Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

8karolina4
19. pro 2016

tak prvni iui bez uspechu, v lednu hned na dalsi pokus 🙂)) novy rok, novy zivot 🙂

karlos12
19. pro 2016

@8karolina4 to je škoda, ale jak píšeš 😉 já jdu 5.1. na Ko a měla bych rovnou vyfasovat dlouhý protokol. Už se těším. Co dovča, kde jste byli? My byli před pár lety na Kapverdach, super dovča, ale už bych před Vanocema neletela. Bylo to divné a Vánoce byly jako ukradené.

8karolina4
19. pro 2016

@karlos12 no ja zkusim jeste co nejvic iui 🙂) jdeme na testy imonu a genetiku, tak uvidime co vyleze 🙂
Jinak jsme byli jen v Egypte, ale mega super, nikde nikde, teplo a super ze jsme vanocni stres krasne presli.... vcera jsme se vratili a naprosta pohoda. jela bych hned zase

m4rtin4
19. pro 2016

@8karolina4 tak to mi je líto že to nevyšlo. Tak alespoň si. Uzijes posledního silvestra a po novém roce budou na 100%. //.

8karolina4
19. pro 2016

@m4rtin4 přesně tak 🙂)

karlos12
19. pro 2016

@8karolina4 Egypt je můj sen, mikuji starověký Egypt. A potápění. Ale jsem srab. Hlavně že jste si užili, to je moc dobře a je super že jdete na testy. My nemáme teda genetiku, nevím proč nám ji nechtěli zatím udělat. Určitě bude vše v pořádku a prostě jen trošičku dýl čekáte na miminko které brzy přijde 😉

lussinka88
24. pro 2016

Holky přeji vám kralsný Vánoce!!! Hlavně si je užijte v klidu a pohodě! A do nového roku vám ořeju hodně štěstíčka, zdravíčka a splněných přání!! 😘😘

8karolina4
31. pro 2016

Holky, vše nej do nového roku 🙂 kdo čeká miminko, at jde vše hladce a ma cekatelky vás brzy doženeme 🙂)

karlos12
5. led 2017

Ahoj holky, kde všechny jste? Jak se máte? Co plány na letošní rok? Já už jsem v dalším procesu, Teda od neděle začnu píchat, dostala jsem dlouhý protokol, viděla injekce a manžel se málem složil, a to byla jen první dávka, hrdina 😉 tak koukejte dát vědět, vždyť spolu prožíváme dobré i špatné a najednou nic? To by mi bylo líto ☹

m4rtin4
5. led 2017

@karlos12 ahoj, sice už sem nepatrim, ale nahlížím sem pořád a na všechny moc myslim a držím palce. Holky si asi chtějí dát pauzu po tom všem maratonu co podstupují, a kdo ví, třeba se to povede přirozeně. Moc bych vám to přála

lussinka88
5. led 2017

@karlos12 Ahoj!!! 🙂 To víš že sem občas nakouknu, ale koukala jsem, že přes svátky se tu nic nedělo, tak jsem nechtěla rušit ať si užijete svátky klidu a teď doufám, že se do toho pustíte 🙂. To se nedivím, že se lekl, když viděl tolik injekcí!!! Na jak dlouho to máš? To už začínáš v půlce předchozího cyklu nebo jaký je schéma? 🙂 Heled prej je u toho dlouhyho protokolu větší úspěšnost!!! Takže ti budu držet palečky! Průběžně nás informuj!!! 🙂

Jinak jsem byla dneska na screeningu prej je všechno dobrý, úžasný, skvělý... Pohlaví zatím nevíme. Strašně to letí, v neděli už se mám registrovat do porodnice a já myslela, že mám ještě tak týden...

