Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
21. črc 2009

Já myslím, že možná i napsali. Nechci Ti teď zrovna rozdírat rány, ale když už jsme se k tomu dostali, tak zrovna Ty, jako "jenom mechanicky" neplodná jsi měla ty nejlepší šance, aby IVF vyšlo...a stejně prd. Takže po operaci, bez vejcovodů a s nevyšlým IVF máš určitě taky šanci. Tak kdybys chtěla...zeptej se. Já to beru tak, že mi to určitě neublíží a když nic jinýho, tak to bude dobrá zkušenost, odpočinu si od všeho (i od snažení), vyčistím hlavu a možná i tělo a tak.

sonka.77
21. črc 2009

Eli, však ona se ti mrška do října srovná. 🙂

Vejcovody mám, jak říkal dr. tak jsou na pohled krásné a zdravé, ale zkrz ně neproklouzne ani kapička. Nechal mi je, že prý zázraky se dějí a můžou se tevřít.

Eli, jde mi ta kámoška. Zatím pa, ale ty Františky domluvíme.

elana
21. črc 2009

Ahoj Soni, užij si kamarádku a buď v poho, jak to nejlíp půjde.

jasně, zázraky se dějou a nebyla bys první, ani poslední 😉

Tak já jdu zaurgovat manžu, ať kouká sypat z práce, ještě máme před sebou cestu, určitě na to zapomněl 🙄

Ahoj a já budu ve čtvrtek.

aktaka
21. črc 2009

El, tak to asi dělám něco blbě, já chodím do práce mezi 6:45 a 7:00, ale neodejdu dřív jak ve 4 a to je jen sem tam

tak holky, vybulit a nahodit dobrou náladu, dost bylo depkaření! 😎 já vím, že se mi to kecá, když mám teprve ten první pokus před sebou, ale truchlit na věky nemůžeme, mimoušům se do smutných bříšek nechce 🙂 (jsem lehce infantilní a to jsem ani nic nepila 😀 )

jinak Turková nekecala, kdyř říkala, že mám sliznici jak peřinu, co ze mě leze, to jsem neviděla, snad to nebyla celá děloha 😀 o co dřív ms přišla, o to je silněší či co to na mě vymýšlí

sonka.77
21. črc 2009

Akti, tak teď jsi mě fakt rozesmála, dík! 😀

Eli, ani nevím kam jedete, ale užijte si to! 🙂 Na ty lázně se zkusím zeptat.

Já jdu dneska koukat na ten romantický film, co jsme o něm mluvily s Eli. To do pošušňám. 🙂

Pa a dobrou, zítra bude líp.

siki26
22. črc 2009

Ahoj holky,

tak konec smutnění...Včera jste měly dost času na brečení, ale dnes už je zase čas myslet optimisticky. Já vím, že se mi to říká, ale byla jsem na tom stejně jako vy, takže vím, o čem mluvím...Drž te se, 2.IVF to jistí, určitě 😉

aktaka
22. črc 2009

Hola hola
tady se dnes nekeca? 🙂

hlasim,ze depkarim stale,akorat ted to mam z prace,ne z netehu. Me to tady taaaaak strasne se...stve. Uz mam alergii snad na vsechny lidi tu

Siki,jak je?

siki26
22. črc 2009

Ahoj Akty,

celkem dobře, dnes mi žaludek tolik neplave, takže pohoda 😉 A večer jdu do kina na romantiku, tak se docela těším.
V práci skoro nikdo, tak je klid, i když do toho uzávěrka, ale já už mám vše naštěstí hotovo 🙂

už aby jsi šla na mateřskou viď? Když tě to v práci tak s...

siki26
23. črc 2009

Dobré ráno holky,

tak jak se v tomhle vedru cítíte? Já jsem hrozně ochrápaná, mám nutkání si položit hlavu na stůl a jednodušše to tu zalomit 😅

sonka.77
23. črc 2009

Ahoj Siky, omlouvám se, že to tu tak zanedbávám, ale nejsem zrovna v kondici tady povídat. ☹ Ono to brzo přejde a budu se těšit na další pokus.

