ISCARE Praha - zkušenosti

danulka04
11. bře 2019

Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli má někdo aktuální zkušenosti s ISCARE v Praze? Navštěvovali jsme toto centrum loni touto dobou a letos se tam chystáme zase, ale poněkud se změnilo složení lékařů. K lékařce MUDr. Burgetové, ke které jsem chodila dříve, se již objednávat nechci a ostatní bohužel neznám. Nemáte někdo nějaké doporučení na lékaře, který je ochotný problém diskutovat a hledat řešení a ne jen rovnou posílat na IVF?
Děkuji.

burgetka
12. bře 2019

@danulka04 Ahoj, my tam zrovna docházíme. Já mám zkušenost s panem doktorem Drbohlavem a Lachetou. Ty jsou super a se vším mi pomáhají. Vše krásně vysvětlí a do ničeho nenutí.

terka1507
14. dub 2019

@danulka04 ahoj, Burgetova je super, o nas se starala opravdu skvele. Jinak dal je fajn Lacheta, s Lenertovou nemame bohuzel nejlepsi zkusenosti, mam pocit, ze pri vysetreni koukala do jine karty nez me, protoze mi porad tvrdila, ze mi nejdriv musi srovnat lekama muj silene rozhazeny cyklus, ktery jsem NIKDY rozhazeny nemela. Mam ho jak hodinky, 28-29 dni, ovu vzdy 14-15 den, potvrzeno utz nekolikrat ☹ ten cyklus, kdy jsme u ni byli nam zakazala otehotnet, ze v mem pripade je to naprosto nemistne a mame pockat spis na dalsi cykly az se mi pry spravi no normy (???) (navic jsme po mnoha vysetrenich a oba naprosto zdravi bez jedineho problemu). Byla jsem z toho zdrbla, kontultovala jsem to se svym gynekologem jeste a ten to nechapal. Tak jsme dal pokracovali ve snazeni a prave z toho cyklu, kdy jsme udajne nesmeli, protoze by to byl velky problem, cekame prirozene prcka a zatim uplne zdraveho a vse v nejlepsim poradku (14tt). Tot k Lenertove 🙂

tesmoody
7. kvě 2019

Lenertovou znam z motola, te se vyhni. Za me burgetova top, pak lacheta. Burgetova je profik a prijde mi, ze jde rovnou k veci. Ano, hned nas poslala na ivf, ale uprimne, tohle mi vyhovuje. Chceme dite a bereme cestu nejvetsi jistoty. Na rovinu mi rekla, ze v mem veku (36) je videt ztrata kazdeho mesice. Obesla jsem i jine CAR a ona je naprosty profik. Ale vykladat o pocasi si s vami nebude 🙂

nita1984
7. kvě 2019

Určitě dr. Drbohlav. Za mě jeden z mála, který nechtěl jen opakovat transfery a přemýšlel co změnit. Za mě nejlepší doktor. Jinak Burgetova taky super, Lacheta mi na lidské urovni nesedl.

mmichaella
16. říj 2019

@danulka04 Ahojky, nejake novinky, info o ISCARE? Chystam se tam take a na netu nicmoc recenze :/ tak bych chtela vedet, zda se neco zmenilo/ zlepsilo. Diky

danulka04
autor
17. říj 2019

@mmichaella Ahoj, teď chodíme k dr. Musilové, která se jeví celkem fajn, má snahu problém řešit a ne jen automaticky plánovat další IVF. Akorát, že tam bývá jen čtvrtky. Bohužel ale dost bojujeme s andrologií, kde lékaři přes email vůbec nefungují, přestože slibují, že výsledky pošlou a není třeba osobní návštěvy, tak se partner musel znovu objednat, jinak bysme se ničeho nedočkali, i přestože jsme pana doktora urgovali a ptali se i na recepci na jeho přítomnost apod. (objednací lhůta na andrologii je cca 2 měsíce a cena konzultace 500kč), takže zase budeme čekat a platit a kde nic tu nic. Vzhledem k tomu že se jedná právě o placenou službu bych čekala úplně jiný přístup, kor v dnešní době kdy lze poslat i recept elektronicky. Celkově mi vadí to, že lékaři to tam mají jen jako bokovku, každý pracuje ještě jinde a tam chodí 1x nebo 2x týdně si odbýt svou službu. Aspoň tak to tam na mě působí. Tento týden jsme taky absolvovali i genetické vyšetření, které zajišťuje pro ISCARE dr. Šípek z Gennetu, partnerovi přišel fajn, mě teda moc nesedl, takže to je asi dost individuální. Navíc se ISCARE bude v prosinci stěhovat do nových prostor (vedle O2 areny), takže budou mít v té době asi dost omezený provoz. Zvažovala jsem, jestli nejít na jinou kliniku, ale popravdě jsem si nějak podle recenzí na internetu nebyla schopná vybrat jinou, kor když třeba Gennet a Iscare mají stejného vlastníka, genetiku dělá také jeden člověk, dokonce i když jsem byla na odběru vajíček, tak se sestry na sále bavily o tom, že jim tam přijde operovat nějaký lékař z Gennetu, tak mi to přijde prašť jako uhoď. Ale třeba se mýlím...

8karolina4
1. říj 2020

Taky se chystáme do iscare, na výběr je drbohlav nebo Jonáš 🙂 kdo z koho? 🙂

nita1984
1. říj 2020

@8karolina4 za mě Drbohlav na 100%. Díky němu máme prvního syna a čekáme druhatko

katusinek
27. lis 2020

ahoj holky, já byla včera na první konzultaci v Israce, byli jsme u primáře Lachety a pro mě naprosto v pohodě, vše s námi probral, byli jsme u něj asi půl hoďky. My tedy chceme darované embryjko, takže jsme spíš tak mluvili obecně. Ale byla jsem překvapená, že sám od sebe, že udělá radši znova imunologii a prolaktin včetně štítné žlázy. Já jsem ráda, protože jsem slyšela o Iscare a Mudr. Malíčkové, která je v imunologii špička!!

nita1984
27. lis 2020

@katusinek obávám se, že Maličková už v Iscare není, ale možná se pletu. Každopádně moc držím palce, Iscare je za mě TOP.

katusinek
27. lis 2020

aha, já ji vidím pořád mezi lékaři, tak snad ano 🙂

misule19
16. pro 2020

Darovanà vajíčka