8karolina4
5. led 2017

Ahoj holky, my v úterý druhy pokus iui. Tak uvidíme 🙂)
Jinak plány? Mít mimino do konce roku 🙂)))) Luci, paráda. Už se těším až se narodi 🙂

evelinah
6. led 2017

Ahoj holky,také se po dlouhé době přidávám. Plánuji teď v lednu Nativ, hrozně se bojim,že to zase nevyjde. Doufam,že nám to všem klapne. Přeji hodně moc zdaru 🙂

silvie15
6. led 2017

Ahoj. Prosím máte nějaké bližší info? Doktor nás teď posila někam do centra a nevím co čekat. A na co se připravit. Máte nějaké typy?

lagina
6. led 2017

Ahoj holky 🙂
Dneska jdu trochu smutně.. Po dvojnásobné dávce Clostíku a navýšení Letroxu žádná ovulace. Lacheta mi jej navýšil na 3 denně že zkusíme ještě jeden měsíc...
Jsem z toho tak smutná, asi jsem magor, říkala jsem mu že mám pocit že mám ovulaci, že mě to bolí vlevo a nic nic nic :( achjo...
Jinak jsme byli na té partnerské imunologii, brali mi 5 zkumavek, chlapovi méně 🙂 Výsledky až na konci ledna

lussinka88
6. led 2017

@silvie15 a jdes do ISCARE? 😉 pokud jdes poprve, tak te standartne vyzpovidaj, vysetri - neni se ceho bat, standartni prohlidka. Naberete hormonalni profil nebo co bude potreba a pustite se do boje 🙂. Chvilku tomu dej, bud trpeliva... jak mi rekla jedna doktorka z ISCARE, tak nejde delat zazraky hned, vse ma svuj spravny cas... pokud ses rozhodla pro ISCARE jsi v dobrych rukou ;)

lussinka88
6. led 2017

@lagina tak alespon budes mit hotovou imunologii, pro me byla klicova, ikdyz ja teda ovulaci mela, ale takovou divokou... treba jeste folik nejakej doroste. Cyklus co se darilo jsem mela ovulaci asi 24DC a pritom normalne s clostilem jsem ji dostavala 10-14DC bez clostiku max 16. Kdyby me doktorka nerekla ze jeste pockame ten cyklus uz bych se na to vyprdla - na nejaky cdkani na ovulaci... ale uvidis... urcite vi co dela a alespon si zkratis cekani na vysledky a pokud chces jit do IVF je dobry mit vsechno okolo hotovy at jdete temer na jistotu 🙂

silvie15
7. led 2017

@lussinka88 jeste prave nejsme rozhodnuti kam půjdeme. Ted pročítám recenze a uvidime 🙂 .

lussinka88
7. led 2017

@silvie15 tak uvidis. Kdyby neco tak se ptej. Ja myslim, ze my vsechny jsme byly/jsme spokojeny. Dulezityje vybrat si takove centrum ktere ti bude vyhovovat a budes mu verit a citit se v bezpeci. To ostatni je uz jen o nahode...

lussinka88
7. led 2017

@karlos12 tak jak se citis?? 🙂 kolik injekci jeste zbyva? Jsi doma nebo chodis do prace?

karlos12
7. led 2017

@lussinka88 ahoj, teprve zítra začínám píchat. Nejdřív utlumovaci , 4-7 dc jdu na kontrolu a pak začnu stimulovat. Jsem doma, celou dobu. Naštěstí je doma dost práce a v práci je to na hovno, velikánský, takže mi to ani nevadí a manžel je rád, on mě ani nechtěl pustit. Jak se daří Tobě a miminku? Koukala jsem že dobře, to je super. Už máš něco koupeno? Nevíš něco o holkách tady?

