Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

ramonaa
26. bře 2008

Kropinko, já je dávala do pet lahve a pak vrátila do lékárny, ale koukali na mě jak na fetáka 😉 Neboj, mě třeba nebylo z HCG špatně.

Holky, děkuju za povzbudivý slova... 🙂

kropinka
26. bře 2008

Mikir,já budu píchat taky Fraxiparin. To se dá někde v nemocnici domluvit a vzít si to domů?

Ramon 🙂 já jsem ráda,že jsi našla sílu se vrátit mezi nás. 🙂

mikira
26. bře 2008

Kropi, já jsem si to domlouvala ještě na Slovanech. Ale možná, že se to nechá domluvit i v té lékárně. Nejdůležitější je, abys to měla v něčem, co ty jehly nepropíchnou. A právě v nemocnici na to používají ty speciální boxy.

mikira
26. bře 2008

Jo, měla jsem to doma, je to složená kartónová krabice, nic moc velkýho. Doma si to rozložíš, naházíš to tam, zalepíš a odevzdáš. Asi jich budeš ale potřebovat víc, když budeš těhule 😉 🙂

kropinka
26. bře 2008

Mikir,díky za radu,zkusím se poptat v lékárně. 🙂

kropinka
27. bře 2008

Ahojky,kde jste všechny? 😉

Tetes,ty jdeš dneska na IUI,tak na tebe myslím a držím palce!! 😉

mikira
27. bře 2008

Ahoj, já taky na Tetesku myslím! 😉 Kdybych si pamatovala, kolik jí je, mohly jsme jí tu rovnou nalajnovat pohlaví 😀 😀 😀

tetes
27. bře 2008

ahoj holky, už to mám za sebou, už si tam přijdu jako starej mazák,jak vím kam jít a co mám dělat......
dneska jsem pěkně dlouho čekala, ale měla jsem ssebou knížku,tak to docela uteklo, a holky dělal mi to ON. Ale musím říct, že by na mě hrozně příjemnej a v pohodě. Akorát od paní doktorky mi to vůbec nebolelo a od něj trochu jo. Ale fakt byl překvapivě v pohodě. Testovat mám 11.4. a zítra jdu do FN do laparoskopické ambulance, tak si případnou laparku,musím naplánovat až po tom testíku. Jinak pohlaví klidně plánujte, ale já chci chlapečka!!! 🙂

martiska
27. bře 2008

Ahoj Tetes, držím palce! S chlapečkem jsi tu výjimka - všechny chceme princezničky ! 😀 !

Ona nám to lajnování příroda ukáže, co?

kropinka
27. bře 2008

Tetes,držím ,mačkám 🙂 Pan doktor měl dobrou náladu. 😉 Ta Ti moc přeju aby ten chlapeček vyšel! 🙂

mikira
27. bře 2008

No, někdo tu psal, že je mu 34 - jestli to byla Teteska, tak to na chlapečka vychází 😀 Ale i když to zní už dost otřepaně, nic než zdraví důležitější není!

kropinka
27. bře 2008

Mikir,34 je mě,mám pocit,že Tetes je mladší... 😉

tetes
27. bře 2008

Jo, je mi 27 bylo mi v únoru.

tetes
27. bře 2008

Já jsem totiž narozdíl od Tebe Kropi mladé koťě, ty stará bábo!!! 😀 😝

kropinka
27. bře 2008

Tetes!!!!! 😀 Ty kotě jedno!! 😀

tetes
27. bře 2008

ty kotě? j čekala ty krávo 😀 😀 . Ty jsi zlaté děvče,Kropi 😉

mikira
27. bře 2008

Aha,tak to se omlouvám. .Tak to jsme na tom, Tetesko, dost podobně (věkem) 😀 Tak to tam máš cixe holčičku, ale necháme se překvapit, ju?

kropinka
27. bře 2008

Proč bych Ti měla tak strašně nadávat? Já nejsem Valentinka a spol. 😀 Dneska je mi dobře,heč,i po hormonech. 🙂

martiska
27. bře 2008

říkal tu někdo něco o bábách? Jsem tu asi služebně nejstarší, co? 😖

tetes
27. bře 2008

už mlčím,už mlčím... 😀
a tak já beru i tu holčičku, hlavně aby něco vůbec bylo. Kdyžtak si ty děti vyměnímě s Kropi,když té vychází podle věku chlapeček 😀 Už jsme se teda domlouvali i s Evinou, ale to nějak uděláme....

kropinka
27. bře 2008

Marti,tady se věk neřeší,to jen Tetes si do mě rýpla 😀 Kotě jedno! 😀

tetes
27. bře 2008

Marti: fakt to byl jen rýp, to neber vážně 😉

kropinka
27. bře 2008

Marti,my máme s Tetes svéráznej humor! 😅 😀

tetes
27. bře 2008

Ještě Evina nám tu chybí. 🙂

kropinka
27. bře 2008

To je pravda,ještě Evi chybí. Evi!!!!!!!!!! 🙂 Přijd se mi zastat! 🙂

kropinka
27. bře 2008

Holkypo IVf,začíná mi bolet dost břicho,spustí se mi menses,můžu si vzít Ibalgin? Já ty první dva dny bez něj nevydržím. 😒

tetes
27. bře 2008

Kropi: skoč na IVF, tam ti holky poradí obratem 🙂

kropinka
27. bře 2008

Tets díky 😉

martiska
27. bře 2008

Holky, vklidu - já to tak samozdřejmě beru.... Jo, Tetes, ty mě tu vždycky pobavíš!! To s Eviččinýma ušima bylo skvělý 😀 Kdybych se na to už věkově necítila, tak do toho nejdu.....

tetes
27. bře 2008

to jsem ráda, že tě pobavím o to se snažím,aby nebyla smutná atmoška, aby i přes ty naše plné hlavy miminek se to sanžení dalo zlehčit. Jenže někdy mám strach,když něco píšu,že není slyšet tón hlasu a vidět výraz, tak aby si to někdo nepřebral špatně.U Kropi a Evči strach nechám, těm můžu napsat, že to jsou rachejtle otravné a oni ví, že je to sranda a myšleno hezky. Tak jsem ráda,že to tak bereš. 🙂