• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Injekce Ovitrelle, Pregnyl - otěhotněly jste?

3. května 2017 
Maminky uspěšné snažilky-které z vás pomohla injekce Ovirelle 250 a nebo pregnyl? Má vůbec smysl bez jinych léků? :fearful:
26. říj 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozulka pro plánovaný pohlavní styk je rozhodně fajn, pokud jinak tvoje tělo funguje jak má a partner je také v pořádku, tak pomoct může. :slight_smile:
26. říj 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla utrogestan (docela dlouho), pak dva cykly clostilbegyt - první cyklus nic, druhý byla ovulace, tak mi k tomu připíchla pregnyl a podařilo se otěhotnět. (mám PCOS)
26. říj 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je prave to- mne ovulace normalne probiha-dokazano UTZ i Ov. testy a snazeni 8 cyklu nic-a ted mi dal jenom to ovitrelle- tak by me zajimalo co to ma za smysl :nevim:
26. říj 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsem měla dva cykly Clostilbegyt, pak další bez něj, ale píchla jsem si Ovitrelle a jsem těhule, takže u mě to zřejmě pomohlo :wink:
26. říj 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No hele- a taky jsi nemela jenom samotny ovitrelle-to je zajimave
26. říj 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozulka pokud máš bez problémů ovulaci, tak není potřeba brát clostilbegyt ani utrogestan, zbytečně by ses ládovala hormonama :slight_smile: Jde jen o to, že když si píchneš ovitrelle/pregnyl (za předpokladu že tomu předchází kontrola na ultrazvuku u lékaře, že je folikul zralý), tak prostě jen víš, když bude ovulace a můžete lépe plánovat kdy se snažit.
26. říj 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozulka Ahoj, a partner je v pořádku?
26. říj 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my uz jedno ditko mame ...cekali jsme sice rok ,ale to jsem ze zacatku nemela pravidelny cyklus- ted jsem i doktorem potvrzena ze ovuluju, tak jen nerozumim, proc to nejde a co to ma za smysl mi davat Ovitrelle :confused:
26. říj 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozulka někdy sice žena ovulaci má, ale folikly praskají dřív než je vhodné a vajíčka jsou potom nezralá ... Ovitrelle podporuje dozrání vajíček a zamezuje předčasné ovulaci ... to že už jedno dítko máš nic neznamená, cyklus ženy se v průběhu let mění ... těhotenstí, porod, hormony jako na houpačce a hned může být nějaký problém ... mimochodem ovu testy a UZ dokážou že dochází k ovulaci, čili že praskají folikly, ale že tvoje folikly obsahují vajíčka se ultrazvukem a ovutesy dokázat nedá, to se dá zjistit jedině punkcí :sunglasses:
26. říj 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Juuuu-konecne smysluplna odpoved-moc dekuji :slight_smile: takze hcg v injekci nejenze praskne folikul , ale prinuti vajicko dozrat?
26. říj 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozulka no tak nějak ... hcg v injekci nejdříve podpoří dozrání vajíčka a oddálí prasknutí folikulu o 36-48 hodin, poté ale vlastně tu ovulaci vyvolá ... takže určitě má smysl i bez předchozí stimulace :wink:
26. říj 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sháním Pregnyl nebo Ovitrelle. Pokud Vám zbyl a už nepotřebujete, napište mi na krodosky@seznam.cz. děkuji
1. črc 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nemáte nebo neprodávate inekce. Na ovulaci.abych měla.
3. kvě ve 14:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek