Iscare Centrum asistované reprodukce. Co mě tam čeká?

camili
22. led 2007

Ahoj holky, příští týden mě čeká první návštěva v Iscaru, vůbec netuším co mě tam čeká........já nemám ovulaci, jinak jsem v pořádku, přítel taky......máte někdo podobné zkušenosti?

marka
28. únor 2007

Ahoj Camili : doufám, že příští výsledky už budou v pořádku 🙂 to teda koukám kolik věcí může tu hladinu ovlivnit 😨
Jinak já zatím žádné příznaky nepozoruju 😒 ...snad jen, že mám pořádně nafouknuté břicho (sem tam pobolívá-hlavně večer) a trpím zácpou ☹ což je myslím způsobeno užíváním těch léků, takže na těhu to zatím vůbec nevypadá. Dnes bych měla být teoreticky teprve 5.DPO, tak i na nějaké příznaky je příliš brzo.

katarina82
28. únor 2007

Ahoj holky,
tak jsem v pondělí byla u toho doktora a říkal, že na 99% to není mimoděložní, že už vidí, jak se tvoří váček Říkal, že je ještě hodně brzo, poslední mrchu jsem měla 24.1., takže můžu být ráda, že už šlo něco vidět. Moc mě to uklidnilo. Píchá mě totíž v pravo v podbříšku, tak jsem se bálá, aby to nebylo to mimoděložní. Ještě říkal, že den předtím by ještě nebylo vidět vůbec nic, takže dobře, že měl v ten pátek volno a já tam šla až včera. Teď se zas budu strachovat, aby to dobře dopadlo. Vím, že to není dobré, ale nemůžu si pomoct
12.3. jdu na kontrolu, tak možná by už mohlo být srdíčko
Dostala jsem Utrogestan, pro jistotu, ale docela se mi z toho točí hlava, tak ho budu asi zavádět No ještě uvidím.

katarina82
28. únor 2007

Marka, mám taky nafouklý břicho a večer mě pobolívá 😉

camili
autor
28. únor 2007

to já jsem taky koukala🙂 ale myslím, že už to bude lepší, měla jsem dost nalitá prsa, hrozně moc citlivý nos (jednou jsem se pozvracela ze svého parfému a asi 3x když jsem šla do práce a cítila jsem výfukové plyny🙂 a to už teď nemám a jsou to příznaky vysokého prolaktinu.................jsem hrozně zvědavá a moc ti přeju aby ti to IUI vyšlo! Katy gratuluju!

marka
28. únor 2007

Kat : tak to je skvělé, že už to máš částečně potvrzené 🙂 určitě to bude dobrý, hodně štěstí!
...vidím, že už jsi nám "frnkla" na jinou diskuzi 😉 snad se tam brzy potkáme všechny 😀
No já to mé břicho spíš vidím na ty léky, přece jen 5DPO je ještě velmi brzy a začalo mi to přesně od počátku užívání.

katarina82
28. únor 2007

marka, já když to teď zpětně zhodnotím, tak nárust teploty jsem na 37 stupňů měla už 5 DPO a ten obrovský hlad, který u mě není vůbec zvykem se taky dostavil ten den a vydržel až do teď. Vím, že 5.DPO je moc brzo a proto jsem taky vůbec nepočítala s tím, že by to mohlo vyjít a ono to zrovna vyšlo. 🙂

marka
28. únor 2007

Kat : Hezky se to čte 🙂 já BT něměřím, takže podle toho to nepoznám, ale myslím, že by to určitě bylo ovlivněné těmi léky.
Ale děkuji za povzbuzení 😉 ...budu vyčkávat!

katarina82
28. únor 2007

Držím moc moc palečky 🙂

bigrendy
28. únor 2007

ahoj holky měla jsem volno a tak jsme byli 3 dny na chatě. katarina82 moc gratuluji.marka držím ti palce,pořád si myslím ,že budeš těhu.mě to začne po 4.3 snad to vyjde.zatím se mějte.

