Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
3. únor 2010

Soni-těžký to je, to je fakt, kolikrát ty oči.... občas něco vyjímečně povolím, ale jsou věci,který se dodržujou a přes to nejede vlak

elana
3. únor 2010

Hm, musím říct že Sonka má pravdu-takových mamin jako je Bára už moc neni. Já bych chtěla jednou taková ale být, byla jsem tak taky vychovaná a zpětně vidím, že to je fakt velký benefit.

Soni, ok, normální beru😀

baraf
3. únor 2010

já mám právě odstrašující případ v těch maminách a rozmazlenejch spratcích

sonka.77
3. únor 2010

Holky, dík za pokec, jdu se věnovat rodinnému životu. Pa pa a zas někdy. 🙂

baraf
3. únor 2010

už jen ja mi bylo stydno, jak Lukyn na tom srazu našem vylil ten džus..... a to se vlastně zas moc nestalo

baraf
3. únor 2010

Soni-ahoj a hezký rodinný večer 😉

elana
3. únor 2010

Baru, Lukyn se choval vzorně, muselo to pro něj být neskutečně nudný a otravný odpoledne, ale byl moc statečnej 😵

Soni, papa.

baraf
3. únor 2010

óóóó díky za pochvalu. je fakt,že ta klouzačka u mcdonalda ho bavila. teď s Akty jsme byli na zmrzce a pak na klouzačce a na nákupech. to ho bavilo

elana
3. únor 2010

No nebýt tam ta klouzačka, asi bysme sraz ukončily dřív, to uznávám😀 nebo bysme šly taky po krámech 😉

baraf
3. únor 2010

no po krámech ano,ale jen pokud bych nakupovala pro něj. před včerejškem,když jsem s níim šla od dr.,tak jsem mu kupovala mikinu. nelíbila se mu tmavomodrá, musel mít bilou 😠

elana
3. únor 2010

Tyjo, to už si takhle vybírá?🙂 A ještě bílou😀...tak to bude za čistínka slušňáka😀😀

baraf
3. únor 2010

no vybírá a už poměrně dlouho. dělám to tak,že vezmu několik triček a dám mu vybrat,protože pak by to stejně leželo ve skříni.... a taky si vybírá ráno,co si vezme na sebe

elana
3. únor 2010

Tak to je fakt parádník. A dává si na ty věci i pozor, nebo tu bílou mikinu musíš 3x týdně prát?

baraf
3. únor 2010

no hele, je to dítě.... a vždycky povídá, pračka chtěla taky ochutnat 😀 když se zmaže.... no co už nadělám, pračka to vezme a voda teče

baraf
3. únor 2010

no nic, jdu to tady trošku poklidit. tak zas zítra.papa

elana
3. únor 2010

No jasný🙂...ale co, hlavně že ví co chce a umí si říct. To máš pravdu, že aby se mu to nelíbilo a válelo se to ve skříni, to radši ať to nosí a tahá. Stejně rychle roste, tak se to ani seprat nestačí🙂

garp776
4. únor 2010

ahoj holky,
byly jste některá na IUI v Iscaru? Nechali vás tam po zákroku ležet chvíli? díky moc. čeká mě to zítra v poledne, tak abych věděla, na co se mám připravit a zdali je můžu k tomu ležení přemlouvat..

baraf
4. únor 2010

ahoj holky!

Akty-jak dopadla kontrola,vše v pořádku?

aktaka
4. únor 2010

ahoj holky
tak mám konečně chvilku, lítám tento týden jak nadmutá koza ☹
nestíhám vás ale dočíst, tak snad večer

ogtt dobrý, přežila jsem, dokonce mi ten sajrajt chutnal 😅 ale to bylo možná tím, že jsem měla hlad a byla jsem vděčná za cokoli do žaludku. a výsledek dopadl dobře, tak to jsem taky moc ráda

aktaka
4. únor 2010

Garp, já jsem byla na třech iui v iscaru, co se ležení týče, tak záleží na doktorovi. Hulvert mě ležet nenechal vůbec, Anuška nakázala 5 min zůstat na křesle

aktaka
4. únor 2010

a ještě jsem stihla dát novou fotku pupku, už je to tedy děs
poslední dobou mě strašně bolí záda, tak nevím jak to dochodím do konce ☹

baraf
4. únor 2010

Akty-hezký bříško. a super,že je všechno dobrý.

baraf
5. únor 2010

bré ránko,

jak je? já mám Lukyho pořád doma, snad už př.týden pomaže do školky.... už si lezeme na nervy 😀

a copak asi Madli a taky Síki, snad už půjdou brzy domů.

El-kde si se včera courala? jsem se těšila na vtipnou konverzaci 😝

madlinka
5. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem zpět ze špitálu.........jeden mimísek mi udělal modřinu a z té jsem zakrvácela.....jsou to Ďáblíci :- 😀 😀 ....... co tady nového, nestíhám dočítat? Co Siki????

baraf
5. únor 2010

Madli-uffff,tak super,že už jsi doma a v pohodě. Siki už má dvojčátka u sebe - v pátek se narodily.

madlinka
5. únor 2010

Jéééééé tak to gratuluju!!!!!!!!! Jak jsou velký???????????? To je super!!!!!!!! Jsou doufám všichni v pořádku?!

baraf
5. únor 2010

Madli-víme zatím jen tohle.

elana
5. únor 2010

Ahoj🙂

Madli, super že jsi doma, zrovna dneska jsem na Tebe myslela, kdy Tě pustí. Tak odpočívej, ať se tam mimina neperou a nedělaljí modřiny😀

Baruš, prej "už si s Lukym lezeme na nervy"😀 dobrý, to mě pobavilo.

baraf
5. únor 2010

El- no víš jak to je, on by radši mezi děti,než bejt doma s matkou, navíc nechodíme ani ven... a to je pro něj fakt trest.

madlinka
5. únor 2010

Eli děkuju..... 😉

Barů sorry 😀 😀 😀 , ale to se mu ani nedivim 😀 😀 😀 😀