lagina
7. led 2017

Lacheta mi dal měsíc a Clostík 3x denně... pak když nic tak píchací hormony, říkal že je to už příprava na IVF a že by mi ho doporučoval spíš než iUI, ale já bych chtěla IUI dát šanci...
Od včerejška mám fakt na prd náladu, nic mi nejde od ruky... propadla jsem do strašidelného pocitu, už se tím zabýváme tak dlouho... já jsem netrpělivá... achjo..
No ale alespoň mě to konečně dokopadlo, napsala jsem naší staniční (pracuji v nemocnici), že od únorových služeb bych potřebovala každy týden ve středu volno abych mohla chodit na pravidelnou hormonální jógu... pořád jsem se k tomu neměla.
@silvie15 - první schůzka probíhá jako normální vyš. u gyndaře, nejdřív nás vyzpovídali, co všechno máme za sebou a podle toho se domluvili na další kontrole, nejdříve jsem byla u paní doktorky a pak jsem se nějak objednávala na rychlo na kontrolu a to jsem přišla k panu doktorovi Lachetovi a je mi moc sympatický, takže zatím se objednávám vždy k němu.

karlos12
7. led 2017

@8karolina4 ahoj, super a plán máme stejný, paráda. Od zítra jedu další kolo injekci a léků, tak snad mi tato skupinka léků udělá líp a líp zareaguji. Tento rok už bude úspěšný 😉

karlos12
7. led 2017

@lagina Lacheta mi dělal ET 🙂 a jednou IUI, jinak nevěš hlavu, nálada se Ti spraví a bude zase dobře. Tím si procházíme všechny a opakovaně, bohužel. Držím pěsti a nedej se 😉

8karolina4
7. led 2017

@karlos12 my pořad iui. Zítra picham a úterý druhy pokus 🙂

lussinka88
7. led 2017

@karlos12 tak to je dobre, alespon nacerpas silu 🙂 ono byt doma ma svy kouzlo a zase nemas o tolik min penez ne? Ted to utlumeni trva jak dlouho? Do MS? Chodis k Jarzembovsky nebo uz k nikomu jinemu? Priznam se, ze mi ISCARE chybi, vsichni usmevavy a o vsem se dalo debatovat, vse mi bylo vysvetleno. Ted je to desny 😁, nic nejde a vsechno je problem 😂... kdyz jsem videla jak mi vysetrujou moc na poradne, tak me laboratorni srdce malem prestalo bit 😁... no tak to beru vsechno s rezervou a budu doufat, ze je vsechno v poradku...

My se mame dobre, ve ctvrtek jsem byla na screeningu a ten prej dopadl dobre 🙂... pohlavi nevime, asi zustane prekvapenim - doktor mi ho nechtel rict, protoze partner chce mit prekvapko - prej se mame domluvit nebo to nerekne nikomu 😁... tak to priste z nej vymlatim. Jen me mrzi, ze ze dalsi kontrola bude az tak za 5tydnu :-/ proste dlouha doba 🙂 ale co ti budu povidat... od stimulace porad na neco cekame.... je to des. Alespon jeden posun mam, zitra se musim registrovat do porodnice a samozrejme jsem to nechala na posledni chvili... tak jsem zvedava jestli se procpu alespon nekam 🙂)

lagina
7. led 2017

@karlos12 Já vím, pročítala jsem si to tady i na skupině... já jsem i po těch letech vlastně v začátku, když vidím, co některé holky mají za sebou tak smekám.
Akorát teď jsem se dočetla, že tam jsou holky na neschopenkách, kdy se na ní jde?

lussinka88
7. led 2017

@lagina koukam, ze do ISCARE chodi strasne moc zdravotniku 🙂) ja delam bioanalytika v geneticky laborce..

Tu netrpelivost znam. Ja prisla poprve do ISARE v dubnu... porad se na neco cekalo. Nejdriv na to az nebudu mit cysty, s cystou jsem ji mela MS az po dvou mesicich, pK cysta nepraskla, pak jsem mela ovulaci, ale ze strany kde jsem nemela vejcovod... fakt tech nekolik mesicu jsem protrpela. Posledni navstevy pred IUI jsem vzdycky odchazela s brekem, nikdy jsem takovou bezmoc necitila... Proste cekani na neco bylo nekonecny. Pak probehlo IUI - neuspesne, pak cysta... zacla jsem stimulovat na IVF a druhy den stimulace mi doktorka zjistila boreliozu... takze ukonceni IVF... pak lecba... des. Kdyz si na to vzpomenu uplne me mrazi, nechapu, ze jsem to tech temer 8mesicu vydrzela. Ale asi to tak melo byt... miminko ceka na svuj cas, takze nezbyva nez to prijmout, cekat a vydrzet to.. nam se povedlo az ze zamrazenych embryi nakonci rijna... Neni to jednoduchy, ale tak to uz vis... drzim palecky a bud trpeliva!! . Ono to prijde a pak se zas na neco bude cekat, bohuzel... 🙂 ale my to zvladnem, vid? 🙂