marka
28. únor 2007

Holky děkuji moc 🙂 ...jste zlatíčka 😉
....teď už jen trochu popostrčit ten čas,aby nám to čekání rychle uteklo 😵

bigrendy
5. bře 2007

Ahoj kde jste všichni? Marka jak to s tebou vypadá? ja jsem dnes 31 dc a nic . čekám až to dostanu ,abych mohla začít s inj. marka piš jak ti je. jsi taková moje naděje. když to vyjde tobě na poprvé tak já mám taky šanci. mějte se všichni krásně. 😵

marka
6. bře 2007

Ahoj holky, tak já na sobě zatím žádný příznak těhu nepozoruji 😨 ☹
Bolesti a nafouknuté břicho už ustoupily, takže to moc nadějně nevypadá.
Dnes jsem 11.DPO, testík jsem zatím nezkoušela, ale mám "nutkání" ...jen aby nebyl ovlivněn ještě těmi léky, co pořád užívám.
Na krev jdu až 12.3. a to budu 17.DPO.

camili
autor
6. bře 2007

Ahoj holky........Marko třeba budeš jedna z těch, co žádné příznaky nemá🙂 to s tím testíkem ti věřím, já mám nutkání snad každý měsíc, pořád si říkám co kdyby🙂 tak mi tenhle měsíc vyčkáváme, za 3 týdny půjdu znovu na krev, jak je na tom můj prolaktin a pak se uvidí. dnes jsem byla na krvi kvůli štítné žláze, tak doufám, že žádná nebude, ráda bych už příští měsíc taky na IUI🙂 tohle čekání mě neba, ale vám holky držím palce ať se zadaří!!!

marka
7. bře 2007

Zdravím tě Camili 🙂 ...tak ty pořád lítáš po nějakých vyš., co? 😒 Snad už to budeš mít brzy za sebou a hlavně s dobrými výsledky 😵
Já jsem teda dnes ráno ten testík zkusila, ale bohužel negativní ☹ takže to moc dobře nevypadá.
Ještě testnu o víkendu a pak už jsem obj. Po na tu krev, tak to budu mít aspoň potvrzené. MS zřejmě totiž nedostanu, protože mi sama bez léků nechodí, ledaže by mě překvapila - nemile 😒

camili
autor
7. bře 2007

jó, vyšetřeníčka to je teď moje🙂 ale říkám si, že snad to už jednou skončí🙂 pořád věřím a tajně doufám🙂 ještě, že jsem takový optimista, jinak už by mě trefilo! když ti to nevyjde teď, tak snad příště! já co jsem pročítala různé diskuze (i jinde), tak jsem snad nečetla, že by to nějaké holce vyšlo napoprvé, ale většinou na potřetí, asi na tom, že do třetice................něco je🙂 já vím, ono se to hezky kecá, ale člověk stejně pořád doufá! to já doufám i tento měsíc, i když vím, že bych měla být díky prolaktinu neplodná! ale zase jsem dobrala HA a to je prý, jak když člověk pohnojí🙂 tak uvidíme🙂 každopádně na pondělí držím palce!!!

bigrendy
7. bře 2007

ahoj holky.marko třeba je to jen brzy. ja jsem dnes 33 den a nic ,ale boli me břicho a mam strašně citlivé prsa tak to taky nevypadá dobře.mě už to taky nebaví pořád jen čekat. jsou dny kdy si říkám,že se asi nikdy nedočkám.ale proč ,když jsme prý v pořádku. držím všem palce at se už konečně dočkáme.

marka
9. bře 2007

Bigrendy : tak co doražila MS nebo zatím ještě ne? Třeba to bude u tebe taky takové překvápko, jako u Katariny82 😉 ...čekáš MS a ono se ti objeví // na TT a třeba už ani IUI nebudeš potřebovat!
Myslím na tebe 😉

Camili : tak doufám, že teda "hnojíš" a potom bude parádní sklizeň za 9 měsíců 😀 ...taky jsem to četla, že HA má něco do sebe, hned po vysazení.
Tak hodně štestí 😵

Já jsem na tom pořád stejně, příznaky těhu žádné 😒 ...takže v Po spíš očekávám tu horší zprávu.
Ale pokud to bude možné, jdeme do druhého pokusu hned 🙂 proč ztrácet čas.

