Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
15. zář 2009

No, mně budou stačit ty moje, takže Akty děkuju, nechci 😎

baraf
15. zář 2009

jo,jo, povozím si krásný spavý miminka a vyměním za Lukyho 😝

aktaka
15. zář 2009

teď mi to došlo, samice není s tvrdým, co? 😅 já jsem reagovala na ten výraz, jsem si toho y vůbec nevšimla a ještě jsem to opsala 🙄

děfčata, musím se pro dnešek rozloučit
mějte se krásně
čauves

aktaka
15. zář 2009

nene Baruš, já si počkám, až to budou 2x Luky 😎 😀

siki26
15. zář 2009

Tak papa Akty, hezký zbytek dne.

Já se taky loučím, za chvilku frčím domů. mějte se krásně 😉

baraf
15. zář 2009

tak papa holky..

sonka.77
16. zář 2009

Akti, tak jak, už jsi byla na krvi? A kdy bude výsledek? 🙂

siki26
16. zář 2009

Dobré ráno holky,

taky jsem celá netrpělivá, co Akty. Já si měla volat po 13h, tak uvidíme 🙂

baraf
16. zář 2009

ahoj holky,

Siki-asi "protekční" já si měla volat až po 15h.. 😀

ale jsem taky zvědavá 😉

siki26
16. zář 2009

Baruš a to si to takhle pamatuješ? Protože teď si mě zarazila, tak nevím jestli po 13H nebo po 15H... 😅 Každopádně to bylo nekonečné čekání 🙂

baraf
16. zář 2009

pamatuju-bylo to nedávno 🙂)

aktaka
16. zář 2009

čau kočky
hlásím nástup 🙂

krev bude až po třetí, taky nejsem protekční 😅
jinak čárku prý slabou nemám, že tam chodí s daleko slabšími

a máme 9 mrazáčků!!! 😨

baraf
16. zář 2009

No vidíš Akty, to je ještě dětí... to jsou ještě 4xdvojčátka a ještě jeden benjamínek 😀 a s tou čárkou, já ti to říkala 😝

aktaka
16. zář 2009

Baruš, já vím. za tři týdny se ještě ukáže, jeslti jste měly pravdu i s těmi dvojčaty 🙂

si můžeme založit vlastní jedenáctku 😀

aktaka
16. zář 2009

jinak jsem se nějak přepočetla, když jsem si myslela, že nás ta sranda vyjde na 26tis. stálo nás to 16390 + 3tis na gonal. takže příjemné překvapení

baraf
16. zář 2009

no vidíš, máte základ na kočárek 😀

aktaka
16. zář 2009

jj, doufám, že to nebude strop, který je manžel za kočárek utratit 😀

jinak jsem zpozoroval svou první těhu chuť - pořád bych se cpala chlebem 😅

baraf
16. zář 2009

já zas pořád jedla polívky-když už jsem jedla...

my měli první kočárek za 5tis.... ale už bych ho nechtěla. jako do terénu super! ale jinak šíleně těžkej.... teď ho má švagrovka a já ho jednou "snad" budu používat tady na zahradě. pak jsme koupili jinej, ten je lehoučkej, ale do terénu zas nic moc... prostě každej má něco

aktaka
16. zář 2009

musím to zaklepat, ale mně je zatím dobře. akorát večer nesmím mít hlad, to cítím, že s prázdným žaludkem by ruku v ruce šla nevolnost
ale polévky můžu taky, to jo

no vybrat kočár, to vůbec bude něco. ale nebudu předbíhat 🙂

baraf
16. zář 2009

však vyberete.... je z čeho 🙂 já zas jedla v noci banány a ráno jsem měla na nočním stolku piškoty nebo tyčinky (takový ty tlustý s kmínem...) to jsem musela sníst nebo mi jinak bylo zle

aktaka
16. zář 2009

jj, já už taky ráno začínám cítit, že bych potřebovala hned něco zakousnout, ale zatím to jde zvládnout

siki26
16. zář 2009

Akty, tak super 😉 Tak jsem zvědavá na HCG, to už taky dost poznáš. Mně doktorka řekla, že při té vysoké hladině to vypadá na dvojčátka a byly tam 😉

Polívky to je moje. Ty bych teď taky mohla pořád. Na začátku jsem se cpala dost utopenci 😅 Teď už na ně ani chuť nemám, zato nakládané cibulku - mňam, mňam 🙂

aktaka
16. zář 2009

hlavně, ať je dostatečně vysoká, klidně i na jedno, ať můžu být v klidu, že je/jsou tam, kde mají být
dnes mě tedy dost popíchává v podbřišku, tak snad je to ok

Siki, já bych se zase pořád cpala salámem s cibulí 😅

aktaka
16. zář 2009

a taky moravanku a nakládané okurky. prostě musí to být kyselé 😀

baraf
16. zář 2009

no jo,těhulovský chutě.....

já měla problém při nákupech-musela jsem se zdálky vyhýbat masným pultům,bo bych tam zvracela.... syrový kuře nemůžu cejtit doteď a nejím játra (ač jsem je měla ráda)

aktaka
16. zář 2009

mně zatím ze smradů nevadí nic, tak snad se to nezhorší

a hrozně se mi líbí takové ty chytré rady, co se všechno v těhotenství má jíst, versus praxe, když spousta těhul je ráda, že do sebe prvních pár týdnů/měsíců nacpe pár piškotů denně 😅

baraf
16. zář 2009

jo,jo to píšou všude-jezte zdravě, nepřejídejte se a tak..... já fakt byla ze začátku ráda, že jsem pozřela něco...
a moje kamarádka "ulítávala" v těhu na majonézovejch salátech (zakázané to potravině 😉 ). tělo si prostě řekne,na co má chuť.

aktaka
16. zář 2009

jj, přesně tak
ale já mám občas pocit i teď, jestli se nepřežírám. se vždycky zkoumám, jestli jako opravdu mám hlad a musím se jít najíst .... vždycky dojdu k výsledku, že jo, musím 😀

aktaka
16. zář 2009

hlásím, že jsem se dokonale přežrala a jdu se odfunět do postele 🙂
aspoň mi to čekání rychleji uteče

siki26
16. zář 2009

Právě do sebe láduju kuře na česneku s rýží - hupsla jsem si do číny. A to bych teda asi taky neměla. Ale chutím neporučíš 🙂
Já jsem pachy zvládala, nic mě nenutilo k zvracení, takže bych řekla, že první 3 měsíce měly hladký průběh 😀