Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

madlinka
14. pro 2009

Akti to ti věřím, kam jdeš?

aktaka
14. pro 2009

do gennetu

baraf
14. pro 2009

Akty-tak bezva, taky bych se těšíla... já tenkrát ten 3D nějak časově nezvládla, ale i tak jsem měla dost foteček 😀

sonka.77
14. pro 2009

Ajscho, já měla OPU 12DC. Ale normálně mívám ovulku kolem 12DC.

Holky nestíhám, tak zas mizím. pa pa.

elana
14. pro 2009

Ahoj, nakukuju, než se dokopu k výrobě nějakého těsta na cukroví🙂

Ajscho, já měla OPU 14.DC při krátkém protokolu s antagonisty.

aktaka
14. pro 2009

holky vy jste tak pilné, že pečete. já se na to letos opět vy... my totiž dostáváme cukroví od tchýně, takže mě to netlačí. i když jsem si říkala, že letos bych napekla, když jsem doma, ale vůbec jsem se k tomu nedokopala

Baruš, já tam chci jít hlavně kvůli manželovi. na běžné utz se mnou chodit nemůže, kvůli práci. propásl i ten screening v prvním trimestru, tak doufám, že vyjde ten druhý. máme to už od osmi ráno, tak to snad půjde. a ten 4D jsem objednala na sobotu, tak to je snad tutovka, že konečně prcka uvidí. naposledy ho viděl, když to byla ještě taková fazole nerozeznatelných tvarů 🙂 a ono přeci jen "na živo" je to něco jiného jak potom na jedné fotce

ajscha
14. pro 2009

Děkuju za odpovědi 🙂 , takže jste s OPU všechny 12 - 15 den, aspoň můžu trošku plánovat 😉
Když čtu vaše o potížích s prsy, tak se skoro začínám bát, mám je citlivější už takhle 😅 A co mi pak asi zústane - neříká se náhodou, že po každém mimču jedno číslo navíc zbyde? 😉
Já cukroví peču, i když žádných 16 druhů, tak 4, 5 nejoblíbenějších, jak stíhám a 23. peču vánočku na snídaně. Snažím se péct s celozrnnou moukou a přírodním cukrem - aspoň mám pocit, že je to sladké v podstatě zdravé 😀 😀 😀

siki26
14. pro 2009

Ahoj holky,

Akty, tak snad si to vaše mimčo užije i manžel 😉 Třeba uroní i nějakou tu slzičku 🙂

Já jdu zítra na utz, tak uvidím, co mi doktorka řekne. Když se budu pořád otvírat, tak už zůstanu doma. V práci jsem se domluvila, že nemusím jít na neschopenku, prostě to bude jako kdybych do práce chodila, tak z toho mám radost 🙂

Ajscho, já už si moc nepamatuju, kdy jsem měla OPU, ale myslím, že to bylo něco kolem 15DC...U každé z nás je to opravdu jiné, takže asi nemá cenu se tím nějak zabývat.

Holky, já nepeču, na to mám Honzu. Ten teď peče pořád a já pak uklízím ten výbuch mouky v kuchyni 😀 Ale aspoň mám o starost míň. Je to moje zlato...a šikovný 🙂
Takže na mě zbývá ten stromeček, dárky a úklid.

baraf
14. pro 2009

Akty-manža viděl vždycky "jen" fotku, taky se mnou na utz nikdy nebyl

já už mám téměř upečeno, jen to poslepovat a hotovo.... a stromeček jsme koupili včera. Luky bude koukat, bude až do stropu 😀

aktaka
14. pro 2009

brečet ani nemusí, ale je to super zážitek, tak ať si to aspoň jednou užije, ne? 🙂

baraf
15. pro 2009

krásný den !!!

u nás padá sníh, já dodělávám dnes poslední cukroví-tak se mi to hezky dělá, když vidím, že je opravdu zima a ne 20stupňů...

Lukáška mám dnes a zítra doma. je nějakej nastydlej a ve čtvrtek mají besídku, tak aby byl fit. Bude malovat odpoledne perníčky, co si upekl tak se těší....

madlinka
15. pro 2009

Ahojky holky, tady tady padá snížek.......dneska mám dovču, přes den mě vše utahá a dneska máme vánoční večírek, tak bych to celej den nezvládla........takže polehávám a odpolko vyrazím.