bigrendy
9. bře 2007

ahoj marka to by bylo super kdyby to vyšlo.ale jestli to nejni zpožděné ,ze jsem první měsíc bez clostobelgytu. a ty neboj vždyt ti nemusí nic být každý to prožívá jinak.

marka
9. bře 2007

Clostibegyt učitě nemá na MS vliv, to je spíš je na OVU a dozrávání vajíček, takže za to zpoždění zřejme může něco jinýho 😉 Ty testík zkoušet nebudeš? Kolik dnů ti už MS mešká?

bigrendy
9. bře 2007

normalně to mám po34 dnech . tak asi 1den. tak nevím. chtěla bych zkusit test,ale vždy když jsem ho zkusila tak jsem byla zklamaná. a nevím jestli nejni na test brzy.

marka
9. bře 2007

No po vynechání by tam už mohlo být něco vidět 😉 ...ale sama vím, jak to je když se tak trošku začínáš těšit, doufat a pak jeden hloupý test to změní, že? 😖
Tak ještě vydrž, nebo zkus testnou se mnou o víkendu...já to plánuji na sobotu ráno - to bude mažílek slavit narozeniny, tak co kdyby 😉 ...jéé to by byl teda dáreček 🙂 no ale jsem připravená na vše, takže jdu do toho a v Po u Dr. mi to pak krev vyřeší a popř. uzavře další z nezdařených cyklů.

bigrendy
9. bře 2007

to by měl manžílek radost co? ja to taky zkusím .já už nevím už mě to čekání nebaví,ale bylo by to krásné ,kdyby nám to vyšlo oběma

marka
9. bře 2007

No bylo by to skvělé, za chvíli by jsme byly z této diskuse všechny těhule...a tak to má být, jednou určitě budeme - někdo dřív, někdo později, ale budeme!... přece tu nemůžeme strašit věčně 😀

Budu na tebe v So myslet a pak sem písnu výsledek, ať už bude jakýkoli 😉

bigrendy
9. bře 2007

ja taky napíšu co a jak. zatím ahoj

marka
9. bře 2007

Pa ... měj se 🙂

marka
10. bře 2007

Ahojky Bigrendy, tak mám zprávičky z dnešní testovačky a bohužel zase nic ☹ opět negativní, takže už se s tím pomalu smiřuju 😒
Takže dárek pro manžílka asi nebude v podobě miminka 😉...no co se dá dělat, letím mu aspoň nazdobit pěkně dortík.

Tak zatím AHOJ ...hezký den a dej vědět, jak to dopadlo u tebe. Snad to bude lepší výsledek, než u mě 🙂

bigrendy
10. bře 2007

Ahojky Marko to je škoda,ale uvidíš jak ti dopadne ta krev. ja pořád nic zapoměla jsem si koupit testík. tak až v pondělí. je mě pořád stejně . bolí mě břicho prsa.myslím,že to asi dostanu,ale proč to zpoždění to nevím. uvidím v pondělí.mam uplně strach se na ten test podívat. hezkou oslavu a v pondělí napíšu.pa.pa.

bigrendy
11. bře 2007

Ahoj Marko tak ja jsem to dostala. tet je to už jen na tobě. 😠 od zítřka si píchám inj. fostimon tak snad ta iui vyjde jinak už nevím. jaká byla oslava? zatím ahoj měj se krásně. 🙂

marka
12. bře 2007

Zdravím všechny....tak mám bohužel špatné zprávy, nám IUI nevyšlo, mám to už potvrzené z krve ☹ Právě jsem se vrátila z kliniky a zřejmě půjdeme zrovna do umělého.
Jinak Bigrendy oslava byla skvělá, slavili jsme celý víkend a dortík se povedl 🙂 ...sice škoda, že nám to nevyšlo ty dvě // , snad příště 😉

camili
autor
12. bře 2007

ahoj holky,
Marko to mě mrzí.........a proč hned IVF? to ti poradil dr. nebo jste se tak dozhodli?
to já byla zase na krvi kvůli štítné žláze, tak tu mám v pohodě, ale na kontrolu mám přijít až 27.4.! takže do té doby se budeme snažit jen tak🙂 jsem myslela že v dubnu už budu mít minimálně jedno IUI za sebou a ono prd 😒