Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

lussinka88
2. pro 2016
m4rtin4
2. pro 2016

@8karolina4 budu držet palce. Mě injekci nakonec píchla ségra, sama bych to nedala a manžel byl víc nervózní než já. Jo a jsem asi výjimka ale vyšlo nám hned první IUI 😉 tak tfuj tfuj držím palce

lussinka88
2. pro 2016

@m4rtin4 no vidis, ja myslela, zes byla na IVF... 🙂) ja znam dost lidi co jim vyslo IUI...

@8karolina4 ty injekce se nemusis bat. Ze zkusenosti muzu rict, ze pichnout si to sama je mnohem lepsi. Proste se uvelebis v kresle, chytnes spek na brisku a dobnes. Pomalu budes vypoustet. Pak musis tu jehlu tam chvilku nechat- staci pocitat do peti at se hezky vsechno vypusti. Kdy to budes pichat? Kdyztak ti to dobnu 🙂))ale fakt je lepsi si to pichnout sama. Kdybys pak pichala na IVF tak se to musis naucit... chce to prekonat strach, neboli to, je to tenoucka jehlicka.

jani1982
2. pro 2016

@lussinka88 Taky mám tenhle balíček 🙂 Jen je mi trošku k ničemu....třeba někdy...

jani1982
2. pro 2016

@karlos12
Momentálně na nic znovu jít nechci.... už mě to unavuje a manžela taky.... celý rok neděláme a nebavíme se o ničem jiném. Takže si dáme pauzu a uvidíme třebas za půl roku nebo rok. Kdo ví co bude. Tobě budu držet palce v lednu 🙂

lussinka88
2. pro 2016

@jani1982 neboj se, jeste ho vyuzijes! 😉 slevy plati az do rijna 2017 a kdo vi co se do ty doby stane..😉. ja myslim, ze pokud citis, ze si chces od toho vseho stresu odpocinout, tak je dobry na par mesicu to nechat plavat, nacerpat sily a co ty vis. Treba se mezitim stane zazrak (uz nekolikrat se to holkam stalo, tak proc by to nemlhlo byt u tebe). Budu ti moc drzet palecky!!! 😉😘

karlos12
2. pro 2016

@jani1982 tomu rozím , tak jeďte na dovču , kde jinde si líp odpočinete ? Já bych letěla hned . A až si odpočinete už nebudete tučňáčka potřebovat , když už si těhotná byla proč by se to nemohlo podařit samo ? Držím pěsti a užijte si krásné Vánoce 🙂

lussinka88
2. pro 2016

@lagina taky pekny koukam... to PCO je svina, ale v ISCARE jsou sikovny, takze ti urcite pomuzou. Takze te ceka IUI?

8karolina4
4. pro 2016

@m4rtin4 no kdyby vyšlo budu úplně nadšena. Mam dva dominantní foliky a manžel super spermio. Tak snad 🙂

8karolina4
4. pro 2016

@lussinka88
Picham dnes večer 🙂 zároveň s láhvi vina 🙂)

8karolina4
4. pro 2016

Pichnuto 🙂)

m4rtin4
5. pro 2016

@8karolina4 mě ani nerikali jaký mám folikuly. Manžel měl spermiogram taky super a v den iui měl líný spermie 😅 no a stačilo to. Budu na tebe moc myslet a držet palce. A kdy vlastně jdeš?

8karolina4
5. pro 2016

@m4rtin4 zitra 13:20 🙂) me prave rikala jaky je mam, ze tam jsou dominantni oba a divila se, pry to neni casty 🙂 tak snad to nebude problem..... to jsi mela super ze to hned vyslo, muj sen 🙂)

m4rtin4
5. pro 2016

@8karolina4 tak to na tebe budu myslet. To akorát půjdu z ultrazvuku. To víš že to vyjde. Musí 😉

8karolina4
5. pro 2016

@m4rtin4 presne, vyjde, musi 🙂)

m4rtin4
6. pro 2016

@8karolina4 tak jak?

8karolina4
6. pro 2016

@m4rtin4 čekám už půl hodiny než se uraci sestra přijít!!!

m4rtin4
6. pro 2016

@8karolina4 tak to je tam ta kudrnata blondýna. Mě tam minule taky nechala čekat

8karolina4
6. pro 2016

@m4rtin4 Hotovo 🙂 spermio 28 milionu a z toho 20 mil. pohyblivých. Dvě vajíčka 🙂) teď jen čekát 🙂 na plazi mi to půjde velice dobre 🙂)))

m4rtin4
6. pro 2016

@8karolina4 tak super. Tyjo mě to ani neříkala kolik jich je. Jen že jsou pomalejší a že já mám nádhernou ovulaci. Jee tak to ti závidím to moře. alespoň si tam krásně odpocines a privezes si sebou překvapení 😉

8karolina4
6. pro 2016

@m4rtin4 me už foliky ukazovala minule a bylo jich dost a na každy straně právě jeden dominantní. Pak mi ukazovala i Výsledky soermio. No doufám ze se mrsky chytnou a bude to poslední dovca bez mimina 🙂))

wrenny
7. pro 2016

Dámy, omlouvám se za nevyžádanou zprávu, ale je k tématu 🙂 Dovoluji si jen upozornit na svůj inzerát na přípravek Reproman. https://www.modrykonik.cz/market/jine/746u2d/re...

salenas
14. pro 2016

@lussinka88 jak se máš ?

lussinka88
14. pro 2016

@salenas jeeeeee krasna fotka 😍😍😍... koukam ze uz si pridala i termin porodu 😉 tys byla ted na druhym screeningu? 🙂 uz vis co cekate? Ja se mam dobre, zitra zacinam 11.tyden a rano me ceka prvni poradna a pdbery na screening. Snad bude vse v pohode. Dneska hematologie, ta dopadla ok, tak muzu v 15tt vysadit fraxik..tak snad uz to bude dobry. Jak se mas ty?

salenas
15. pro 2016

@lussinka88 ahoj 🙂 jojo, druhý ultrazvuk, vše v pořádku, samozřejmě je to přesný opak toho co jsem si přála :D, ale hlavně že je zdravá 🙂. Tý jo, 11 tt, to to utíká, vždyt to jsem byla nedávno já, je to jako včera ! Moc na tebe myslím a držím palečky, ale určitě bude miminko v pořádku, po těch útrapách si to všechny zasloužíme !

m4rtin4
15. pro 2016

@8karolina4 ahoj. Tak jak?

lussinka88
15. pro 2016

@salenas jéééééé holčička 🙂))... já si taky přeju kluka, nevím proč, ale od začátku si myslím, že je to prostě holka. Ono to je asi nakonec jedno, hlavně že jsou prťata zdraví 🙂. Dneska kontrola v pořádku a 5.1. jdu na screening, tak se docela těším. Je to teď pro nás stěžejní bod 🙂.

Díky!! taky myslím, že už si to zasloužíme. Už se těším až budu po porodu, protože tohleto čekání je hrozný... 🙂 snad mi to uteče jako tobě 🙂.

8karolina4
18. pro 2016

@m4rtin4 dnes jsme se vrátili z dovci a Ja nemám ani test 🙂)

m4rtin4
18. pro 2016

@8karolina4 tak to hodně závidím. Tak šup šup do lékárny 😉

8karolina4
19. pro 2016

@m4rtin4 zaskocim. Ale nějak si nemyslím ze to vyšlo )