Jak znám mýho manžu, tak u utz bude bečet víc jak já 😀

siki26
15. pro 2009

ahoj holky,tady taky celý den sněží 🙂

tak kontrola dopadla dobře, s otvíráním se držím, ale pro jistotu mi doktorka zvýšila dávky horčíku. Prckové jsou v pořádku, Matěj má už 1200g (je o týden napřed) a Natálka něco přes 1000g.
Už zůstávám doma, protože doktorka dost lpěla na tom, abych odpočívala...

madlinka
15. pro 2009

Siki to jste už kouskové!!!!!!!!!!To je dobře e budeš doma, hezky odpočívej, užij si to dokud to jde 😀

baraf
15. pro 2009

Siki-tak to už jsou "obříci" 😉 a hezky si to doma užívej a odpočívej....

siki26
15. pro 2009

JJ, holky, teď si začnu užívat vánočních svátku a konečně se pořádně připravovat na příchod těch našich drobečků 😵
Jen aby mě to doma nezačalo nudit, to nevím, jak bych vydržela celé dny jen polehávat 😝

madlinka
15. pro 2009

o jéééééé Siki, ti závidím 😉 .....bych se taky chěla už připravovat na příchod drobečků(a)........

sonka.77
15. pro 2009

Siki, gratuluji ke krásné kontrole. Jsou to už fakt obříci, paráda! A co fotka aktuálního bříška, teď už musí růst jak z vody. 🙂

Madli, však se dočkáš, jsi v pořadí. 😀

Já cukroví nepeču, ale zrovna teď peču vánočku, kyne mi v troubě. 🙂

elana
15. pro 2009

Ahoj Soníku🙂

to seš šikulka, do vánočky já se nikdy nepustila a asi nepustím, s kynutým těstem jsme si do oka moc nepadli🙂 a já ji ani nejím, MM jo, ale dostáváme od babičky.

Siki, gratulace ke kontrole. stejně je to neuvěřitelný, před chvílí jsi hlásila // a už máš v břišku takový dva macíky 😵

sonka.77
15. pro 2009

Ahoj Elí! Já zas nejím vánoční cukroví, ale po vánočce se můžu utlouct, takže varianta na Vánoce je jasná. Recept mám od mamky, léty prověřený a mňam, mňam. 🙂
Jak se vede?

elana
15. pro 2009

děkuju za optání, vede se dobře🙂

co ty Tvoje psychopokusy, pořád tam docházíš? Nebo už jste terapii ukončili?

sonka.77
15. pro 2009

Ne už tam nechodím, cvičím si doma a jsem objednaná na leden na kontrolu, ale teď už se dlouho cítím v pohodě. Tak uvidím, jak to bude v tom lednu. Už se těším na další pokusy nás všech tady, kéž by to vyšlo úplně všem. 🙂

elana
15. pro 2009

tak to je prima, jsem ráda i za Tebe, žes tam šla...myslím že jsi jedna z mála,kdo na to měl odvahu a třeba by (až uspějete) stálo za to založit na Koníku téma.

sonka.77
15. pro 2009

No já si fakt po tom všem myslím, že při neúspěšném IVF by to snad mělo být povinné. 🙂 Fakt si myslím, že mi to pomohlo a spousta holek nenajde tu odvahu, přitom jde fakt o dost zátěžovou situaci. Bohužel je u nás chození k psychologovi stále dost neobvyklé. Jestli příště otěhulím, tak to téma založím. 😀

elana
15. pro 2009

Založ, docela se tu teď uchytily ty lázně, tak třeba tohle někomu taky pomůže 😉

sonka.77
15. pro 2009

No napřed uvidíme. 🙂

Eli už ses nějak objednala na kontrolu do těch KV? Nebo až po novém roce?

elana
15. pro 2009

jasný, uvidíme🙂 nejde tlačit na pilu.

Kontrola až po Novém roce-kolem Vánoc se neKETuje.

sonka.77
15. pro 2009

No to jo, ale jestli jsi už objednaná na nějaký konkrétní termín. 😀

elana
15. pro 2009

Né😀

sonka.77
15. pro 2009

Eli, vánočka dokynula, tak já jí jdu dodělat. Pa pa, dobrou noc a těším se nanapsanou. 🙂