lagina
7. led 2017

@lussinka88 Já pracuju v Liberci na odd. následné péče... Mno je mi jasné, že to směnování, tahání lidí, vystavování se chemikáliím, infekcím atd je zajimavý, na to jsem fakt zvědavá jak dopadnu na imunologii.
Právě že jsem "z oboru" ale v mém se tohle fakt neřeší, občas něco gynekologického máme ale vzdáleného našim problémům na hony.
Do Prahy jsem začala jezdit, protože v LBC mi sestra do telefonu řekla, že co si myslím a že mají jen dva doktory a čekačku několik měsíců. A z ISCAR má jedna sestřička od nás dvojčata /sice už 15letý ale právě to mě nakoplo, že už to dělají fakt dlouho 🙂 / tady v LBC ji všichni řekli že nikdy děti mít nebude a v IScaru ji pomohli, hodně mi pomohla a vlastně mě dokopala k celkovému řešení.
Lacheta mě hodně včera uklidňoval, viděl jak to se mnou zamávalo, ještě než jsem vylezla na kozu tak jsem mu hlásila, že určitě ovuluju, že to cítím vlevo ...a ono nic ...nejdivnější je, že jsem si snad fakt vsugerovala ty pocity...na tohle jsem děsná :D
Je to možná přesně jak říkáš, všechno má svůj čas.. tím se uklidňuju, my baráček teprve rekonstruujeme, dělali jsme topení, tak to možná ještě nemá být... a bude to, věřím tomu i všem tady že se jim zadaří 🙂
A Tvému partnerovi nevadí, že ty by jsi to věděla? Já bych to nevydržela :D

lussinka88
7. led 2017

@lagina heled ja taky pracuju v infekcnim a jeste k tomu pracuju s chemikaliema (i nekteryma mutagenama)... pracovala jsem v 6tt s ethidiem bromidem, tak jsem byla odkazana na teratologickou poradnu, tam mi rekli, ze ve zdravotnictvi nejsou tak koncentrovany latky ani mutageny aby to melo nejaky vliv na plod. Takze jestli se bojis tohodle, tak fakt asi nemusis mit strach. Pry jak pracujem v infekcnim tak jsme i vic odolny 🙂). Spis je blby ze tahas lidi. Ja jsem si porad rikala, ze byla chyba ze jsem nevyuzila neschopenku, ale nakonec mi v ISCAREkazdej rekl, ze na vysledek to nema vubec zadny vliv. Ani ty jejich doporuceni, coz se mi nakonec potvrdilo 🙂) vstala jsem 10min po transferu misto 30min, druhy den jsme jeli na hory, pila jsem vino a sprchovala se teplou vodou... a za 5dni //....
Chichi vsugerovany pocity, ja je mela snad rok. Porad mi bylo na zvraceni, tocila se mi hlava, bolesti podbrisku od ovulace do ms... myslim, ze tim trpime kazda. 🙂)) je to v hlave. 😉

Ja bych mu to urcite nerekla 🙂)) jsem takovej typ, ze umim drzet jazyk za zuby 🙂. Ale on si mysli, ze je to uplne jedno co cekame a nechape proc to chci vedet. Jako je mi jedno jestli je to kluk nebo holka (ikdyz od zacatku mam tuseni na holcicku 🙂), ale nechci mit vsechno v neutralnich barvach... podle kocarku by to nepoznal a mam vymysleny ze ty barevnx veci bych dala k mamce, po porodu by je vyzvedl 🙂