bych tam sla a domluvila se. To jsou teda ale dlouhe cekaci doby, to by me asi nevyhovovalo. My jsme byli v Pronatalu v Koline a objednali nas hned, cekacka nula. Taky se snazime skoro rok a zatim bez uspechu (jedno biochem.). Z vysetreni vyslo vsechno dobre, i AMH, ale ja umele ani inseminaci nechci, tak ted jeste hledam kde by mohl byt problem jinde..