Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

chersi
3. únor 2011

Ahojky holky, tak naše první IUI nevyšlo (jak jsem očekávala) tak jsem se objednala na 8.2, se poradit co dál. Můžu se zeptat jestli nemáte podobné zkušenosti, jak postupovat dál, zda to zkusit znova a nebo bude lepší laparoskopie ?

díky

baraf
3. únor 2011

@fori ahoj- Anuška je dr. Pryamnichniková. a jak už jsem tu psala, já s ní neměla problém. já zas třeba nebyla spokojená s dr. Turkovou.

petrala
3. únor 2011

@chersi Ahoj,ja na laparku sla po druhym neuspesnym iui nastesti mi nic nenasli🙂Ted mame za sebou 3 iui a cekame na vysledek...Jinak uz premyslime o ivf
Laparku si urcite nech udelat,

amadores
3. únor 2011

@fori myslím, že si v tomto s jiným doktorem nepomůžeš.Co já mám zkušenost, tak Turková i Hulvert mají stejný názor na BI,nepřikládají tomu vůbec význam.
Myslím že na tohle téma , aby na něj slyšeli by sis musela najít jinej CAR.Já ještě zvažovala Gennet,ale tam je to stejný.

Jinak musím říct, že Turková mi dělala OPU i ET a byla moc milá na nás všechny,každá z holek pak o tom na pokoji mluvila.
Sestry i nahoře super, jen z embryoložky nemám dobrej pocit.Při příštím pokusu se důrazně ozvu, pokud se mi nebude něco pozdávat., což jsem teď bohužel neudělala.

fori
3. únor 2011

@amadores a ty to máš s BI jak??mě to na jednu stranu štve, co když mi IUI vyjde já v 8 tt, potratím?? oni tu BI pořád řešit nebudou??

amadores
3. únor 2011

@fori já mám 3 měs.po léčbě a čekám na výsledky.Nevěřím moc tomu, že BI bude někdo v CRu řešit, když si myslej, že to nemá žádný vliv...

fori
3. únor 2011

@amadores a tobě někdy IUI nebo IVF vyšlo??už máš mimčo?? tobě to nepřijde divný ??

fori
3. únor 2011

@amadores jee promin ,my už si spolu psaly před pár dny, já si to ted dohledala. Už jsi byla na tom IVF?? jak jsi psala že tam půjdeš??

amadores
3. únor 2011

@fori já byla teď na 1.IVF a výsledek zatím nevím ,ale pochybuju...Měla jsem problém se stimulací,pak ty embryoložky tomu taky moc nepřidaly a i ET bylo s problémama.Takže jsem smířená s nezdarem.
jedno dítko už máme,ale už velký.takže to i nám odpovídá ten problém s BI, prostě jsme už spolu moc dlouho.. 😀

amadores
3. únor 2011

@amadores no jo, už mi to docvaklo... 😉

fori
3. únor 2011

@amadores myslíš jako s manželem?? me to zjistili po půl roce co jsem chodila s přítelem, tímto vůbec není. Já byla u tý dok. Malíčkový - imunoložka a ta to tam moc hezky vysvětluje proč se ti BI aktivuje.

amadores
3. únor 2011

@fori tak co já jsem si o tom načetla i jsem byla na dvou přednáškách, tak všude to vychází tak, že čím déle člověk má partnera, tak se zvyšuje šance na poruchu BI.Ještě všude píšou gyn. záněty, ale to jsem v životě neměla.

fori
3. únor 2011

@amadores partnera mám chvilku, žádný záněty nemám, a ted už od října používáme kondom mimo plodné dny, a zlepšení žádné..... já myslím že je to u každého individuální. já budu mít výsledky z podolí na konci února a z karláku za 10 dní tak ti dám pak vědět jo?? napíšu to i holkám na stránku SNÍŽENÁ BUNĚČNÁ IMUNITA. Hrozně se bojím, že nám to nevyjde. chjooooo

amadores
3. únor 2011

@fori tak uvidíš po výsledcích co a jak..

fori
10. únor 2011

@amadores tak co ?? už víš výsledek po IVF??

dvojcata2
28. únor 2011

Ahojky všem opět jsem tu po delší době.Zdravím z Liberce.Tak léky mám vyfasované ted čekám na mrchu oběhám předoperační a můžem jít na to je to můj poslední pokus tak to tady musí vyjít. 😉

baraf
28. únor 2011

@dvojcata2 držím moooc palce!

dvojcata2
1. bře 2011

díky moc

baraf
2. bře 2011

@dvojcata2 ty pracuješ v obchodě s dětskýma potřebama,že? máte nějaký web?

dvojcata2
3. bře 2011
pajinkaa28
4. bře 2011

Ahojky holky 🙂
Tak jsem se tu po dlouhé době ukázala,musím Vás dočíst,abych byla v obraze.
Moumám že tu máme nové pisatelky,vítám Vás a přeji jen samé pozitiva.
Jdu dočítat.Zatím pa pa

dvojcata2
6. bře 2011

Ahojky tak dnes začínám píchat ještě že mám špeky mám ted dvoje injekce.Tak ted doufat že se mi něco urodí pak oplodní a pak ve mně už konečně vydrží. 🙂

baraf
7. bře 2011

@dvojcata2 Dobře to dopadne, uvidíš...

dvojcata2
7. bře 2011

@baraf Musím věřit.Dnes jsem volala na objednání na 8 den kontrolního ult zvedla to nějaká nepříjemná sestra.Osmý den je neděle a to už nemám puregon tak jedu v sobotu tak snad rostou.Díky moc

pajinkaa28
8. bře 2011

@dvojcata2 Ahojky,držím pěsti ať folíky rostou 😉

dvojcata2
8. bře 2011

@pajinkaa28 Děkuju moc!

petrala
10. bře 2011

Ahojky vsem Tak me cvrte iuinevyslo☹ no ale co se da dela jdeme tedy do IVF...Jen nevim jak dopredu to mam oznamit v caru?na IVF chceme kveten-cerven....

baraf
11. bře 2011

@petrala domluv si to s nim a už teď,musí ti schválit léky a to trvá měsíc

dvojcata2
13. bře 2011

Tak zatím mám 9 folíků v sobotu nás tam bylo, plná chotba dostala jsem se k dr až po 2 hodině.V úterý jedu znova jestli folíci rostou a když to půjde tak v pátek v sobotu na odběry.Ted si to tak přemítám v hlavě a říkám si jak to šíleně utíká.V 2008jsem lítala před 1 IVF nemohla se ho dočkat a bylo to nekonečný no a už mně čeká třetí pokus.

baraf
14. bře 2011

@dvojcata2 to vypadá moc dobře!! tak jen tak dál 😉