Kdy ty jdeš na UTZ? To si zapíšu a budu tady vyhlížet zprávičky! Moc ti držím palce, aby tam bylo minimálně jedno tlukoucí srdíčko!

Mě zatím MS nepřišla, ale pořád beru ten utrouš, nakonec jsem se rozhodla, že vydržím do pondělí, jestli se třeba nestane zázrak. To už bude definitivní výsledek.

Tady u nás ani moc vedro není, je pod mrakem, takže pohoda, spát se mi chce taky, ale to bude tou nudnou poradou, co mám za sebou. 😀

siki26
23. črc 2009

Já jdu příští středu. Ještě včera jsem byla natěšená, ale teď se mi to pomalu míchá s pocity strachu 😅 I když zatím není proč. cítím se dobře, tak proč by tam to srdíčko nebo srdíčka neměly být že? 😉

Věřím, že máš náladu pod psa. Prošla jsem si tím samým a nebylo to nic příjemného. ale mnohem hůř je na tom ten, komu nevyšel 3.pokus. To nastává pak i finanční problém. Tak začni myslet pozitivně a pěkně svoje tělíčko připravovat na to mimi co tě určitě čeká 😉

elana
23. črc 2009

Ahojky holky🙂

To je vedro, co?☹ fuj.

Mě konečně MS dnes došla, zítra vlastně ofiko končím šestinedělí, takže víceméně je přesná🙂 tak jsem ráda.

Soni, máš pravdu, v Po to bude definitivní. Navíc naděje tu opravdu je, mám z pročítání Koně dojem, že tak u 8mi z 10ti neúspěšných IVFkářek MS dorazí i přes Utrouš.

Akty, máš holt jinou práci a jiný rytmus práce než já...já když se už prostě fyzicky necítím, tak by to byl velký průšvih udělat to jen tak letem světem, takže radši to zabalím a jdu dom a o to víc toho třeba další den pak zbácám.

siki26
23. črc 2009

Ahoj El 🙂

jj, hrozný vedro. Během oběda jsem si byla ve Františkánský zahradě číst a musím říct že ve stínu bylo docela příjemně. Nebo jestli to bylo tím, že jsem nedřepěla v práci 😉

Při 1.pokusu u mě dorazila ms ještě před testovacím dnem (i přes utroš), takže El má pravdu. Naděje umírá poslední.

elana
23. črc 2009

Siki, ve F.z. jsem byla zrovna včera🙂...ale jen jsem proběhla do Myšáka. Copak o to, příjemně tam bylo...ale ty povalující se ovíněný dredatý příšery, ty mě za chlopeň zrovna nechytly😀

siki26
23. črc 2009

😀 to jo těch je tam dost. To chce si nenápadně někam zalést a pozorovat je. To se člověk nasměje 😀 😀

elana
23. črc 2009

Á, tak to zas věřím😀 mě taky dost berou, pokud mě ignorujou😀

siki26
23. črc 2009

no myslím, že bych byla asi hodně vykulená, kdyby mi začali věnovat pozornost 😅 To se taky pak raději klidím...
teda mně to tu ale vůbec neutíká a spala bych až běda 😖

Eli, plánuješ nějakou dovču? Baruš si teď užívá...už aby bylo září a já odjela na Šumavu 😵

elana
23. črc 2009

Siki, vůbec si neumím představit, být ještě těhu v tomhle vedru.

Já už mám po dovče...jako po pořádný. Teď už jen tak semtam den na zotavenou🙂 ale jinak až za rok. Nebo za dýl 😉 (to bych radši, samozřejmě).

siki26
23. črc 2009

Zatím je mi fajn, jen žaludek dneska nějak zlobí. ale aspoň vím, že je to pořád známka těhu 😉 Teda doufám...

