Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
15. srp 2009

Soni, dobře. Mobil ti napíšu do pošty.
Tak se těším na pondělí. Hezký víkend holky

aktaka
15. srp 2009

já taky musím být kolem sedmé doma, když se má píchat cca ve stejnou dobu

kontrolu mám na 7dc, což bude ve čtvrtek

jinak v nejhorším můžeme zůstat i v tom nákupním centru, u meka je tam i dětský koutek 🙂

baraf
16. srp 2009

holky a co ještě na černým mostě to zábavní centrum? je to na Béčku,tak to by taky šlo,ne? je mi to jedno jen mě to tak napadlo.tak hezký zbytek víkendu.papa

aktaka
17. srp 2009

Cau holky
nikde nikdo?

Barus,neni cerny most uz zase moc z ruky? No kdyby byl prohlasovan,tak bych se prizpusobila. Akorat tedy to tam vubec neznam.

Jinak asi nestihnu byt tam ve 14.15,drive jak ve dve z prace nevypadnu,takze budu mit chvili zpozdeni.
A jak se tedy pozname?

siki26
17. srp 2009

ahojky,

já už bych to taky nechala na ten Smíchov, ten bude asi pro všechny schůdnější.
já dorazím něco kolem 16h, dřív nemůžu 😠
Nejspíš budu hledat maminu s malým klukem, viď Baruš? 🙂 Jinak fakt nevím, asi budu chodit stůl od stolu a ptát se na koníka 😀
Jen mi dneska od rána není nějak dobře, tak snad to do odpo přejde.

aktaka
17. srp 2009

Chtelo by to nejaky transparent 😀
cislo na Sonku mas,ne? Tak v nejhorsim si zavolate. Ja na to spoleham 🙂

siki26
17. srp 2009

jasně mám, nebojím se, že bych vás nenašla 😅

aktaka
17. srp 2009

Tak se uvidime odpo,ja uz to pomalu balim. Snad uz ti bude dobre

sonka.77
18. srp 2009

Ahoj holky, sraz byl super, ráda jsem vás všechny poznala! 🙂 Doufám, že si to za čas zase zopakujeme. 🙂

Já domu dorážela až v té hrozné buřině, čerti se ženili. 🙂

aktaka
18. srp 2009

Cauves
mne se taky libilo

Soni a vymanevrovala jsi z toho smichova dobre? Ja jsem pak mela strach,pac jak jsi urcite poznala,vysvetlovaci a popisne schopnosti jsou u me na bodu nula 😀

holky,delala neco s vami stimulka? Ja jsem strasne litostiva,bych bulela kvuli kazde kravine ☹

siki26
18. srp 2009

ahoj holky,

mně se to taky moc líbilo 🙂 Určitě si to zopákneme.

Akty, to jsou ty hormony, bylo by zvláštní, kdyby s tebou nic nedělaly 😉

sonka.77
18. srp 2009

Akti, nakonec až na podruhý. 🙂 Ale dobrý, příště už aspoň trefím na jisto. 🙂 No vlastně příště už do centra rozhodně nejedu. 😀

Já byla při stimulce docela v pohodě, nějaké změny jsem nevnímala.

aktaka
18. srp 2009

Ja do vcerejska taky byla v pohode,dnes se citim nejak strasne ve stresu

Soni stejne jsi dobra 😉
a ty mas jeste dnes dovcu?

siki26
18. srp 2009

Soni, to je fakt, já bych teda do centra takhle dobrovolně nejela 😅

Akty, podle mě jsi ve stresu i díky tomu, že v uvozovkách nevíš do čeho jdeš a co tě čeká. já jsem při 1.IVF byla taky hrozně nervózní, ale 2.IVF už probíhalo klidněji.

aktaka
18. srp 2009

Me asi hlavne stresuje ta prace.
Ale je fakt,ze jak nevim,jak me telo reaguje na stimulaci,tak je to takovy napinak,aby jich aspon par bylo 🙂

mam dnes hrozny kopr,jsem ospala a od rana me boli hlava,nejradeji bych zalezla pod perinu 🙂

siki26
18. srp 2009

strach tam bude vždycky, ale jseš zdravá, tak není důvod k tomu, aby jsi vajíčka neměla. Uvidíš na první kontrole, až ti řeknou, že folíky pěkně rostou, tak budeš klidnější.
a na práci prdkej, nemá smysl se kvůli ní nervovat...

jo, já jsem taky hrozně utahaná a už bych šla domů. Jdu dřív, tak to mě drží nad vodou 🙂

baraf
18. srp 2009

ahoj holky, jsem tu jen na skok...

včera to bylo moc fajn.... Luky "musel" nakonec ještě na kolotoč a byli jsme nakoupit..... vvečer padnul a ráno vstávala až v půl devátý.....

akty-to jsou hormony.....

aktaka
18. srp 2009

No uz to zacina,uz pomalu chytam nerva. Vsak to znate

Barus,to bych povazovala za nejvetsi uspech celeho dne,ze jsi utahala Lukyho 🙂

sonka.77
18. srp 2009

Akti, jo jo ještě dneska a zítra mám dovču a ve čtvrtek už jdu do práce. 😖 No ale zase pak bude brzo víkend. 🙂

Akti, ono se to nezdá, ale celý IVF je fakt psychicky náročný, ale zvládneš to, v pohodě, jak říká Siki, jsi zdravá a budeš mít krásná vajucha. 🙂

Siki, tak dneska už 12tt, to to letí! Půjdeš na ten NT screening? Myslím, že se dělá nějak ve 12tt.

sonka.77
18. srp 2009

No to jo, Luky byl moc hodnej! Já se ještě nakonec potkala s Bárou u parkovacího automatu, ta Praha je ale malá. 😀

baraf
18. srp 2009

Luky se předvedl ve svém lepším světle,až na ted džus 😀 umí být i pěkně vzteklej a protivnej.

siki26
18. srp 2009

Soni, jsem teprve v 11tt 🙂 příští čtvrtek na utz a pak se uvidí, co mi doktorka naordinuje 😅 No ale musím říct, už aby to bylo 😀

Baruš, Lukášek je fakt krásnej 😵

sonka.77
18. srp 2009

Siki, já vidím u tvého nicku 12tt. 😕

siki26
18. srp 2009

Soni jsem asi trdlo, ale já nikde nic nevidím... 😨

siki26
18. srp 2009

jo, už to vidím 😀
Tak to musí být chyba, dnes jsem podle posledního utz 10+2

sonka.77
18. srp 2009

Aha, tak si to zkus v nastavení upravit. Budeš mít pozdější datum porodu. 🙂

aktaka
18. srp 2009

Siky,ty sis to v pasu nastavila podle ms,ze jo? Vezmi datum opu,odecti dva tydny a to datum,co ti vyjde,si nastav jako prvni den posledni ms. Pak ti to melo ukazovat spravne 11tt

aktaka
18. srp 2009

Soni,bleda zavist. No ale ja se budu dva tydny valet na pn,tak radeji mlcim 🙂

sonka.77
18. srp 2009

Akti a dají ti nějaké pořádné vycházky? 🙂 Jinak se doma ukoušeš.

siki26
18. srp 2009

Tak snad jsem to zmákla, uff 😅