Iscare Centrum asistované reprodukce. Co mě tam čeká?

camili
22. led 2007

Ahoj holky, příští týden mě čeká první návštěva v Iscaru, vůbec netuším co mě tam čeká........já nemám ovulaci, jinak jsem v pořádku, přítel taky......máte někdo podobné zkušenosti?

marka
23. čer 2007

Ahoj holky,
Bigrendy taky myslím, že to, že Ti Dr. řekl, že UO není potřeba je moc dobrá zpráva, protože to znamená, že miminko mít budete, jen na sebe asi nechá déle čekat 😉 věřím, že léto, odpočinek, dovolená udělají své a brzy se dočkáte 😵
Camili, děkuji 🙂
My se máme báječně, těhu nevolností netrpím, takže si to max.užívám. Chodím stále do práce, takže jsem pořád v jednom kole. Taky už se moc těším na dovolenou 🙂
Ve čtvrtek jsem byla na KO, dostala jsem i těhu průkazku a pro manžílka fotečku z UTZ (samozřejmě hned na ní poznal, že to bude kluk 😀 , asi jasnovědec 😨 )...taky si už chystám založit tady na "koníkovi" albumek, taky se už chystám založit tady na "koníku" albumek, tak můžete kuknout 😉
Holky, mějte se moc hezky a z celého srdce vám oběma přeju, aby vám tohle léto pomohlo k vytouženému miminku !!! 😵

bigrendy
23. čer 2007

ahoj Marka moc ti gratuluji,že ti tak pěkně vychází. 🙂 když tatínek vidí kluka tak je jasný,že to musí být kluk. 😉 na albumek se moc těším. já se na dovolenou moc těším a doufám ,že konečně otěhotním. 🙂

marka
30. čer 2007

Kuk 🙂
zase jsem přišla na vás mrknout jak se daří 🙂 ...už asi možná užíváte zaslouženou dovolenou. Tak hlavně ať se z ní vrátíte s jedním "malým" človíčkem navíc 😉
Jinak už jsem založila albumek, tak kukněte jak už jsme velcí 😵doufám, že foteček bude už jen a jen přibývat.
Mějte se moc krásně 😵

bigrendy
4. črc 2007

ahoj Marka fotečka je krásná. to to utíká už 12tt .ja pořád nic. prý jsme uplně v pořádku. tak se zatím snažím zhubnout co jsem po lekách břibrala. snad se zadaří. měj se krásně a piš. 🙂

marka
17. črc 2007

Ahojda holky, jak se máte?
Doufám, že poctivě "snažilkujete, ať se brzy přidáte k břicháčkům 😀
Zase to uteklo a přibylo mi pár těhu týdnů 😉 přidala jsem fotečku z 13 TT. Taky už musím vyfotit bříško, protože už se pěkně zakulacuje 🙂
Jinak se máme dobře, akorát ty pařáky mě teď pořádně ničí, stále chodím do práce a z toho vedra jsem tu úplně hotová 😨

bigrendy
29. srp 2007

Ahoj Marka u moc ti to sluší. a jak to letí už 20tt. u nas nic .už jsem z toho zoufalá a mám srach,že to nepůjde ☹ .měj se hezky.

marka
30. srp 2007

Ahojda Bigrendy 😅
no to je dost, že se tu taky někdo ukáže 😉 ...No letí to hrozně, už mám skoro polovinu těhu za sebou 😨 tak si to musím pořádně užít, pak už to taková pohodička asi nebude 😀
A ty hlavně neztrácej naději 😠 ...hlavu vzhůru a ono to půjde, neboj! Držím ti u nás "těhulek" místo 😅

bigrendy
2. zář 2007

Ahoj Marka já ti uplně závidím ,že vám to vyšlo. já už strácím naději. asi mimčo prostě nebude. ☹ měj se hezky.

fori
26. led 2011

Ahoj holky?? jde některá z vás těd někdy poprvé na IVF do ISCARU??

coralin
1. dub 2013

@karinn Ahoj, tak to ráda slyším ,já jsem rok, po léčbě buněčné imunity, doktor nechtěl dělat IVF pokud nebudu mít imunologii v pořádku, máme poslední pokus a už to mám v Iscare rozjeté. tak jsem zvědavá, zítra si jdu pro injekce.Ke komu jsi chodila?

coralin
1. dub 2013

@fori Ahoj, já tam jdu poprvé. Zítra si jdu vyzvednout pero začínám se stimulací, ale znám pár lidiček, které tam chodili přede mnou. Ke komu chodíš? Už jsi ve stimulačce?

coralin
1. dub 2013

@bigrendy Ahoj, to neztrácej naději, to by byla ta největší škoda.... sice nevím po kolikátým pokusu, ale... naděje umírá poslední...

fori
1. dub 2013

@coralin ahoj já už mám dávno po stimulačce.. je to už rok 🙂 🙂 nakonec jsem do Iscaru nechodila , přešla jsem do cau k Apolinářia už mám doma malou cácorku.. přeji Ti aby jste byli také úspěšní..