Jo počkej, dovolený si pak užiješ až až 😀 Aby ses pak zase netěšila do práce...přemýšlela jsi, jak dlouho by jsi byla s mimčem doma?

elana
23. črc 2009

To víš že je to dobrý, taková zdravá nevolnost určitě není k zahození, dokud to nejsou extrémy 😝

No, ráda bych byla doma ty dva roky, ale kdoví, jak to bude...vzhledem k věku, k tomu, že se nedaří atd. se asi pokusíme o druhé co nejdřív po prvním (kde jsou ty časy, kdy jsem prohlašovala, že děti nejmíň 4r po sobě...).

Co Ty? U Tebe je to aspoň aktuální...pokud teda rovnou nečekáš šklebany dva🙂

siki26
23. črc 2009

no já měla v plánu taky 2 roky, ale po šestinedělí chodit na částečný úvazek do práce. to asi byly velké oči a dopadne to tak, že budu ráda, když to doma budu zvládat. A ještě jestli budou rarášci dva... 😅 Jinak v práci by to nebyl problém, s šéfem jsem o tom už mluvila a vyšel by mi vstříc. Prý lepší než hledat někoho jiného - je to pěknej lenoch 😀

elana
23. črc 2009

Já mám fakt v plánu ty dva roky (kvůli penězům, ale hlavně abych z toho nevypadla...plus, i když už jsem tam nemínila být dýl než do Vánoc kvůli těhu a hrooozně mě to tam teď štve, tak mě to ale moc baví🙂)...ale jak říkám, uvidí se, jak to bude s druhým. No, porcuju medvěda a on ještě běhá po lese 😔

Po šestinedělí na kusúvazek? Tyjo, to seš střelec, to bych nedala. Ale taky jsem uvažovala, že tak po roce už bych maličko zkusila (i třeba jen z domova), abych se do toho trochu zas dostala. Stačí mi třítýdenní PN a jsem jak z jinýho světa😀

siki26
23. črc 2009

myslím, že to taky nakonec dopadne úplně jinak než jsem to plánovala. Ale kvůli penězům bych potřebovala pracovat co nejdříve...to je hrozný, jak se člověk pořád jen honí 😠

já mám jít domů a pěkně se tam zatahuje, to je dobrý 😠 Tak doufám, že zvládnu doběhnout do metra. V mých pantoflíčkách doufám, že si nerozbiju hubu 🙂

tak holky hezký večer, spoustu dobré nálady a zase zítra 😵

elana
23. črc 2009

Tak utíkej ty pantoflíčku, tady už je bouřka za rohem. Před oknem černo a hřímá 🙄

Papa.

baraf
24. črc 2009

ahoj holky,
zdravím!!! jakpak se všechny máte?

soni-co ty, MS pořád nic? třeba to na tu krev opravdu bylo brzy a těhu opravdu jsi

siki-jaká byla cesta domů v pantoflíčkách? nohy máš obě? 😀

u švagrovky bylo super, akorát koupaliště celý zelený, tak tam luky byl jen jedno odpoledne a jinak jsme jim (lukymu a jeho ročnímu bratránkovi)napustili bazén a byli taky spokojený

a ta bouřka nám odneska pár tašek ze střechy,takže budem opravovat.......

tak hezký víkend všem!!!

aktaka
24. črc 2009

Ahoj holky

tedy tady to stavkuje. Si vsechny valite sunky,priznejte se! 🙂

barus,to je mrzute s temi taskami. My nechali otevrene ventilacky,nateklo dovnitr,tak cekame,jestli naboptna plovoucka,pod nkny byly louze ☹

baraf
24. črc 2009

akty-no jo, manža už je na střeše... ta plovoučka by naboptnat nemusela... já už taky takhle měla louže
a už je líp na dušičce?

aktaka
24. črc 2009

jo, už je to v pohodě

tady u nás je strašné dusno

a čeká mě dnes ještě nákup, tak se na to musím psychicky připravit, musím to zvládnout sama, to zase bude ☹

baraf
24. črc 2009

jo,jo....taky jsem byla nakupovat a tentokrát i s lukym a o to to bylo "záživnější" 😀

sonka.77
25. črc 2009

Ahoj holky! Je tu někdo? 🙂